E / MBA

Business School Lausanne

Popis programu

Read the Official Description

E / MBA

Business School Lausanne

přehled programu

BSL E / MBA je transformační, ne transakční, zkušenost, která usnadňuje vaše učení a osobní růst jako sebevědomý, adaptivní a odpovědný vůdce.

 • Vyjedete se do osobní transformační cesty, která vám umožní poznat sebe sama lépe, znovu objevit svůj osobní účel a vyzdvihnout své vedoucí schopnosti pro uskutečnění smysluplné změny ve světě. Budete ponořeni do učebního prostoru, který podporuje váš osobní růst prostřednictvím kurzů měkkých dovedností, individuálního poradenství a možností koučování ostatních.
 • Budete podnikat na hlavu a budete vystaveni nekonvenčnímu myšlení mimo rámec běžného podnikání. Prostřednictvím našeho trojrozměrného učebního přístupu "já", "my" a "my všichni" budete kultivovat dovednosti a perspektivy, které vám umožní posoudit a reagovat na globální obchodní výzvy z individuální, kolektivní a systémové perspektivy.
 • Budete investovat do svého profesního růstu a prozkoumáte možnosti, jak splynout vaše předchozí zkušenosti, silné stránky a vášně v plnohodnotnou profesní dráhu. Rozšiřujete se a uplatníte to, co se dozvíte přímo prostřednictvím projektu MBA Consulting: Vyberáte si mezi Business Planem Projektu pro start-up, rodinný podnik nebo společnost podle vašeho výběru a Projekt Consulting sociálních dopadů v Jižní Africe.

Funkce BSL Signature

 • Malé třídy až 20 účastníků s personalizovanou pozorností a podporou profesorů
 • Profesoři, kteří jsou zkušení a v současné době aktivní obchodní praktici a odborníci ve svém oboru
 • Mezinárodní a rozmanité prostředí se studenty z 60 národností

Možnosti programu

Možnost 1: MBA - Program na plný úvazek (1 rok)

 • Tuto možnost doporučujeme profesionálům, kteří hledají kariérní přechod nebo chtějí přestat pracovat a plně se soustředit na rok dynamického učení
 • Třídy jsou naplánovány v třídenních modulech (čtvrtek - sobota), které jsou prováděny přibližně jednou za 2 týdny v průběhu jednoho roku
 • Projekt MBA Consulting je dokončen za posledních 14 týdnů

Možnost 2: MBA - program na částečný úvazek (2 roky)

 • Tuto možnost doporučujeme všem profesionálním profesionálům ve Švýcarsku nebo mimo ni, kteří chtějí uchovat si zaměstnání a studium na částečný úvazek, což znamená, že navštěvujete kurzy MBA na univerzitě v Lausanne každých několik týdnů.
 • Třídy jsou naplánovány v třídenních modulech (čtvrtek - sobota), které se odebírají každé čtyři až pět týdnů v průběhu 2 let
 • Projekt MBA Consulting je dokončen za posledních 12 měsíců

EMBA - Executive MBA program (1,5 roku)

 • Tuto možnost doporučujeme pracujícím profesionálům se sídlem ve Švýcarsku, kteří chtějí uchovat si zaměstnání a studium na částečný úvazek, což znamená, že se každý několik týdnů účastní tříd MBA v areálu univerzity v Lausanne.
 • Třídy jsou naplánovány v třídenních modulech (čtvrtek-sobota nebo tři po sobě jdoucí soboty), které se odebírají každých 4 až 5 týdnů přibližně po dobu 1,5 roku
 • Projekt EMBA Consulting je dokončen za posledních 12 měsíců

FAQ

Jaké specializace jsou k dispozici?

Jedinou specializací dostupnou na úrovni MBA je Sustainable Business. Přidání specializace ke studiu MBA rozšiřuje dobu trvání programu o 6 měsíců a zahrnuje společný diplom "Diplom in Sustainable Business" z BSL a Univerzity St. Gallen.

