$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Peru.

Studenti, kteří chtějí vydělávat na jejich certifikaci ve dvou různých oblastech by měla zvážit vydělávat dvojí titul. Duální stupňů umožňují studentům absolvovat dva různé vzdělávací programy najednou a typicky v kratším čase, než každý jednotlivý stupeň by vyžadovala.Peru, oficiálně Republika Peru je stát v západní jižní Ameriky. Peru má asi 80 vysok… Čtěte více

Studenti, kteří chtějí vydělávat na jejich certifikaci ve dvou různých oblastech by měla zvážit vydělávat dvojí titul. Duální stupňů umožňují studentům absolvovat dva různé vzdělávací programy najednou a typicky v kratším čase, než každý jednotlivý stupeň by vyžadovala.

Peru, oficiálně Republika Peru je stát v západní jižní Ameriky. Peru má asi 80 vysokých škol s vysokými školami mnohem více soukromé než veřejné. Hlavním jazykem je španělština, ale pořád tam jsou některé kurzy vytvořené speciálně pro zahraniční studenty.

Univerzity pro titul bakaláře Peru. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Peru zde.

Méně
Další informace o studiu v Peru
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Universidad de San Martín de Porres
Santa Anita, Peru

Magisterský program Mezinárodní MBA Mezinárodní Business Double Cílem je rozvíjet v účastníků teoretické a praktické prvky, které jim umožní:

Magisterský program Mezinárodní MBA Mezinárodní Business Double Cílem je rozvíjet v účastníků teoretické a praktické prvky, které jim umožní: -
Magistr MBA
Denní studium
20 měsíce
španělština
Bře 2023
Kampus