Přečtěte si oficiální popis

přehled programu

BSL E / MBA je transformační, ne transakční, zkušenost, která usnadňuje vaše učení a osobní růst jako sebevědomý, adaptivní a odpovědný vůdce.

 • Vyjedete se do osobní transformační cesty, která vám umožní poznat sebe sama lépe, znovu objevit svůj osobní účel a vyzdvihnout své vedoucí schopnosti pro uskutečnění smysluplné změny ve světě. Budete ponořeni do učebního prostoru, který podporuje váš osobní růst prostřednictvím kurzů měkkých dovedností, individuálního poradenství a možností koučování ostatních.
 • Budete podnikat na hlavu a budete vystaveni nekonvenčnímu myšlení mimo rámec běžného podnikání. Prostřednictvím našeho trojrozměrného učebního přístupu "já", "my" a "my všichni" budete kultivovat dovednosti a perspektivy, které vám umožní posoudit a reagovat na globální obchodní výzvy z individuální, kolektivní a systémové perspektivy.
 • Investujete do svého profesního růstu a prozkoumáte možnosti, jak spojit své předchozí zkušenosti, silné stránky a vášně do naplňující kariérní dráhy. Budete se protáhnout a aplikovat to, co se naučíte, okamžitě prostřednictvím projektu MBA: Vy si vyberete mezi projektem obchodního plánu pro začínající podnik, rodinný podnik nebo společnost dle svého výběru.

Funkce BSL Signature

 • Malé třídy až 20 účastníků s personalizovanou pozorností a podporou profesorů
 • Profesoři, kteří jsou zkušení a v současné době aktivní obchodní praktici a odborníci ve svém oboru
 • Mezinárodní a rozmanité prostředí se studenty z 60 národností

Možnosti programu

Možnost 1: MBA - Program na plný úvazek (1 rok)

 • Tuto možnost doporučujeme profesionálům, kteří hledají kariérní přechod nebo chtějí přestat pracovat a plně se soustředit na rok dynamického učení
 • Třídy jsou naplánovány v třídenních modulech (čtvrtek - sobota), které jsou prováděny přibližně jednou za 2 týdny v průběhu jednoho roku
 • Projekt MBA je ukončen za posledních 14 týdnů

Možnost 2: MBA - program na částečný úvazek (2 roky)

 • Tuto možnost doporučujeme všem profesionálním profesionálům ve Švýcarsku nebo mimo ni, kteří chtějí uchovat si zaměstnání a studium na částečný úvazek, což znamená, že navštěvujete kurzy MBA na univerzitě v Lausanne každých několik týdnů.
 • Třídy jsou naplánovány v třídenních modulech (čtvrtek - sobota), které se odebírají každé čtyři až pět týdnů v průběhu 2 let
 • Projekt MBA je ukončen za posledních 12 měsíců

EMBA - Executive MBA program (plný úvazek 1 rok, částečný úvazek 2 roky)

 • Tuto možnost doporučujeme pracujícím profesionálům se sídlem ve Švýcarsku, kteří chtějí uchovat si zaměstnání a studium na částečný úvazek, což znamená, že se každý několik týdnů účastní tříd MBA v areálu univerzity v Lausanne.
 • Třídy jsou naplánovány na třídenní moduly (čtvrtek-sobota nebo tři po sobě jdoucí soboty), které se provádějí každých 4-5 týdnů přibližně v průběhu 1 roku (Full Time EMBA)
 • Projekt EMBA je dokončen za posledních 12 měsíců

FAQ

Jaké specializace jsou k dispozici?

Jediná specializace dostupná na úrovni MBA je Udržitelný obchod.

Jaký je jazyk výuky v BSL?

Všechny kurzy v BSL jsou uvedeny v angličtině.

Jaký bod TOEFL musím použít u BSL?

V rámci výběrového řízení jsou úspěšní žadatelé pohovořeni s cílem posoudit jejich úroveň angličtiny a jejich šance na úspěch v daném programu. Jako vodítko budete potřebovat úroveň angličtiny takto:

Programy MBA / EMBA: IELTS: 6.5, TOEFL: 90, TOEIC: 800 (vyžaduje se pouze jedna zkouška).

Kód BSL TOEFL je 0018.

Nabízí BSL stipendia?

BSL poskytuje dílčí stipendia pro vybrané programy případ od případu. Další informace naleznete v části Školné

Potřebuji přijmout GMAT pro vstup do programu MBA nebo EMBA?

Skóre GMAT se nevyžaduje pro přijímání MBA a EMBA, protože preferujeme posouzení šancí na úspěch v prostředí BSL prostřednictvím rozhovoru. Všichni kandidáti na MBA a EMBA jsou rozhovorem ředitelem programu před nástupem do našeho programu.

Nabízí BSL kurzy online?

BSL nemá on-line kurzy z toho prostého důvodu, že učení a procvičování řízení musí být učeno společně s ostatními lidmi ve skupinách a ve třídách. To lze nejlépe naučit s vedením učitelů, kteří sami pracují v podnikání. Taková "živá" praxe není možná online.

Jaký je význam akreditace?

Institucionální a programové akreditace zajišťují, že škola a její programy nabízejí vysokou úroveň vzdělání. Pouze 10% obchodních škol je akreditováno (prošly přísným akreditačním procesem). BSL byla první obchodní škola v Evropě, která dosáhla plné akreditace ACBSP pro všechny své programy v roce 1996. Institucionální akreditace jako AACSP a EQUIS validují životaschopnost školy, zatímco programové akreditace, jako AMBA (pouze pro programy MBA) ACBSP (pro všechny obchodní programy včetně doktorského studia) ověřuje nepřetržitou vysokou kvalitu dodávaných programů. Další informace o akreditaci BSL naleznete v hodnocení a akreditacích.

Proč BSL není na švýcarském seznamu ENIC?

Švýcarský systém ENIC v současné době uvádí pouze švýcarské státní univerzity a nemůže uvést soukromé instituce jako IMD nebo BSL.

Jaké jsou odhadované životní náklady v Lausanne?

BSL radí studentům, aby vyčlenili minimálně 2500 CHF měsíčně na výdaje spojené s jídlem, ubytováním, místními cestami / dojížděním, učebnicemi, společenskými a zábavními a zdravotními pojišťovnami.

Odhadované náklady - mějte na paměti, že se jedná o odhady měsíčních nákladů, které se liší v závislosti na rozpočtu a životním stylu studenta:

Měsíční odhad ubytování: CHF 1000 - CHF 2 500
Odhad měsíčních nákladů na stravování: 600 - 800 CHF
Odhad měsíčních cestovních výdajů: 100 CHF - 250 CHF
Měsíční odhad zdravotního pojištění: CHF 300 - CHF 500

Vezměte prosím na vědomí, že každý student ve Švýcarsku musí být pojištěn zdravotní a úrazovou pojišťovnou ve Švýcarsku, a to iv případě, že již máte mezinárodní cestovní pojištění. (Společnost BSL vám může pomoci najít pojišťovnu, pokud ještě nemáte pojištění ve Švýcarsku).

Kde mohu žít v Lausanne?

Přečtěte si prosím na stránce bydlení a ubytování

Program se vyučuje na:
Angličtina
Business School Lausanne

Zobraz 1 více kurzů z Business School Lausanne »

Poslední aktualizace March 20, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Ún. 2020
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
44,800 CHF
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Ún. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Ún. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

The BSL Positive Impact E/MBA