MBASTUDIES

EMBA studium v Stockholm - Zde naleznete EMBA studium v Stockholm

Stockholm je ideální místo pro absolventa obchodní míry pro mnoho profesionálů z celého světa. Švédsko má dlouhou historii v excelence akademických pracovníků a je domovem mnoha nadnárodních společností a podniků. EMBA ve Stockholmu může ukázat jako jedinečnou příležitost pro kvalitní akademického programu v kombinaci s profesionálním vývojem v živém a mezinárodní města.

Vzhledem k tomu, Švédsko je dopředu myšlení společnosti, EMBA programů Stockholm oceňují inovativní a nové nápady, které integrují budoucí trendy. EMBA programů ve Stockholmu jsou určeny pro obchodní profesionály, kteří se snaží získat vzdělání a dovednosti potřebné pro kariérní postup do výkonných a vyšší manažerské pozice. S EMBA ve Stockholmu, mohou absolventi vybudovat rozsáhlou odbornou síť, která může zahrnovat oblast, stejně jako získat cenné mezinárodní zkušenosti, které může poskytnout konkurenční výhodu na světovém trhu práce.

Prohlédněte si EMBA programů Stockholm níže můžete najít míru, které jste hledali!

nalezené výsledky Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
EMBA
<
Kombinované studium
<
4 semestry
Angličtina
švédský
Kampus

Výkonný program MBA nabízí jedinečnou vzdělávací zkušenost zaměřenou na mezinárodní vedení a manažerské postupy platné pro současné a budoucí organizační představitele v soukr ...

Čtěte více