Read the Official Description

EMBA Executive Master in Business Administration

USI EMBA je modulární, rigorózní řízení v míře, v angličtině, výjimečnou mezinárodní fakultu Università della Svizzera italiana. Účastníci se schází jednou měsíčně v Luganu na čtyři dny, od čtvrtka do neděle, po dobu patnácti měsíců. flexibilní formát Tento program umožňuje manažerům a vedoucím pracovníkům dokončit všechny kurzy při práci na plný úvazek. Stupeň končí možnost, aby účastníci aplikovat své nové znalosti a dovednosti: pod vedením profesora, které provedla konzultační projekt tříměsíční dlouho lichoběžníkového zkreslení.USI EMBA charakteristické rysy:

Rozlišují mezinárodní fakulty s rozsáhlými zkušenostmi: jak z předních světových obchodních škol a ze strategického poradenství společnosti po celém světě

personalizované vzdělávací zkušenost: díky malé velikosti tříd patnáct až dvacet účastníků, výměny mezi účastníky a schopnosti jsou smysluplné a doučování zajišťuje, že každá jednotlivá získává maximum z kurzů

míru pokročilé kurzy: účastníci třídy budou společně vybrat čtyři možnosti z řady možných kurzů

rovnováha mezi teorií, konceptů a aplikovat učení: permanentní a hodnocení instruktorů sdílet své znalosti a vodicí účastníkům praktické uplatnění nových konceptů a schopností

Vynikající poloha: a úžasně krásné prostředí pro inspirovaného učení

WHO je správná za PROGRAMU?

Účastníci USI EMBA jsou manažeři a vedoucí podniku s významnou profesní zkušenosti, získané buď lokálně, nebo v mezinárodním měřítku, ze všech typů organizací, firem a institucí. Musíte držet bakalářský titul (v jakékoliv z celé řady oborů), nechte se inspirovat tím, že získá znalosti, vhled a pochopení relevantní pro vaše současné i budoucí pozice a být motivován vášní k úspěchu a touha k dalšímu své schopnosti, dovednosti a kariéry.

I když budete všichni mají různé zázemí, zkušenosti a znalosti, budete sdílet ochotu učit se a růst z výměn s ostatními účastníky a schopnosti, stejně jako být nadšeni přispět ke zlepšení vaší organizace. Tato kombinace rozmanitosti a vášně zajišťuje, že diskuse ve třídě a při práci ve skupinách poskytují nové úhly a perspektivy pro všechny účastníky.
Vskutku mezinárodní FAKULTA

Všechny naše vysoce zkušených a kvalifikovaných akademiků mají mezinárodní zázemí a zkušenosti v celé Evropě i mimo ni. Členové USI EMBA fakulty jsou vybrány pro svou vynikající výsledky v oblasti výuky a aplikovaného výzkumu, jejich zkušenosti z práce s podniky a vlády, a v neposlední řadě i jejich výuky ve výkonných vzdělávacích programů na špičkových obchodních škol.

Oni jsou odborníci v pomáhajících manažeři aplikovat nejnovější teorie řízení na jejich práci a berou multidisciplinárního přístupu ke svým subjektům, podporovat účastníky, aby učinili totéž. Dodatečná vnější fakulty z dobře pokládaný obchodní školy nabízejí celou řadu pokročilých kurzů a naučit několik základních kurzů.

POŽADAVKY NA PŘIJETÍ


Kandidáti musí minimálně čtyři roky práce na plný úvazek zkušenosti; důkaz o zkušenosti s vedením a potenciál; doporučující dopisy a bakalářský titul v jakémkoliv oboru. Ve zvláštních případech může být také považována aplikací založených na odborných kvalifikací. Kandidáti budou také pozváni k pohovoru v rámci přijímacího řízení.balíčku aplikace

Soubor Žádost by měla obsahovat:

  • Vyplněný formulář žádosti
  • CV nebo životopis
  • Esej motivující rozhodnutí kandidáta do činění s USI EMBA
  • 2 doporučující dopisy od dohledu nebo kolegy
  • Univerzita (bakalářský) stupeň přepisy

Výuky a FEE

Náklady na Executive MBA je CHF 45000. To zahrnuje školné, všechny programy a poplatků souvisejících s projektem, studijní materiály, coffee breaky a programové balíčky. Pro účastníky, které vyžadují ubytování v modulech, univerzita má přednost dohody cenové relace některých hotelů nacházejících se v blízkosti areálu. Školné nezahrnují ubytování, knihy, cestování do-a-od Lugano. Jídla nejsou výslovně uvedeny výše potřeby být uhrazeny účastníkem. Poplatek Program je splatná ve třech splátkách. První splátka ve výši CHF 2000 je splatná ihned po potvrzení přijetí do programu. Druhá a třetí splátky CHF 21500 jsou splatné v květnu 2015 a květnu 2016.

Flexibilní tarif

Self-podporovaný studenti mohou požádat o možnost rozšíření o zaplacení jejich výuku po dobu až tří let na 0% úrok.

Trvání PRICE

DOBA: 18 měsíců

Datum zahájení: 03 2015, 10 2016

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
18 měsíců
Kombinované
Price
45,000 CHF
Deadline
Kontaktuj školu
April 30 2018 for students who need a visa; June 30, 2018 for other students.
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline
Kontaktuj školu
April 30 2018 for students who need a visa; June 30, 2018 for other students.

Sep 2019

Location
Application deadline
Kontaktuj školu
April 30 2018 for students who need a visa; June 30, 2018 for other students.
End Date