EMBA ve výkonném managementu a podnikání

Všeobecné informace

Popis programu

Žádné další testy nebo zkoušky.

Výkonný management společnosti CIAM

Žádný GMAT nebo GRE nevyžaduje.

CIAM domnívá, že praktické, funkční a použitelné znalosti - ne testovací skóre na kus papíru, takže nepožadujeme GMAT nebo GRE jako požadavek na přijetí.

K dispozici jak online, tak i on-campus

Naše nejmodernější on-line platforma umožňuje 24hodinový on-line přístup ke studijním materiálům, napříč různými platformami a naše malá třídní třída poskytují bohatou interakci s naším nadaným fakultou - vše navržené tak, aby vám poskytlo nejlepší vzdělávací prostředí. Program MBA 36 kreditů je navržen tak, aby splňoval potřeby pracujících profesionálů v celé řadě obchodních oblastí. Vícenásobné možnosti trati, víkendové / noční kurzy, nízké školné a specializovaná odborná fakulta činí z CIAM nejlepší volbu pro vaše MBA.

Konzultujte s reálnými společnostmi ve třídě!

Jako student CIAM MBA budete pracovat s až 12 reálnými americkými obchodními klienty na poradenských projektech v průběhu studia a získáte bezkonkurenční praktické zkušenosti z podnikání. Jsme hrdí na to, že máme učební plán, který naši studenti mohou přímo aplikovat na vlastní podnikání, kariéru nebo jakýkoli jiný budoucí projekt. Díky širokému spektru poradenských projektů v různých průmyslových odvětvích se snažíme poskytnout vám širokou škálu a hloubku zkušeností, které nikde jinde nenajdete.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />Studentský tým CIAM s klientem, Don Kendrick Real Estate/>

Podrobnosti o programu:

Úspěšné dokončení programu MBA vyžaduje, aby studenti absolvovali dvanáct studijních programů s celkem 36 kredity. Vedení a týmová práce jsou rozvíjeny, protože studenti spolupracují v celém průběhu studia a neustále se soustředí na rozvoj efektivní písemné a ústní komunikace. Při příležitostných CIAM je CIAM schopen nabídnout vícečetné počáteční data na začátku každého semestru během celého roku.

Program MBA má 3 různé možnosti trati:

  • 11-měsíční denní (7 týdnů)
  • 22-měsíční denní (15 týdnů)
  • 22-měsíční studium na částečný úvazek (7 týdnů)
    • Non-International (F1 Visa) pouze studenti

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />CIAM absolventská třída roku 2015./>

Přidejte se k nám na CIAM !

Jsme extrémní, že máte zájem o to, abyste své vzdělání přijali na další úroveň. Náš úžasný tým Admissions je zde, aby vám pomohl prozkoumat, jaké zkušenosti MBA nabízíme. Přijďte ahoj! Náš přátelský Admissions Team je připraven vám pomoci s Vaším rozhodnutím o MBA a ukáže vám hodnotu zkušenosti CIAM .

Objevte, jak CIAM MBA zlepší vaši kariéru a změní váš život - KONTAKTUJTE NÁŠ TODAY.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience.

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience. Méně