Filter
EMBA
Austrálie New South Wales North Wollongong Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované EMBA studium v Austrálie - North Wollongong - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Austrálie - North Wollongong

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete dokonce pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Kombinované EMBA studium v Austrálie - North Wollongong - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Austrálie, North Wollongong. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Austrálie
New South Wales
North Wollongong
Typ studia
Tempo
University of Wollongong Faculty of Business

Master of Business Administration Executive (EMBA) poskytuje integrovanou sadu sofistikovaných teoretických a odborných schopností pro vedoucí pracovníky, ty, kteří usilu ... [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) poskytuje integrovanou sadu sofistikovaných teoretických a odborných schopností pro vedoucí pracovníky, ty, kteří usilují o výkonné funkce a podnikatelé.

Program rozvíjí dovednosti potřebné k tomu, aby reagoval na dynamické podnikatelské prostředí tím, že identifikuje, zavádí a řídí nejlepší obchodní praktiky ve všech fázích obchodního a profesního životního cyklu.

Vedoucí schopnosti a přístupy jsou posíleny tak, aby umožňovaly efektivní reakce na řízení všech obchodních modelů. Absolventi jsou vybaveni tak, aby byli inovativní, vizionářští a strategičtí v poskytování zákaznických výstupů.... [-]

Austrálie North Wollongong
Srpen 2019
Kombinované
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině