Filter
EMBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Business Management programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Po získání bakalářského titulu vstoupí mnoho studentů do svého zvoleného oboru kariéry s touhou po dalším vzdělávání. Program EMBA obvykle trvá studentské pracovní zkušenosti a staví na něm, aby zlepšil znalosti ve svém nebo jejím vybraném profesním oboru.

Co je EMBA v řízení podniku? Navržen pro přípravu studentů na manažerské role v podnikatelském světě, tento program často dává studentům odborné znalosti v oblastech jako strategie, teorie řízení a marketingové techniky. Každý kurz obvykle poskytuje studentům větší znalosti o tom, jak funguje podnik v celosvětovém měřítku a jak se orientovat v oblasti kariéry s úspěšnou strategií a prováděcími postupy.

Mnoho dovedností může být kultivováno v rámci EMBA v programu řízení podniku. Zatímco silné komunikační dovednosti se mohou ukázat jako užitečné jak profesionálně, tak i osobně, mohou vodcovské dovednosti pomoci studentům vystupovat jako vyhlídky na zaměstnance a mohou nakonec vést k pokroku v práci. Kriticko-myšlení dovednosti může také ukázat být nezbytné v obchodním světě.

Obvykle trvá studenti dva roky, než dokončí program EMBA, ale ceny se mezi jednotlivými školami liší. Každá univerzita má své vlastní programy a poplatky, takže náklady se mohou drasticky lišit.

Mít EMBA v řízení podniku může kvalifikovat studenty pro řadu zaměstnání kariéry. Mnozí využívají své zkušenosti a znalosti k tomu, aby se stali obchodními manažery nebo generálními řediteli stávajících společností, zatímco jiní dávají přednost založení vlastní firmy. Někteří si vybírají kariéru jako marketingoví manažeři, analytici dat nebo obchodní poradci. Ti, kteří dávají přednost práci ve finančním oddělení, někdy působí jako správci náhrad. Mohou být také k dispozici práce jako projektoví manažeři, firemní rekrutovatelé nebo ředitelé reklamy.

S rychlým rozšiřováním technologií jsou kurzy online více populární než kdykoli předtím. Učitelé na dálku mohou studentům pomáhat při rovnováze školy s jejich osobním životem. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Business Management

ESIC Business & Marketing School

Výkonný MBA v oboru Business Management - EMBA je zaměřen na zkušené profesionály, kteří v rámci svých organizací vykonávají práci charakterizovanou rozhodováním a řízení ... [+]

.

Výkonný MBA v oboru Business Management - EMBA je zaměřen na zkušené profesionály, kteří v rámci svých organizací vykonávají práci charakterizovanou rozhodováním a řízením obchodních zdrojů, stejně jako odborníky, kteří vykonávají podobné a doplňkové funkce ve vrcholovém managementu.

Kompletní vzdělávací program zaměřený na:

Strategické úvahy vrcholového managementu, kombinující aspekty environmentálního porozumění a strategického rozvoje;Dopad technologických a lidských „klíčových“ faktorů;Finanční techniky a účetní informační systémy, jejichž vývoj zahrnuje mezinárodní aspekty řízení;Perspektiva strategického marketingu, včetně obchodních úvah, která by měla být přítomna ve vrcholovém managementu;Procesy a operace, které generují produkty a služby, které splňují potřeby zákazníků a jejich dopad ve skupině profesionálů, kteří pracují ve společnosti;Integrační přístup k manažerským dovednostem, které tvoří centrální osu činnosti obecného směru.Cíl... [-]
Brazílie Curitiba
March 2020
Kombinované
600 hodin
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Pontificia Comillas

Úředním Výkonný magisterský titul v oboru Business Management (Executive MBA) je nabízen ICADE Business School, zvláštní části pod Fakulty ekonomie a Business Administrat ... [+]

Výkonný magisterský titul v oboru Business Management (Executive MBA)

Úředním Výkonný magisterský titul v oboru Business Management (Executive MBA) je nabízen ICADE Business School, zvláštní části pod Fakulty ekonomie a Business Administration, specializující se na postgraduální kurzy v ekonomii a řízení podniku. S rozchodem-záznam, obsahující více než 23 generací absolventů manažerů a úroveň akademické kvality, který je na špičkové úrovni, to je sedmý rok (2017-2018 akademický rok), která magisterský program je nabízen jako oficiální míry přizpůsobit, aby splňovaly požadavky Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání.

Vstupné ... [-]
Španělsko Madrid
September 2019
Denní studium
Kombinované
10 - 14 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration

Výkonný Master in Business Management Professional (MEX) EBAPE je vysoce kvalifikovaný program pro absolventy na nejvyšší úrovni v zemi nebo v zahraničí, kteří se ... ... [+]

Výkonný Master in Business Management Professional

Výkonný Master in Business Management Professional (MEX) EBAPE je vysoce kvalifikovaných absolventů na nejvyšší úrovni země nebo v zahraničí program, který se jednání nebo za cíl působit v oblasti Business Administration.

Kurz je nabízen ve večerních hodinách a měly by být dokončeny do 24 měsíců se schválenými diplomové práce. Kurzy začínají vždy na začátku každého roku a jeho struktura rozdělen čtvrtiny.

Výuka bude probíhat v týdnu od pondělí do pátku od 18:30 do 21:45, což umožní studentovi magisterského studia sladit jejich profesní činnosti.

MEX umožňují master:... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
March 2020
Kombinované
24 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině