MBASTUDIES.CZ

EMBA studium v Brussels - Zde naleznete EMBA studium v Brussels

Brusel je ideálním místem pro akademické a profesní rozvoj pro mnoho zahraničních studentů. Kromě toho, že krásné a živé město s co nabídnout, Brusel je hlavním městem Evropské unie, je domovem mnoha mezinárodních organizací a korporací, a je považován za finanční a vládní centrum pro celou Evropu. Tam je také velký mezinárodní populace, dále zvýšení akademické kvalifikaci v EMBA v Bruselu.

EMBA v Bruselu je určen pro ty, kteří s odbornou praxí v oboru podnikání, který se snaží rozvíjet svou kariéru, aby výkonnému řídících postech. Účastníci si vydělávají na EMBA v Bruselu budou mít kurzy core business, jako je marketing, finance, etiky a práva, s důrazem na řízení a vedení.S EMBA v Bruselu, budou účastníci získají foundational pochopení podnikatelských principů, stejně jako vybudování silné profesionální sítě, který může dělat absolventi velmi atraktivní v konkurenčním globálním trhu práce.

Chcete-li se dozvědět více o na EMBA v Bruselu, přečtěte si níže uvedených programů!

nalezené výsledky Filter

Executive MBA - Master of Business Administration

United International Business Schools
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Září 2019 Belgie Antwerp Španělsko Barcelona Brussels Madrid Japonsko Tokyo Švýcarsko Zürich Nizozemsko Amsterdam Itálie Milan Geneva + 16 více

Náš akademický kalendář je založen na čtvrtém systému (1 čtvrtletí = 10 týdnů). Vzhledem k flexibilní struktuře a modulárnímu návrhu programu je na počátku každé čtvrtletí a každého termínu k dispozici několik dat zahájení, v říjnu, listopadu, lednu, únoru, dubnu, květě, červenci a srpnu.

Solvay Executive MBA

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Kampus Kombinované 16 - 18 měsíce Září 2019 Belgie Brussels

Řízení inovací a podnikání - jádro úspěšných podniků dnes - jsou dvě hlavní principy Solvay Executive MBA curriculum. Tím, že se účastní tohoto programu, budou se účastníci naučit zvládat složitost a zároveň vytvářet hodnotu pro sebe, společnost a společnost.

Mezinárodní Flex EMBA

MIP Politecnico di Milano School of Management
Online forma Denní studium Kombinované 20 měsíce Říjen 2019 Itálie Milan Francie Nantes Reims Spojené království Edinburgh Španělsko Madrid Čína Guangzhou Barcelona Belgie Brussels Glasgow Beijing Německo Munich Toulouse-le-Château + 18 více

Mezinárodní Flex EMBA (i-Flex) je 20měsíční Executive MBA program zaměřený na manažery, kteří chtějí spojit mezinárodní studium s pracovním závazkem a využívat jednu z nejpokročilejších digitálních vzdělávacích platforem na světě vyvinutých technologií společnosti Microsoft.