EDHEC Global MBA

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

120298_hp-slide3.png

Pokud chcete získat obchodní vzdělání ve skutečném světě a rozvinout mezinárodní perspektivu, která vám pomůže rozvinout, urychlit nebo změnit svou profesní dráhu, pak by pro vás mohl být ideální program EDHEC Global MBA v Nice na jihu Francie.

Během desetiměsíčního programu budete mít příležitost sdílet, učit se a spojovat se s ostatními účastníky z každého kontinentu na světě - obvykle máme asi 100 studentů z 30 různých národností v kombinaci s velmi rozmanitou a vynikající mezinárodní fakultou, díky níž je skutečně globální zkušenost. Přizpůsobené možnosti, včetně specializovaných skladeb a projektů šitých na míru, představují 3 měsíce vašeho programu, což vám umožňuje přizpůsobit program vašim profesionálním cílům.

GLOBÁLNÍ VIZE, OSOBNÍ ZAMĚŘENÍ

Intenzivní program spojuje základní obchodní základy spolu s výběrem specializovaných skladeb, projektů na míru a mezinárodních vzdělávacích expedic, které vám pomohou rozvinout vaše podnikání a vedení myšlení pro vaši budoucí kariéru.

Globální MBA je z důvodu kratšího trvání kurzu zvláště vhodná pro kandidáty, kteří již mají silnou profesní základnu - účastníci mají v průměru 8 let zkušeností, takže návratnost investic může být zvláště silná, protože budete mimo pracoviště. po dobu kratší než jeden rok, ale budete mít veškeré vzdělání a vývoj, který potřebujete k definování a dosažení vašich ambicí a dalších kroků. Můžete také mít možnost rozšířit své zkušenosti prostřednictvím šestiměsíční stáže po dokončení studia.

Každý kurz zahrnuje kombinaci akademické výuky, případových studií v reálném životě a skupinových projektů, aby vám poskytl praktické a realizovatelné výsledky učení z interpersonálního i profesionálního hlediska.

Základy podnikání a vedení

Základní moduly vám poskytují širokou vizi klíčových výzev, strategií a dovedností potřebných k tomu, abyste se stali odpovědným a dynamickým lídrem v neustále se měnícím světě, včetně podnikových financí, strategie, vedoucích lidí a organizací, udržitelnosti, designového myšlení, velkých dat a umělých inteligence a internacionalizace podniku

Výběr specializovaných tratí s globální výukou učení

1 měsíc programu je věnován specializované volbě dle vašeho výběru, jejímž cílem je zvýšit vaši odbornost v souladu s vašimi profesními ambicemi. Můžete si vybrat z digitálních inovací (1 týden v New Yorku), vedení (1 týden v Singapuru), podnikání (1 týden v San Franciscu) nebo finance (1 týden v Londýně)

Přizpůsobený 8 týdenní projekt MBA

Osmtýdenní období od května do června vám umožňuje uvádět nově získané dovednosti a znalosti do praxe formou přizpůsobeného projektu MBA. Můžete si vybrat z jedné ze šesti možností navržených tak, aby vyhovovaly vašim vlastním profesním cílům a zájmům: Stáž, Konzultační projekt, Podnikatelský plán, Projekt udržitelnosti, Výzkumný projekt nebo Akademická výměna

Osobní rozvoj, koučování a kariérní strategie

EDHEC CareerSMART Program je osobní mezinárodní kariérní program. Pomáhá vám získat znalosti, dovednosti, nástroje a postoje, které potřebujete ke zlepšení vašeho výkonu v náborových procesech, a být schopen ukázat svůj potenciál v prezentacích, hřištích a rozhovorech. Prostřednictvím specializovaných workshopů, individuálních koučovacích sezení a kariéry budoucím zaměstnavatelům.

„Podpůrná síť EDHEC byla vynikající. Všechny rady, které jsem obdržel, od technik rozhovorů po osobní branding a vytváření sítí, mě dovedly k místu, kde jsem dnes. Rozhodně nejlepší volba kariéry, kterou jsem udělal! “ Charlotte Auterac, Global MBA Alumna, Velká Británie

Výjimečné vzdělávací prostředí

EDHEC je Campus se nachází v Nice, skutečně mezinárodní město s bezkonkurenční kvalitou života. EDHEC Campus se nachází v elegantním a moderním komplexu s výhledem na Středozemní moře. Účastníci MBA mají prospěch z celé poschodí věnované výkonnému vzdělávání, studiu a výzkumu.

Nice promenade

INFORMACE O PROGRAMU V RÁMCI:

Akreditace

AACSB, AMBA, EQUIS

Typ programu

MBA

Formát programu

10 měsíců, na plný úvazek, v angličtině

Specializace

1 měsíční specializovaná trať (výběr ze 4 možností)

8týdenní projekt MBA na míru (výběr 6 možností)

Volitelné francouzské kurzy zdarma

Jazyk výuky

Angličtina

Lhůty pro podání žádosti

30. června

Počáteční data

září

Studujte v zahraničí nebo vyměňujte programy

1 týdenní expedice udržitelnosti do Jižní Afriky

1 globální výjezd do New Yorku, San Francisca, Singapuru nebo Londýna

Možnost zvolit akademickou výměnu jako projekt MBA

Výuka

44 000 EUR včetně 2 globálních služebních cest. Poplatek za podání žádosti 150 EUR

Stipendia

Dokonalost: 50% snížení pro kandidáty s GMAT skóre 720 nebo více

Prémiové: 40% snížení pro kandidáty s GMAT skóre 650-710

Přednosti: 30% snížení na základě GMAT a akademického potenciálu

1. státní příslušnost: 20% sleva pro první tři kandidáty z každé státní příslušnosti

Evropská excelence: 30% snížení pro občany EU a EHP

Udělejte dopad: 30% snížení založené na potenciálu řídit udržitelnost a etiku v podnikání

Požadavky na přijetí

Vysokoškolské vzdělání: bakalářské

Zkoušky způsobilosti:

GMAT (minimum): 550

GMAT (průměr): 630

GRE a TAGE MAGE také akceptovány

Jazykové testy:

IELTS (minimum): 6.5

TOEFL iBT (minimum): 100, PBT - 603, TOEFL CBT - 250

TOEIC (minimum): 850

Reference: 2

Minimální pracovní praxe: 3 roky

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. Méně
Pěkný , Paříž , Roubaix + 2 Více Méně

Akreditace