MBASTUDIES.CZ

EMBA studium v Dhaka - Zde naleznete EMBA studium v Dhaka

Executive MBA nebo EMBA je úroveň absolventa obchodní stupeň. Executive MBA program je hodně jako pravidelný program MBA. Hlavním rozdílem je, že Executive MBA program je určen zejména pro vzdělávání pracovní vedení, manažeři, podnikatelé a další obchodních lídrů.

Master of Business Administration nebo MBA je dvouletý studijní úroveň absolventa, že jednotlivci mohou sledovat po získání titulu bakalář. Vydělávat MBA může pomoci absolventům získat důležité znalosti, dovednosti a zkušenosti, kteří chtějí začít kariéru v podnikovém světě.

 

Studium v ​​Bangladéši nabízí četné možnosti pro studenty. Systém vzdělávání v zemi, je vysoce dotován. Univerzity, vysoké školy a školy v Bangladéši nabízejí živé, tvůrčí a podnětné prostředí, které dává příležitost studentům pro rozvoj jejich potenciálu.

Dhaka má různé veřejné a soukromé instituce vyššího vzdělávání, Dhaka University vede v čele.Také existují mezinárodní univerzity, kde mohou studenti i přístup na globální osnovy

EMBA studium v Dhaka - Veškeré informace o EMBA studiu v Dhaka. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dhaka zde.

nalezené výsledky Filter

Výkonný Master of Business Administration

Canadian University of Bangladesh
Kampus Denní studium Září 2019 Bangladéš Dhaka

Na úrovni absolventa, škola nabízí program Executive MBA (EMBA), zaměřený na profesionály, kteří spolupracují s kurzu zprostředkovateli za účelem získat znalosti o současných obchodních praktik.