Filter
EMBA
Řecko Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované EMBA studium v Řecko - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Řecko

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

MBA nebo Master of Business Administration je dvouletý studijní program. Za účelem sledování MBA, studenti musí být nejprve získal titul bakaláře v příbuzném oboru. V programu MBA, studenti obdrží podnikáním související ročníkovou práci, která je kvalifikovaná k obsluze a řídit podniky a firmy.

 

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Kombinované EMBA studium v Řecko - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Řecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

International Hellenic University (IHU)

IHU Executive MBA je vysoce kvalitní 24měsíční program, který se jednou za měsíc vyučuje prodloužený víkend a začíná každý leden. Celkově je šestnáct víkendů tříd. ... [+]

IHU Executive MBA je 24měsíční program, který se po dlouhém víkendu (včetně pátku) vyučuje jednou měsíčně a začíná každý leden. Celkově je šestnáct víkendů tříd.

Náš program je určen pro zaměstnané profesionály, aby mohli rozvíjet svou kariéru, aniž by ztratili dynamiku. Flexibilní rozvrh výuky má za cíl umožnit studentům z různých prostředí navštěvovat hodiny. Kromě toho jsou k ulehčení učení využity různé metody výuky, jako jsou workshopy, rozšiřování soft skills a integrace seminářů.

Výuka probíhá v areálu kampusu v Soluni.

Další příjem: Žádosti jsou přijímány až do naplnění nabízených míst.... [-]

Řecko Thessaloniki
January 2020
Kombinované
24 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Strathclyde Business School

Strathclyde Business School (SBS) má dlouhou a hrdou historii bytí inovativní obchodní škola - a součástí přední technologické univerzitě - s "užitečného učení" v jeho sr ... [+]

Strathclyde MBA je k dispozici mimo Velkou Británii od roku 1988, s tisíci účastníků kurzů MBA teď absolvoval a mnoho dalších v současné době studuje ve své vlastní zemi.

Strathclyde MBA má mnoho studijních cest, ale klademe důraz náš přístup "jedna MBA". Executive MBA studiu prostřednictvím jednoho z našich mezinárodních center je přesně stejný program, jako byste studovat v Glasgow, a akademici, kteří dodávají základní prvky programu ve vaší zemi také dodat MBA v Glasgow.

Formát Program je určen zejména pro zaneprázdněné manažery, kteří potřebují spojit kariéru a rodinné závazky s požadavky studium MBA. Flexibilita na částečný úvazek přístupu umožňuje účastníkům absolvovat během dvou let. Nicméně, studie mohou být rozloženy do delšího období, pokud je to nutné, maximálně na šest let.... [-]

Řecko Athens
August 2019
Kombinované
24 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině