EGADE - UNC MBA v globálním podnikání a strategii

Všeobecné informace

Popis programu

Oslovte své výkonné cíle mezinárodním dvojitým titulem

EGADE - UNC MBA v Global Business & Strategy je duální a globální MBA program vytvořený v důsledku úspěšného partnerství mezi dvěma prestižními obchodními školami zaměřenými na vzdělávání globálních vůdců: Belk College of Business na University of North Carolina v Charlotte (UNCC) a EGADE Business School v Tecnológico de Monterrey.

Formát Poloviční úvazek
Doba trvání 2,5 roku
Umístění Monterrey
Příjem programu Duben a září
Jazyk Angličtina

Vaše šance opravdu předefinovat vaši kariéru

EGADE-UNC MBA, který se vyučuje výhradně v kampusu EGADE Business School v Monterrey, México, je navržen tak, aby vám pomohl rozšířit váš vedoucí potenciál v multikulturním prostředí se zvláštním zaměřením na globální podnikání a strategii. Vzhledem k povaze této aliance mají odborníci žijící v Monterrey příležitost získat mezinárodní dvojitý titul bez přemístění.

Přijměte multikulturní výzvu

Tato globální MBA připravuje své studenty na vedení v multikulturním prostředí pomocí obchodních strategií, které vyvolávají konkurenční výhody v mezinárodních organizacích. Stejné multikulturní prostředí umožňuje studentům získat ve třídě perspektivu globálního podnikání při budování trvalé sítě s vůdci z různých národností, kultur a profesionálního prostředí.

Výjimečná fakulta

Fakulta obou obchodních škol byla nejen oceněna a uznána při různých příležitostech různými mezinárodními agenturami, ale také se může pochlubit rozmanitými profily a širokými trajektoriemi, které obohacují studijní zkušenosti studentů.

Kromě toho odborníci a vedoucí této společné globální fakulty poskytují studentům vyvážené vzdělávací prostředí, ve kterém mají jak teoretická, tak praktická metodologie hlavní roli. Prostřednictvím tohoto formátu získají studenti pevnou představu o hlavních trendech, výzvách, příležitostech a špičkových postupech řízení v globálním kontextu.

Globální vzdělávání na místní dosah

 • EGADE - UNC MBA v Global Business & Strategy je program akreditovaný Asociací MBA, mezinárodní organizací, která potvrzuje vysoké standardy programu.
 • Na konci tohoto programu získají studenti dva tituly MBA, jeden z EGADE Business School v Tecnológico de Monterrey a druhý z Belk College of Business na University of North Carolina v Charlotte, stejně jako společný certifikát v Global Business and Strategy.
 • Program je vyučován výhradně na EGADE Business School v Monterrey, prostřednictvím výkonného formátu, který se koná o víkendech. Polovinu kurzů poskytuje fakulta Belk College of Business prostřednictvím místních setkání a videokonferencí, zatímco druhá polovina je poskytována fakultou EGADE Business School prostřednictvím místních setkání.
 • Studenti mají možnost absolvovat týdenní letní kurz nebo dokonce celý semestr na Belk College of Business v Charlotte v Severní Karolíně, místě známém jako druhé největší finanční centrum ve Spojených státech.

Dvě platformy jsou lepší než jedna

EGADE - UNC MBA v oboru Global Business & Strategy je dvojitý titul poskytovaný výhradně v angličtině na EGADE Business School v Monterrey Campus s týdenním letním kurzem na University of North Carolina v Charlotte (UNCC), který pořádají UNCC a EGADE .

Oprávnění globální obchodní sítě

Kromě této mezinárodní aliance se studenti EGADE Business School také připojují k globální síti pro pokročilé řízení, největší síti obchodních škol na světě, která jim poskytuje přístup k dalším mezinárodním zkušenostem, jako jsou:

 • Globální síťové týdny
 • Online kurzy malé sítě (SNOC)

Další informace o požadavcích na přijetí

Vstup na tento duální titul MBA je vysoce konkurenční. Přijímací komise pečlivě přezkoumává každou přihlášku, zkoumá všechny kvantitativní a kvalitativní aspekty profesního a akademického zázemí uchazeče a posoudí potenciál akademického úspěchu a profesního růstu.

Požadavky na přijetí

Profesionální zkušenost 3 roky
Věkové rozmezí 30 - 44
Vzdělávání Bakalářský titul
Minimální / průměrné skóre testu 550/600 PAEP (nebo ekvivalent GMAT / GRE / Executive Assessment)
Jazyk Zkouška z anglického jazyka (TOEFL, IBT nebo ekvivalent)
Dodatečné požadavky
 • Přihláška
 • Úspěšné skóre testu (PAEP nebo ekvivalent)
 • Dvě odborné doporučení
 • Aktualizovaný životopis
 • Oficiální dokumentace
 • Certifikát angličtiny (TOEFL nebo ekvivalent)
 • Prohlášení o účelu
 • Rozhovor s ředitelem programu nebo členem fakulty
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Čtěte více

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Méně
Mexico City , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Více Méně