MBASTUDIES

EMBA studium v Bangladéš - Zde naleznete EMBA studium v Bangladéš

Manažerů a odborníků mohou začít jejich snaze o kariérní postup a růstu hledáním správné EMBA program Bangladéš. Zájemci budou mít rozšíření znalostí základní prvky podnikání a řízení. Bangladéš EMBA programy jsou zaměřeny na zvýšení schopnosti odborníků na podporu jejich osobní a profesní rozvoj. Díky sortiment výukových metod s důrazem na aktivní účast vedoucích pracovníků, EMBA programy využívají Bangladéš diskuse o případech místní a mezinárodní společnosti kontextu, stejně jako skupinové cvičení pro usnadnění růstu účastníků.

Bangladéš EMBA programy se také ujistit, že přednášky v sortimentu společnosti přednášky, v kombinaci s nápady do učení se jeden od druhého 's zážitek. Studenti jsou uvedeny komplexní a individuální pomoc při plánování kariéry, navazování kontaktů a hledání práce ve všech hlavních průmyslových odvětvích.Absolventi jsou v úzkém kontaktu se společností a organizačních partnerů a každý rok spolu s personalisty hledají špičkové zaměstnance.

Začněte hledání optimálního EMBA programu dnešního Bangladéše. Nikdy není příliš pozdě na to, aby svou kariéru podporu, tak začněte EMBA Bangladéš hledání teď!

nalezené výsledky Filter

Výkonný Master of Business Administration

Canadian University of Bangladesh
EMBA
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Na úrovni absolventa, škola nabízí program Executive MBA (EMBA), zaměřený na profesionály, kteří spolupracují s kurzu zprostředkovateli za účelem získat znalosti o současných ...

Čtěte více