$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Obchodní podnikání Brusel - Obchodní podnikání Obchodní podnikání programy Brusel, Brusel

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly. Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a ma… Čtěte více

EMBA může být řešení. To vám umožní mít svou práci, učit se od expertů a aplikovat nové dovednosti okamžitě zpět do pracovní síly.

Obchodní studie je akademický oblast studia, která poskytuje znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v podnikatelské sféře. Studie se může skládat z financí, účetnictví, ekonomie, organizačních studií, podnikatelské etiky, a marketing.

S vysokoškolským vzděláním je nejvíce horní úroveň vzdělávacího systému v Belgii vláda klást větší důraz, aby se ujistil, že život žáků je vyroben tak jednoduché, jak je to možné přes půjčky a granty programů. Nabízejí sponzory pro mezinárodní studenty s chudé a zranitelné prostředí, kteří by chtěli studovat v této zemi.

Pro ty, kteří chtějí zlepšit své vzdělání, Brusel nabízí široký výběr o tom, kde studovat. Nejlepší univerzity jako Vrije Universitet Bruselu a Université Libre de Bruxelles jsou založeny zde.

Obchodní podnikání Brusel - Vezměte si EMBA Oslu. Získejte všechny programu EMBA a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další informace o studiu v Belgii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Vlerick Business School
Brusel, Belgie

European Executive MBA kombinuje vysoce kvalitní, špičkové obchodní učení s pohlcujícími obchodními zkušenostmi v centrech po celé Evropě. Naučíte se podnikatelským a společen ... +

European Executive MBA kombinuje vysoce kvalitní, špičkové obchodní učení s pohlcujícími obchodními zkušenostmi v centrech po celé Evropě. Naučíte se podnikatelským a společensky odpovědným obchodním dovednostem. A zažijete ducha Vlericku v obchodních komunitách od Madridu po Kodaň, budete se učit od některých z nejmodernějších podniků v Evropě, stejně jako od renomovaných fakult a trenérů Vlericku. Proč tento program Dosáhněte svých evropských ambicí Ať už chcete expandovat do Evropy – nebo prohloubit své znalosti o evropském podnikatelském prostředí – European Executive MBA vám poskytne bezkonkurenční vhled, spojení a důvěru. Budete se učit od předních evropských fakult – a prozkoumáte evropské podniky ve městech po celém kontinentu. Je to jedinečná příležitost porozumět evropskému podnikání a vybudovat vynikající síť kontaktů. Ponořte se hluboko do evropských obchodních ekosystémů Vypadněte ze třídy a ponořte se do podniků velkých jmen v předních evropských centrech. Zažijete přístupy a modely, které ožívají v živých případech a simulacích – a vstřebáte obchodní život, kulturu a praktiky. Kombinované online a osobní vzdělávání vám poskytuje flexibilitu – a znamená, že jste připraveni vytěžit maximum ze svých pohlcujících zkušeností v podnicích v Bruselu, Kodani, Zaragoze, Madridu, Dublinu a Frankfurtu. Konzultujte projekty s velkým dopadem – s odbornou podporou Aplikujte své znalosti v projektu znalostí v akci pro vlastní společnost – nebo pro novou společnost. A vytvořit pozitivní, udržitelný dopad v samostatném projektu pro neziskovou organizaci. Získáte odbornou, personalizovanou podporu a koučování, které je navrženo tak, aby vás rozvinulo jako lídra – a pomůže vám porozumět všemu, čeho byste chtěli dosáhnout, a také vám poskytne kroky, jak toho dosáhnout. Získáte také kariérní koučování a kurátorské příležitosti k vytváření sítí a úvody. Smíšené učení pro maximální flexibilitu Moderní pracovní život vyžaduje flexibilitu... ale také se chcete setkat tváří v tvář se svými kolegy, učiteli a podniky. European Executive MBA spojuje to nejlepší z online práce s příležitostmi k setkání v rámci praktických modulů ve městech po celé Evropě. Tento jedinečný přístup kombinuje silné zkušenosti ve městech a podnicích po celé Evropě s flexibilním online učením a obchodními simulacemi. To vše znamená, že máte flexibilitu online programu v kombinaci s osobními zkušenostmi a příležitostmi. Networking, kariérní koučink, podpora, živé případy, úvody a hluboká interakce – to vše se spojuje v tomto programu – kde se učíte online, na akademické půdě a v Bruselu, Kodani, Zaragoze, Madridu, Dublinu a Frankfurtu. -
EMBA
Denní studium
18 měsíce
Angličtina
16 Lis 2022
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma