MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Švýcarsko - Lugano - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Švýcarsko - Lugano

EMBA studijní programy jsou flexibilní a cenově dostupné vzdělávací možnosti na plný úvazek profesionály. V dnešní 's trhu práce, je to ' s není snadné najít konkurenční výhodu. Zaměstnaných i nezaměstnaných lidí se podívá na EMBA.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Lugano se nachází v italském mluvící části Švýcarska. Asi 64% populace má vysokoškolské vzdělání a tam jsou vysoké školy a instituce specializující se především v informatice, komunikace, umělá inteligence, výpočetní technika atd. Umění a design školy jsou také k dispozici, spolu s mezinárodními programy.

Kombinované studium EMBA studium v Švýcarsko - Lugano - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Švýcarsko, Lugano. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

EMBA výkonný mistr v podnikové administrativě

USI Università della Svizzera italiana
EMBA
Zář 2021
<
Kombinované studium
<
14 měsíce
30 Dub 2021
Angličtina
Kampus

USI EMBA je modulární magisterský program v oboru managementu, vyučovaný v angličtině, výjimečnou mezinárodní fakultou na Università della Svizzera italiana. Kurzy se konají v ...

Čtěte více