Filter
EMBA
Austrálie New South Wales New South Wales Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované EMBA studium v Austrálie - New South Wales - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Austrálie - New South Wales

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Kombinované EMBA studium v Austrálie - New South Wales - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Austrálie, New South Wales. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Wollongong Faculty of Business

Master of Business Administration Executive (EMBA) poskytuje integrovanou sadu sofistikovaných teoretických a odborných schopností pro vedoucí pracovníky, ty, kteří usilu ... [+]

Master of Business Administration Executive (EMBA) poskytuje integrovanou sadu sofistikovaných teoretických a odborných schopností pro vedoucí pracovníky, ty, kteří usilují o výkonné funkce a podnikatelé.

Program rozvíjí dovednosti potřebné k tomu, aby reagoval na dynamické podnikatelské prostředí tím, že identifikuje, zavádí a řídí nejlepší obchodní praktiky ve všech fázích obchodního a profesního životního cyklu.

Vedoucí dovednosti jsou zdokonaleny, aby umožnily účinné reakce na správu všech obchodních modelů. Absolventi jsou vybaveni tak, aby byli inovativní, vizionáři a strategičtí v poskytování zákaznických výsledků.... [-]

Austrálie North Wollongong Sydney
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině