E / MBA v udržitelném podnikání

Business School Lausanne

Popis programu

Read the Official Description

E / MBA v udržitelném podnikání

Business School Lausanne

Přehled programu

E / MBA v udržitelném podnikání je jedinečný program ve Švýcarsku kombinovat vzdělávání E / MBA s hlubokým ponořením do udržitelnosti podnikání prostřednictvím BSL-univerzita St. Gallen společný titul v udržitelném podnikání. Je ideální pro účastníky a profesionály, kteří chtějí, aby na svých stávajících zkušenostech stavěli skutečný dopad na podnikání.

Tento program kombinuje dva programy do jednoho, E / MBA a Diplom v udržitelném podnikání, výsledkem je holistický učení, který změní, jak definujete podnikání a sebe v předních změnách a inovacích pro lepší svět. Prakticky absolvujete všechny kurzy nadace z programu E / MBA a pokračujte s jednoroční specializací na udržitelnost. Výsledkem je program, který vás utvoří do sebevědomého, znalého a trvale udržitelného obchodního praktického lékaře.

 • Provedete osobní transformační cestu, která vám umožní lépe poznat sebe sama, prozkoumat svůj osobní účel a vylepšit svou schopnost vést sebe i ostatní k lepšímu světu. Budete ponořeni do víceúčelového učebního prostoru, který podporuje váš osobní růst prostřednictvím kurzů měkkých dovedností, mentoringu a reflexních postupů.
 • Budete vystaveni nekonvenčnímu myšlení nad rámec obvyklého podnikání a budete se zabývat vnějšími v perspektivě, která nově definuje obchodní strategie jako výzvu udržitelnosti. Objevíte inovativní koncepce a nástroje pro řešení globálních problémů souvisejících s ekonomickým, environmentálním a sociálním dopadem podnikání.
 • Shromáždíte pohledy z podnikání a udržitelnosti a použijete je v 10měsíčním firemním poradenském projektu s dalšími účastníky kurzu. Urychlíte svůj profesionální růst a budete mít příležitost k pozitivnímu přínosu pro skutečnou organizaci v rámci programu.

Funkce BSL Signature

 • Malé třídy až 20 kandidátů s osobní pozorností a podporou profesorů
 • Profesoři, kteří jsou zkušení a v současné době aktivní obchodní praktici a odborníci ve svém oboru
 • Mezinárodní a rozmanité prostředí se studenty z 60 národností

Možnosti programu

Možnost 1: E / MBA v udržitelném podnikání - Program na plný úvazek (1,5 roku)

 • Tuto možnost doporučujeme profesionálům, kteří hledají kariérní přechod, nebo chtějí přestávku od práce a plně se zaměřují na rok a půl dynamického ponoření do učení
 • Program se skládá ze všech základních kurzů E / MBA (6 měsíců) a specializace v oblasti udržitelnosti v rámci celého programu Diploma in Sustainable Business (1 rok)
 • Konzultační projekt (nahrazující tradiční práci) je dokončen v rámci specializační části

Možnost 2: E / MBA v udržitelném podnikání - part-time program (2 roky)

 • Doporučujeme tuto možnost pro profesionální pracovníky ve Švýcarsku nebo mimo ni, kteří si přejí udržet si zaměstnání a studium na částečný úvazek, což znamená navštěvování tříd každých pár týdnů
 • Program se skládá ze všech základních kurzů E / MBA (1 rok) a specializace v oblasti udržitelnosti prostřednictvím celého programu Diploma in Sustainable Business (1 rok)
 • Konzultační projekt (nahrazující tradiční práci) je dokončen v rámci specializační části

Možnost 3: E / MBA v udržitelném podnikání - výkonný program (2 roky)

 • Tuto možnost doporučujeme pracujícím profesionálům se sídlem ve Švýcarsku, kteří chtějí udržet si zaměstnání a studium na částečný úvazek, což znamená, že navštěvují kurzy každých pár týdnů
 • Program se skládá ze všech základních kurzů E / MBA (1 rok) a specializace v oblasti udržitelnosti prostřednictvím celého programu Diploma in Sustainable Business (1 rok)
 • Konzultační projekt (nahrazující tradiční práci) je dokončen v rámci specializační části

