Kombinované Actuarial Science programy, vyhledejte nejlepší Actuarial Science programy zde! - Actuarial Science

Kombinované Actuarial Science programy, vyhledejte nejlepší Actuarial Science programy zde! - Actuarial Science

EMBA nebo Executive MBA je absolventem úrovni obchodní stupeň pro profesionály a výkonné. To jim umožňuje studovat obchodní vzdělávání vedoucích pracovníků a pracovat současně.

Existuje zdravý požadavek na absolventy se zaměřením na pojistně matematické vědy. Obecně existuje spousta příležitostí pro kariérní postup a vyšší platy. Největším zaměstnavatelem je pojišťovnictví. Existují však další pracovní místa v jiných odvětvích, jako je zdravotnictví, výroba a doprava. Pracovníci v odborné praxi pracují pro soukromé společnosti, univerzity a vládu. Několik společných pracovních titulů zahrnuje analytika, senior actuarial analytik, konzultant, manažer, viceprezident, ředitel, úředník pro řízení rizik a hlavního pojistného matematika. Konkurence v těchto pozicích roste a jednotlivci, kteří získají dodatečné pojistné matematiky, mají často výhodu na trhu práce.

Kombinované Actuarial Science programy: Hledat zde pro programy Actuarial Science . Získejte všechny školy a on-line Actuarial Science directely informace, ušetřit čas a obraťte se na přijímací Actuarial Science zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v EMBA Actuarial Science země. Vyzkoušejte naše kategorie MBA Actuarial Science místo.
Actuarial Science

Search for similar programs here