MBASTUDIES

Kombinované EMBA studium v Chile - Zde naleznete Kombinované EMBA studium v Chile

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete dokonce pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Vzdělávání v oblasti důrazem Chile technické a vyšší vzdělávání prostřednictvím vysoké školy. Většina univerzit v Chile nabízí dobře zavedenou studentů kulturu a vztahy s mezinárodními studenty bez ohledu na jazykovou bariéru. Vysokoškolské vzdělání v Chile je přístupná v soukromém a veřejně financované vysoké školy.

Kombinované EMBA studium v Chile - Veškeré informace o Kombinované EMBA studiu v Chile. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde

nalezené výsledky Filter

Executive MBA LATAM

Escuela de Negocios, Universidad Adolfo Ibáñez
Chile, Santiago + 2 Více
EMBA
22 Sep 2020
<
Online & Campus forma
<
Kombinované
12 Sep 2020
španělština
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Executive MBA LATAM je program na částečný úvazek, který internacionalizuje a podporuje kariéru svých účastníků a vytváří okamžitou hodnotu pro jejich organizace. ...

Čtěte více