Filter
EMBA
Řecko Study type: Všechny Pace: Všechny

EMBA studium v Řecko - Zde naleznete EMBA studium v Řecko

Řecko je země s bohatou historií a nyní je starobylé a moderní zároveň. EMBA v Řecku by poskytnout studentům vysoce kvalitní vzdělání v jednom kulturně a intelektuálně stimulující prostředí, které vedly k dílům některých z historicky největších filozofů.


EMBA v Řecku je usnadněna díky pečlivé práci v kurzu, semináře a workshopy. Programy jsou určeny pro běžné pracující profesionály chtějí rozvíjet svou kariéru na vyšší úrovně, jako jsou výkonné vedení. Studenti EMBA Řecka jsou vybaveny silným obchodním Nadace kurzu na téma ekonomika, finance, marketing, informační technologie, a účetnictví. EMBA Řecko programy jsou doplněny na pracovní zkušenosti, které studenti mohou přinést do výukového prostředí.


EMBA Řecko programy jsou navrženy tak, aby studenti mohli pokračovat v práci ve své profesi a dalším vzdělávání.Pokud to zní jako to, co hledáte, podívejte se níže můžete najít vzdělání pro vás!

Čtěte více Méně

Results

DEI College

MBA Executive na Northampton Business School je pečlivě navržen tak, aby nabídnout hlubší znalosti o všech kritických obchodních oblastí a funkcí. Chcete-li uspět v podni ... [+]

Popis

MBA Executive na Northampton Business School je pečlivě navržen tak, aby nabídnout hlubší znalosti o všech kritických obchodních oblastí a funkcí. Chcete-li uspět v podnikání, budete potřebovat více než jen obchodní dovednosti. Master of Business Administration Executive je celosvětově uznávaným postgraduální kvalifikace pro ambiciózní, motivované absolventy.

Tato jedinečná MBA Executive bude vyhovovat těm, které se ucházejí profesionály bez předchozího obchodního nebo řídícího zkušeností, ale mají jasný zájem a nadšení pro obchod, podnikání a podnikání.

Získání titulu MBA z University of Northampton podpoří váš kariérní postup tím, že rozvíjí své kritické myšlení a výzkumné dovednosti, které zvýší váš obchodní znalosti a porozumění. MBA vás naučí teorii efektivního managementu praxe a zařídíme se základními dovednostmi, důvěru a kompetence, které vám pomohou, když se vydáte do libovolného oboru. Naučíte se myslet řešení založené bočně, výzva konvence a nabídka znalosti na obchodní otázky. Budete schopni myslet a pracovat odlišně, svým kolegům, což je nezbytné v dnešním globálním obchodní aréně.... [-]

Řecko Thessaloniki
September 2019
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
International Hellenic University (IHU)

IHU Executive MBA je vysoce kvalitní 24měsíční program, který se jednou za měsíc vyučuje prodloužený víkend a začíná každý leden. Celkově je šestnáct víkendů tříd. ... [+]

IHU Executive MBA je 24měsíční program, který se po dlouhém víkendu (včetně pátku) vyučuje jednou měsíčně a začíná každý leden. Celkově je šestnáct víkendů tříd.

Náš program je určen pro zaměstnané profesionály, aby mohli rozvíjet svou kariéru, aniž by ztratili dynamiku. Flexibilní rozvrh výuky má za cíl umožnit studentům z různých prostředí navštěvovat hodiny. Kromě toho jsou k ulehčení učení využity různé metody výuky, jako jsou workshopy, rozšiřování soft skills a integrace seminářů.

Výuka probíhá v areálu kampusu v Soluni.

Další příjem: Žádosti jsou přijímány až do naplnění nabízených míst.... [-]

Řecko Thessaloniki
January 2020
Kombinované
24 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Strathclyde Business School

Strathclyde Business School (SBS) má dlouhou a hrdou historii bytí inovativní obchodní škola - a součástí přední technologické univerzitě - s "užitečného učení" v jeho sr ... [+]

Strathclyde MBA je k dispozici mimo Velkou Británii od roku 1988, s tisíci účastníků kurzů MBA teď absolvoval a mnoho dalších v současné době studuje ve své vlastní zemi.

Strathclyde MBA má mnoho studijních cest, ale klademe důraz náš přístup "jedna MBA". Executive MBA studiu prostřednictvím jednoho z našich mezinárodních center je přesně stejný program, jako byste studovat v Glasgow, a akademici, kteří dodávají základní prvky programu ve vaší zemi také dodat MBA v Glasgow.

Formát Program je určen zejména pro zaneprázdněné manažery, kteří potřebují spojit kariéru a rodinné závazky s požadavky studium MBA. Flexibilita na částečný úvazek přístupu umožňuje účastníkům absolvovat během dvou let. Nicméně, studie mohou být rozloženy do delšího období, pokud je to nutné, maximálně na šest let.... [-]

Řecko Athens
August 2019
Kombinované
24 měsíců
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině