EMBA studium Austrálie - EMBA studium v Austrálie hledejte zde!

EMBA studium v Austrálie - Zde naleznete EMBA studium v Austrálie

MBA

EMBA Austrálie dává profesionálům, kteří chtějí zvýšit svou kariéru, k tomu příležitost, aby svým vlastním tempem. Zájemci mají možnost prosazovat v rámci své současné organizace a vydělat výrazně vyšší platy bez přerušení proudu pracovní doby. Profesionálové s nejméně pět let praxe může vykonávat EMBA Austrálie z několika různých univerzitách nebo on-line programy, v závislosti na preferované měst nebo osnov.

Často, manažeři a odborníci na vysoké úrovni se nacházejí v kariéře křižovatce. Ať už hledáte něco nového, nebo jen se snaží povznést se nad náhorní plošiny, Austrálie EMBA program umožňuje těmto odborníkům nahradit stagnaci nebo zlepšit jejich situaci s novou bohaté znalosti a teorie, spolu s ostatními studenty. Fellow EMBA Austrálie studenti budou povzbuzovat a motivovat touha růst a stavět na společných zkušeností.Obchodní praktiky z celého světa se bude diskutovat, bude obchodní teorie sdílení a debatovali a EMBA Austrálie studenti budou odcházet s novou perspektivu nejen jejich vlastní metody, ale na způsobu, jakým organizace pracují a snaží se uspět.

Začíná své hledání na programu EMBA Austrálie, který se nejlépe hodí pro vaše podnikání a další. Projděte níže uvedených možností a uvidíme, co na vás čeká!

Čtěte více

Výkonný Master Of Business Administration

International Space University
Campus forma Denní studium September 2018 Austrálie Adelaide

Tento prostor EMBA je navržen tak, aby podporoval jednotlivce zapojené do tohoto podniku, kteří chtějí dále rozvíjet svou kariéru a své podnikání. [+]

Executive MBA Program

TENTO PROGRAM JE V SOUHRNĚ PŘEHLEDU

Vesmír je nový a rozmanitý průmysl, který se rychle vyvíjí, jelikož probíhá přechod od vesměs financovaných vesmírných aktivit k "Nové vesmírné ekonomice". Je to průmysl, který sdružuje vědecké i praktické aplikace, které ovlivňují náš každodenní život a ekonomiku jako celek. Tento prostor EMBA je navržen tak, aby podporoval jednotlivce zapojené do tohoto podniku, kteří chtějí dále rozvíjet svou kariéru a své podnikání.

Konkrétně je cílem kurzu poskytnout účastníkům následující dovednosti:

1. Aplikace účetních, finančních, ekonomických, manažerských a marketingových principů v kosmických organizacích k řešení obchodních problémů.... [-]