MBASTUDIES

Kombinované studium EMBA studium v Řecko - Soluň - Zde naleznete Kombinované studium EMBA studium v Řecko - Soluň

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete dokonce pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Město Soluň je druhým největším v zemi a domov pro více než 790 tisíc obyvatel. Je to jeden z nejdůležitějších řeckých obchodních center a hraje významnou roli v celkovém hospodářství. To hostí země je největší univerzitu mezi dalšími institucemi.

Kombinované studium EMBA studium v Řecko - Soluň - Veškeré informace o Kombinované studium EMBA studiu v Řecko, Soluň. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Executive MBA

International Hellenic University (IHU)
EMBA
<
Kombinované studium
<
24 měsíce
Angličtina
Kampus

IHU Executive MBA je vysoce kvalitní 24měsíční program, který se jednou za měsíc vyučuje prodloužený víkend a začíná každý leden. Celkově je šestnáct víkendů tříd. ...

Čtěte více

Mba jednatel

DEI College
EMBA
Angličtina
Kampus

MBA Executive na Northampton Business School je pečlivě navržen tak, aby nabídnout hlubší znalosti o všech kritických obchodních oblastí a funkcí. Chcete-li uspět v podnikání, ...

Čtěte více