Přečtěte si oficiální popis

Přehled programu

E / MBA v Sustainable Business je jedinečný program ve Švýcarsku, který kombinuje vzdělávání E / MBA s hlubokým ponorem do udržitelnosti podnikání. Je ideální pro účastníky a profesionály, kteří chtějí stavět na svých stávajících zkušenostech, aby měli skutečný dopad na podnikání.

Tento program spojuje dva programy do jednoho, E / MBA a diplom v oboru udržitelného podnikání, což má za následek holistickou studijní zkušenost, která změní způsob, jakým definujete podnik a sami sebe ve vedoucích změnách a inovacích pro lepší svět. Prakticky budete mít všechny nadační kurzy z programu E / MBA a pokračovat ve specializaci na udržitelnost. Výsledkem je program, který vás formuje do sebe-vědomého, informovaného a udržitelného podnikatele.

 • Provedete osobní transformační cestu, která vám umožní lépe poznat sebe sama, prozkoumat svůj osobní účel a vylepšit svou schopnost vést sebe i ostatní k lepšímu světu. Budete ponořeni do víceúčelového učebního prostoru, který podporuje váš osobní růst prostřednictvím kurzů měkkých dovedností, mentoringu a reflexních postupů.
 • Budete vystaveni nekonvenčnímu myšlení nad rámec obvyklého podnikání a budete se zabývat vnějšími v perspektivě, která nově definuje obchodní strategie jako výzvu udržitelnosti. Objevíte inovativní koncepce a nástroje pro řešení globálních problémů souvisejících s ekonomickým, environmentálním a sociálním dopadem podnikání.
 • Budete spojovat vhledy z podnikání a udržitelnosti a uplatníte je v konzultačním projektu s účastníky kurzu. Zrychlíte svůj profesní růst a budete mít možnost pozitivně přispět ke skutečné organizaci v rámci programu.

Funkce BSL Signature

 • Malé třídy až 20 kandidátů s osobní pozorností a podporou profesorů
 • Profesoři, kteří jsou zkušení a v současné době aktivní obchodní praktici a odborníci ve svém oboru
 • Mezinárodní a rozmanité prostředí se studenty z 60 národností

Možnosti programu

Možnost 1: E / MBA v oblasti udržitelného podnikání - program na plný úvazek (1 rok)

 • Tuto možnost doporučujeme profesionálům, kteří hledají kariérní přechod, nebo chtějí přestávku od práce a plně se zaměřují na rok a půl dynamického ponoření do učení
 • Program se skládá ze všech základních kurzů E / MBA (6 měsíců) a specializace v oblasti udržitelnosti prostřednictvím programu Diploma in Sustainable Business (6 měsíců).
 • Konzultační projekt (nahrazující tradiční diplomovou práci) je ukončen během programu

Možnost 2: E / MBA v udržitelném podnikání - part-time program (2 roky)

 • Doporučujeme tuto možnost pracovníkům ve Švýcarsku nebo mimo ně, kteří si přejí udržet si zaměstnání a studovat na částečný úvazek, což znamená navštěvovat kurzy každých několik týdnů.
 • Program se skládá ze všech základních kurzů E / MBA (1 rok) a specializace v oblasti udržitelnosti prostřednictvím celého programu Diploma in Sustainable Business (1 rok)
 • Konzultační projekt (nahrazující tradiční diplomovou práci) je ukončen během programu

FAQ

Jaké specializace jsou k dispozici?
Jediná specializace dostupná na úrovni MBA je Udržitelný obchod.
Jaký je jazyk výuky v BSL?
Všechny kurzy v BSL jsou uvedeny v angličtině.
Jaký bod TOEFL musím použít u BSL?
V rámci výběrového řízení jsou úspěšní žadatelé pohovořeni s cílem posoudit jejich úroveň angličtiny a jejich šance na úspěch v daném programu. Jako vodítko budete potřebovat úroveň angličtiny takto:
Programy MBA / EMBA: IELTS: 6.5, TOEFL: 90, TOEIC: 800 (vyžaduje se pouze jedna zkouška).
Kód BSL TOEFL je 0018.
Nabízí BSL stipendia?
BSL poskytuje stipendia pro vybrané programy od případu k případu. Další informace naleznete v části Poplatky za školné
Potřebuji přijmout GMAT pro vstup do programu MBA nebo EMBA?
Skóre GMAT se nevyžaduje pro přijímání MBA a EMBA, protože preferujeme posouzení šancí na úspěch v prostředí BSL prostřednictvím rozhovoru. Všichni kandidáti na MBA a EMBA jsou rozhovorem ředitelem programu před nástupem do našeho programu.
Nabízí BSL kurzy online?
BSL nemá on-line kurzy z toho prostého důvodu, že učení a procvičování řízení musí být učeno společně s ostatními lidmi ve skupinách a ve třídách. To lze nejlépe naučit s vedením učitelů, kteří sami pracují v podnikání. Taková "živá" praxe není možná online.
Jaký je význam akreditace?
Institucionální a programové akreditace zajišťují, že škola a její programy nabízejí vysokou úroveň vzdělání. Pouze 10% obchodních škol je akreditováno (prošly přísným akreditačním procesem). BSL byla první obchodní škola v Evropě, která dosáhla plné akreditace ACBSP pro všechny své programy v roce 1996. Institucionální akreditace jako AACSP a EQUIS validují životaschopnost školy, zatímco programové akreditace, jako AMBA (pouze pro programy MBA) ACBSP (pro všechny obchodní programy včetně doktorského studia) ověřuje nepřetržitou vysokou kvalitu dodávaných programů. Další informace o akreditaci BSL naleznete v hodnocení a akreditacích.
Proč BSL není na švýcarském seznamu ENIC?
Švýcarský systém ENIC v současné době uvádí pouze švýcarské státní univerzity a nemůže uvést soukromé instituce jako IMD nebo BSL.
Jaké jsou odhadované životní náklady v Lausanne?
BSL radí studentům, aby vyčlenili minimálně 2500 CHF měsíčně na výdaje spojené s jídlem, ubytováním, místními cestami / dojížděním, učebnicemi, společenskými a zábavními a zdravotními pojišťovnami.
Odhadované náklady - mějte na paměti, že se jedná o odhady měsíčních nákladů, které se liší v závislosti na rozpočtu a životním stylu studenta:
 • Měsíční odhad ubytování: CHF 1000 - CHF 2 500
 • Odhad měsíčních nákladů na stravování: 600 - 800 CHF
 • Odhad měsíčních cestovních výdajů: 100 CHF - 250 CHF
 • Měsíční odhad zdravotního pojištění: CHF 300 - CHF 500

Vezměte prosím na vědomí, že každý student ve Švýcarsku musí být pojištěn zdravotní a úrazovou pojišťovnou ve Švýcarsku, a to iv případě, že již máte mezinárodní cestovní pojištění. (Společnost BSL vám může pomoci najít pojišťovnu, pokud ještě nemáte pojištění ve Švýcarsku).

Kde mohu žít v Lausanne?

Přečtěte si prosím na stránce bydlení a ubytování

Program se vyučuje na:
Angličtina
Business School Lausanne

Zobraz 1 více kurzů z Business School Lausanne »

Poslední aktualizace March 20, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Ún. 2020
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
44,800 CHF
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Ún. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Ún. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date