FAQ

Jaké specializace jsou k dispozici?
Jedinou specializací dostupnou na úrovni MBA je Sustainable Business. Přidání specializace ke studiu MBA rozšiřuje dobu trvání programu o 6 měsíců a zahrnuje společný diplom "Diplom in Sustainable Business" z BSL a Univerzity St. Gallen.
Jaký je jazyk výuky v BSL?
Všechny kurzy v BSL jsou uvedeny v angličtině.
Jaký bod TOEFL musím použít u BSL?
V rámci výběrového řízení jsou úspěšní žadatelé pohovořeni s cílem posoudit jejich úroveň angličtiny a jejich šance na úspěch v daném programu. Jako vodítko budete potřebovat úroveň angličtiny takto:
Programy MBA / EMBA: IELTS: 6.5, TOEFL: 90, TOEIC: 800 (vyžaduje se pouze jedna zkouška).
Kód BSL TOEFL je 0018.
Nabízí BSL stipendia?
BSL poskytuje stipendia pro vybrané programy od případu k případu. Další informace naleznete v části Poplatky za školné
Potřebuji přijmout GMAT pro vstup do programu MBA nebo EMBA?
Skóre GMAT se nevyžaduje pro přijímání MBA a EMBA, protože preferujeme posouzení šancí na úspěch v prostředí BSL prostřednictvím rozhovoru. Všichni kandidáti na MBA a EMBA jsou rozhovorem ředitelem programu před nástupem do našeho programu.
Nabízí BSL kurzy online?
BSL nemá on-line kurzy z toho prostého důvodu, že učení a procvičování řízení musí být učeno společně s ostatními lidmi ve skupinách a ve třídách. To lze nejlépe naučit s vedením učitelů, kteří sami pracují v podnikání. Taková "živá" praxe není možná online.
Jaký je význam akreditace?
Institucionální a programové akreditace zajišťují, že škola a její programy nabízejí vysokou úroveň vzdělání. Pouze 10% obchodních škol je akreditováno (prošly přísným akreditačním procesem). BSL byla první obchodní škola v Evropě, která dosáhla plné akreditace ACBSP pro všechny své programy v roce 1996. Institucionální akreditace jako AACSP a EQUIS validují životaschopnost školy, zatímco programové akreditace, jako AMBA (pouze pro programy MBA) ACBSP (pro všechny obchodní programy včetně doktorského studia) ověřuje nepřetržitou vysokou kvalitu dodávaných programů. Další informace o akreditaci BSL naleznete v hodnocení a akreditacích.
Proč BSL není na švýcarském seznamu ENIC?
Švýcarský systém ENIC v současné době uvádí pouze švýcarské státní univerzity a nemůže uvést soukromé instituce jako IMD nebo BSL.
Jaké jsou odhadované životní náklady v Lausanne?
BSL radí studentům, aby vyčlenili minimálně 2500 CHF měsíčně na výdaje spojené s jídlem, ubytováním, místními cestami / dojížděním, učebnicemi, společenskými a zábavními a zdravotními pojišťovnami.
Odhadované náklady - mějte na paměti, že se jedná o odhady měsíčních nákladů, které se liší v závislosti na rozpočtu a životním stylu studenta:
 • Měsíční odhad ubytování: CHF 1000 - CHF 2 500
 • Odhad měsíčních nákladů na stravování: 600 - 800 CHF
 • Odhad měsíčních cestovních výdajů: 100 CHF - 250 CHF
 • Měsíční odhad zdravotního pojištění: CHF 300 - CHF 500

Vezměte prosím na vědomí, že každý student ve Švýcarsku musí být pojištěn zdravotní a úrazovou pojišťovnou ve Švýcarsku, a to iv případě, že již máte mezinárodní cestovní pojištění. (Společnost BSL vám může pomoci najít pojišťovnu, pokud ještě nemáte pojištění ve Švýcarsku).

Kde mohu žít v Lausanne?

Přečtěte si prosím na stránce bydlení a ubytování

This school offers programs in:
 • Angličtina
Business School Lausanne

Poslední aktualizace February 28, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 19, 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Price
Cena
49,800 CHF
Information
Deadline
Locations
Švýcarsko - Lausanne, Vaud
Datum začátku : Ún. 19, 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 19, 2019
Švýcarsko - Lausanne, Vaud
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Sept. 2019
Švýcarsko - Lausanne, Vaud
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu