MBASTUDIES.CZ

EMBA studium v Bahrajn - Zde naleznete EMBA studium v Bahrajn

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Bahrai, což znamená "dvě moře " se skládá z 33 ostrovů v Perském zálivu (Perský záliv). Bahrajn má nejstarší veřejný vzdělávací systém na Arabském poloostrově.

EMBA studium Bahrajn - Veškeré informace o EMBA studiu Bahrajn. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bahrajn přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA - mezinárodní trase

University of Strathclyde Business School
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 24 měsíce Srpen 2020 Řecko Athény Singapur Švýcarsko Curych Bahrajn Manama Malajsie Petaling Jaya Kuala Lumpur Omán Muscat Spojené arabské emiráty Dubaj Abu Dhabi Itálie Milán Německo Mnichov Čína Peking Francie Toulouse + 21 více

Strathclyde Business School (SBS) má dlouhou a hrdou historii bytí inovativní obchodní škola - a součástí přední technologické univerzitě - s "užitečného učení" v jeho srdci. SBS byl jmenován Business School roku v ocenění Times Higher Education 2016 vyhlášených v listopadu. Toto ocenění bylo založeno na uznání inovativní a podnikatelské postoje Vysoká škola podnikání a jeho celkové "vynikající" výkon.