Jaký je jazyk výuky v BSL?

Všechny kurzy v BSL jsou uvedeny v angličtině.

Jaký bod TOEFL musím použít u BSL?

V rámci výběrového řízení jsou úspěšní žadatelé pohovořeni s cílem posoudit jejich úroveň angličtiny a jejich šance na úspěch v daném programu. Jako vodítko budete potřebovat úroveň angličtiny takto:

Programy MBA / EMBA: IELTS: 6.5, TOEFL: 90, TOEIC: 800 (vyžaduje se pouze jedna zkouška).

Kód BSL TOEFL je 0018.

Nabízí BSL stipendia?

BSL poskytuje stipendia pro vybrané programy od případu k případu. Další informace naleznete v části Poplatky za školné

Potřebuji přijmout GMAT pro vstup do programu MBA nebo EMBA?

Skóre GMAT se nevyžaduje pro přijímání MBA a EMBA, protože preferujeme posouzení šancí na úspěch v prostředí BSL prostřednictvím rozhovoru. Všichni kandidáti na MBA a EMBA jsou rozhovorem ředitelem programu před nástupem do našeho programu.

Nabízí BSL kurzy online?

BSL nemá on-line kurzy z toho prostého důvodu, že učení a procvičování řízení musí být učeno společně s ostatními lidmi ve skupinách a ve třídách. To lze nejlépe naučit s vedením učitelů, kteří sami pracují v podnikání. Taková "živá" praxe není možná online.

Jaký je význam akreditace?

Institucionální a programové akreditace zajišťují, že škola a její programy nabízejí vysokou úroveň vzdělání. Pouze 10% obchodních škol je akreditováno (prošly přísným akreditačním procesem). BSL byla první obchodní škola v Evropě, která dosáhla plné akreditace ACBSP pro všechny své programy v roce 1996. Institucionální akreditace jako AACSP a EQUIS validují životaschopnost školy, zatímco programové akreditace, jako AMBA (pouze pro programy MBA) ACBSP (pro všechny obchodní programy včetně doktorského studia) ověřuje nepřetržitou vysokou kvalitu dodávaných programů. Další informace o akreditaci BSL naleznete v hodnocení a akreditacích.

Proč BSL není na švýcarském seznamu ENIC?

Švýcarský systém ENIC v současné době uvádí pouze švýcarské státní univerzity a nemůže uvést soukromé instituce jako IMD nebo BSL.

Jaké jsou odhadované životní náklady v Lausanne?

BSL radí studentům, aby vyčlenili minimálně 2500 CHF měsíčně na výdaje spojené s jídlem, ubytováním, místními cestami / dojížděním, učebnicemi, společenskými a zábavními a zdravotními pojišťovnami.

Odhadované náklady - mějte na paměti, že se jedná o odhady měsíčních nákladů, které se liší v závislosti na rozpočtu a životním stylu studenta:

Měsíční odhad ubytování: CHF 1000 - CHF 2 500
Odhad měsíčních nákladů na stravování: 600 - 800 CHF
Odhad měsíčních cestovních výdajů: 100 CHF - 250 CHF
Měsíční odhad zdravotního pojištění: CHF 300 - CHF 500

Vezměte prosím na vědomí, že každý student ve Švýcarsku musí být pojištěn zdravotní a úrazovou pojišťovnou ve Švýcarsku, a to iv případě, že již máte mezinárodní cestovní pojištění. (Společnost BSL vám může pomoci najít pojišťovnu, pokud ještě nemáte pojištění ve Švýcarsku).

Kde mohu žít v Lausanne?

Přečtěte si prosím na stránce bydlení a ubytování

This school offers programs in:
 • Angličtina
Business School Lausanne

Poslední aktualizace March 11, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 19, 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Švýcarsko - Lausanne, Vaud
Datum začátku : Ún. 19, 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 19, 2019
Švýcarsko - Lausanne, Vaud
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2019
Švýcarsko - Lausanne, Vaud
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

The BSL Positive Impact E/MBA