EMBA studium Bangladéš - EMBA studium v Bangladéš hledejte zde!

EMBA studium v Bangladéš - Zde naleznete EMBA studium v Bangladéš

MBA

Manažerů a odborníků mohou začít jejich snaze o kariérní postup a růstu hledáním správné EMBA program Bangladéš. Zájemci budou mít rozšíření znalostí základní prvky podnikání a řízení. Bangladéš EMBA programy jsou zaměřeny na zvýšení schopnosti odborníků na podporu jejich osobní a profesní rozvoj. Díky sortiment výukových metod s důrazem na aktivní účast vedoucích pracovníků, EMBA programy využívají Bangladéš diskuse o případech místní a mezinárodní společnosti kontextu, stejně jako skupinové cvičení pro usnadnění růstu účastníků.

Bangladéš EMBA programy se také ujistit, že přednášky v sortimentu společnosti přednášky, v kombinaci s nápady do učení se jeden od druhého 's zážitek. Studenti jsou uvedeny komplexní a individuální pomoc při plánování kariéry, navazování kontaktů a hledání práce ve všech hlavních průmyslových odvětvích.Absolventi jsou v úzkém kontaktu se společností a organizačních partnerů a každý rok spolu s personalisty hledají špičkové zaměstnance.

Začněte hledání optimálního EMBA programu dnešního Bangladéše. Nikdy není příliš pozdě na to, aby svou kariéru podporu, tak začněte EMBA Bangladéš hledání teď!

Čtěte více

Výkonný Master of Business Administration

Canadian University of Bangladesh
Campus forma Denní studium September 2019 Bangladéš Dhaka

Na úrovni absolventa, škola nabízí program Executive MBA (EMBA), zaměřený na profesionály, kteří spolupracují s kurzu zprostředkovateli za účelem získat znalosti o současných obchodních praktik. [+]

School of Business si klade za cíl vyrábět vysoce kvalitní absolventy, kteří budou schopni umístit se v top zařadil pozicích v místních i nadnárodních společností. Škola nabízí jak vysokoškoláka a postgraduální programy.

Na úrovni absolventa, škola nabízí Executive MBA (EMBA) Program zaměřen na profesionály, kteří spolupracují s kurzu zprostředkovateli za účelem získat znalosti o současných obchodních praktik. School of Business v sobě spojuje osvědčené postupy z akademické sféry a průmyslu do a snaží se předat současné obchodní praktiky do svých absolventů.

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ

Pracovní zkušenosti: Minimálně 2 roky odborná praxe... [-]