Corporate Governance programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Corporate Governance programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Po dokončení bakalářského studia hodlají mnozí studenti absolvovat vyšší vzdělání, ale nemusí mít příležitost. Zapojení do programu EMBA po získání praktických zkušeností v jejich zvolené kariéře je jednou z možností, protože tento druh programu staví na dříve získaných znalostech.

Co je EMBA v oblasti správy a řízení společností? Obvykle navržená tak, aby poskytovala studentům hlubší znalosti o fungování podniků v globálním měřítku, tento typ programu obvykle zkoumá oblast podnikání, jako je strategie a implementace. Individuální kurzy se mohou týkat širokých témat, jako je to, jak strategické plánování ovlivňuje organizace a jak vytvářet obchodní sítě. Cílem programu je zvýšit znalosti studentů o globálním aspektu podnikání a připravit je na manažerské role v budoucnu.

Studenti obvykle vyvíjejí mnoho klíčových kompetencí, zatímco jsou zapsáni do programu EMBA v programu Corporate Governance. Silné analytické dovednosti jsou obvykle nezbytné k pochopení složitých obchodních praktik, zatímco dovednosti k řešení problémů pomáhají studentům uspět v oboru. Komunikační dovednosti mohou studentům umožnit rozvoj osobních i profesních sítí.

Protože každá škola je odlišná, neexistují žádné náklady na program EMBA. K získání titulu obvykle trvá dva roky, ale cena se mezi vysokými školami dramaticky liší.

S EMBA v oblasti správy a řízení společností se studenti mohou kvalifikovat na téměř jakoukoli práci v oblasti podnikání. Mnozí se stávají podnikateli, jiní raději pracují jako logističtí manažeři. Ti, kteří raději pracují s čísly, se někdy stanou datovými analytiky nebo správci vyrovnání. Pro ty, kteří mají kreativní přístup k podnikání, mohou být k dispozici pozice marketingového manažera. Pracovní místa jako obchodní poradci, projektoví manažeři a generální ředitelé mohou být také možnosti.

S mnoha studenty, kteří se rozhodli vyučovat na dálku kvůli flexibilitě, kterou nabízejí, univerzity reagují tím, že nabízejí více tříd online než kdy předtím. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

EMBA (Executive MBA)

Moscow International Higher Business School - MIRBIS
Campus forma Kombinované 18 měsíců May 2018 Rusko Moskva

Upozorňujeme, že tento program je zcela vyučován v ruštině. Program MIRBIS Executive MBA se zaměřuje na trénink vrcholových manažerů, ředitelů, vedoucích pracovníků a / nebo majitelé firem. Cílem tohoto programu je strukturovat zkušenosti a znalosti studentů, tvar a rozvíjet strategickou vizi, strategický přístup k řešení problémů v [+]

Upozorňujeme, že tento program je zcela vyučován v ruštině.

Program EMBA je akreditován Mezinárodní asociace MBA (AMBA), EFMD (Evropská nadace pro rozvoj managementu) a AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání)

Program MIRBIS Executive MBA se zaměřuje na trénink vrcholových manažerů, ředitelů, vedoucích pracovníků a / nebo majitelé firem.

Cílem tohoto programu je strukturovat zkušenosti a znalosti studentů, tvar a rozvíjet strategickou vizi, strategický přístup k řešení problémů v podmínkách rizika a nejistoty v ruském podnikání, kterou lze dosáhnout díky vysoké kvalitě vzdělávání, s využitím nejmodernějších formy podnikového vzdělávání, aktivní formy vzdělávání a výměnu zkušeností v malých homogenních týmy.... [-]