MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Švédsko - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Švédsko

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Master of Business Administration (MBA) je předložen absolventů po ukončení dvouleté pokročilé a specializované studie zabývající se tématy, jako jsou obchod, management, finance a účetnictví. Vydělávat MBA může poskytnout absolventům konkurenční výhodu před ostatními uchazeči o zaměstnání v agresivním pracovním trhu.

 

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Kombinované EMBA studium v Švédsko - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Švédsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
Švédsko, Stockholm
EMBA
Srpen 2020
<
Kombinované
<
4 semestry
Angličtina
švédský
Campus forma

Výkonný program MBA nabízí jedinečnou vzdělávací zkušenost zaměřenou na mezinárodní vedení a manažerské postupy platné pro současné a budoucí organizační představitele v soukr ...

Čtěte více

Göteborg Executive MBA

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
Švédsko, Gothenburg
EMBA
Říjen 2020
<
Kombinované
<
21 měsíce
Angličtina
Campus forma

Akreditovaný studium na částečný úvazek Executive MBA v angličtině na univerzitě v Gothenburgu School of Business Economics and Law, Švédsko.

Čtěte více