Filter
EMBA
Chile Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

EMBA studium v Chile - Zde naleznete EMBA studium v Chile

Určeno pro profesionály, kteří již mají významné praktické znalosti, postgraduální Executive MBA (EMBA) stupeň je navržen tak, aby studentům potřebné nástroje k pokroku ve své kariéře. Můžete dokonce pracovat při studiu, protože real-svět zkušeností obohacuje učební prostředí.

Master of Business Administration (MBA) je absolventem stupeň, který trvá asi dva roky studia přijímat. Jedinci, kteří získají tento stupeň získat důležité znalosti a zkušenosti v rámci oblasti podnikání a řízení, a mohou být schopni rychle najít práci kvůli zlepšení jejich proficiencies.

 

Vzdělávání v oblasti důrazem Chile technické a vyšší vzdělávání prostřednictvím vysoké školy. Většina univerzit v Chile nabízí dobře zavedenou studentů kulturu a vztahy s mezinárodními studenty bez ohledu na jazykovou bariéru. Vysokoškolské vzdělání v Chile je přístupná v soukromém a veřejně financované vysoké školy.

EMBA studium Chile - Veškeré informace o EMBA studiu Chile. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Chile přímo zde.

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

nalezené výsledky

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Executive MBA LATAM je program na částečný úvazek, který internacionalizuje a podporuje kariéru svých účastníků a vytváří okamžitou hodnotu pro jejich organizace. ... [+]

Executive MBA LATAM je program na částečný úvazek, který internacionalizuje a podporuje kariéru svých účastníků a vytváří okamžitou hodnotu pro jejich organizace.

To je charakterizováno pro bytí jediný s širokým a exkluzivním zaměřením v latinské Americe, pod modulární formátovou směsí. Program je zaměřen na odborníky s nejméně 5 až 6 lety manažerských zkušeností, kteří mají zájem vidět Latinskou Ameriku jako trh a hledat nové obzory ve své kariéře nebo organizaci.

Náš program12 měsíců Modulární formátová směs.7 modulů týdně Chile, Kolumbie, Brazílie, Panama, Mexiko * a Miami *.Zaměřeno na vyšší odborníky S 5 lety manažerských zkušeností.Jediný MBA manažer s širokým a exkluzivním zaměřením v Latinské Americe.... [-]
Chile Peñalolén
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
1 rok
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině