$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Řízení rizik programy, vyhledejte nejlepší programy EMBA zde! - EMBA

Program Executive Master of Business Administration, nazývaný také EMBA, je obvykle určen pro pracující profesionály. Tento magisterský titul může poskytnout flexibilnější program než běžné MBA. Většina programů může být dokončena za dva roky nebo méně. Co je EMBA v řízení rizik? Tento postgraduální titul se zaměřuje na základní podnikání a řízení rizik. J… Čtěte více

Program Executive Master of Business Administration, nazývaný také EMBA, je obvykle určen pro pracující profesionály. Tento magisterský titul může poskytnout flexibilnější program než běžné MBA. Většina programů může být dokončena za dva roky nebo méně.

Co je EMBA v řízení rizik? Tento postgraduální titul se zaměřuje na základní podnikání a řízení rizik. Jako student si můžete představit rámec pro porozumění rizik ve firmách a jak tyto znalosti aplikovat na obchodní situace. Měli byste se naučit identifikovat a zmírňovat rizika - obvykle provozní a finanční rizika - která mohou ovlivnit podnikání. Váš učební plán může zahrnovat kurzy v analýze finančních výkazů, základy řízení rizik, oceňování, lekce ve vedení, řízení rizik ve společnosti a trhy s odvozenými cennými papíry.

Studenti řízení rizik pravděpodobně vyvinou silné vůdčí schopnosti. To jim umožňuje hrát v různých situacích, což je cenným přírůstkem do jakéhokoliv týmu. Studenti mohou také vyvinout jedinečnou schopnost činit kompetentní rozhodnutí, která berou v úvahu řadu rizik, které by mohly být zahrnuty. Komunikace, což je další dovednost často spojená s tímto stupněm, je neocenitelná pro zaměstnavatele a může pomoci v každodenním životě.

Protože programy EMBA v řízení rizik jsou nabízeny v různých institucích po celém světě, výuka a poplatky se mohou výrazně lišit. Někdy programy EMBA mají vyšší výuku než tradiční programy MBA, takže se obraťte na kancelář pro přijetí školy, kterou si vyberete, a zeptejte se na konkrétní registrační poplatky. Stipendia mohou být k dispozici k usnadnění finančního zatížení.

Executive Master of Business Administration v řízení rizik může připravit studenty na kariéru jako pojišťovací makléři, poradci pro řízení rizik, manažery rizikového rizika nebo důstojníci zaměstnaneckých výhod. Studenti jsou také často schopni pracovat jako pojistníci, agenti kontroly ztrát a orgány dohledu nad dodržováním předpisů. Absolventi mohou být kvalifikováni pro pozice v řízení na vyšší úrovni. Mnozí studenti se cítí oprávněni otevřít své podnikání nebo poskytovat poradenské služby.

Mnoho programů nabízí EMBA v oblasti řízení rizik online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
ESLSCA Business School
Paříž, Francie

Výkonná MBA ve finančním inženýrství - řízení a strategie rizik by nám měla umožnit porozumět výzvám tohoto odvětví získáním základů této osy „Front-Middle-Back“, ale také se ... +

Výkonná MBA ve finančním inženýrství - řízení a strategie rizik by nám měla umožnit porozumět výzvám tohoto odvětví získáním základů této osy „Front-Middle-Back“, ale také se zaměřit na techniky řízení - zejména pod nátlakem - a jeho důsledky, o obchodních technikách podle třídy aktiv, o optimalizaci zajištění mimo jiné. -
EMBA
Kombinované studium
Francouzština
Kampus