Filter
Dvouoborové studium
Chorvatsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Chorvatsko.

Studenti, kteří chtějí vydělávat na jejich certifikaci ve dvou různých oblastech by měla zvážit vydělávat dvojí titul. Duální stupňů umožňují studentům absolvovat dva různé vzdělávací programy najednou a typicky v kratším čase, než každý jednotlivý stupeň by vyžadovala.

Pokud chcete vylézt na firemním žebříčku a získat manažerskou pozici, MBA je pro vás. Tento program vám znalosti a dovednosti, aby získali všestrannost, pokud jde o porozumění, z řady funkčních, obchodních oblastech. Plus schopnost používat nástroje a analýzy, s cílem přispět ke strategickému plánování a rozhodování.

Chorvatsko, oficiálně Republika Chorvatska, je unitární demokratická parlamentní republika na křižovatce střední Evropy, Balkánu a Středomoří. Jeho hlavním a zároveň největším městem je Záhřeb.

Univerzity pro titul bakaláře Chorvatsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Chorvatsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Zagreb School of Economics and Management

MBA v řízení lidských zdrojů na Zagreb School of Economics and Management představuje nejlepší krok, který mohou manažeři HRM učinit při rozvoji nejsilnější konkurenční v ... [+]

MBA v řízení lidských zdrojů na Zagreb School of Economics and Management představuje nejlepší krok, který mohou manažeři HRM učinit při rozvoji nejsilnější konkurenční výhody jejich organizace; jejich lidem. Naše HRM MBA byla nedávno umístěna na vrcholu Eduniveral seznamu nejlepších HRM MBA ve východní Evropě.

Bill Gates kdysi řekl: "Vezměte naše nejlepší 20 lidí a řeknu vám, že se Microsoft stane nedůležitou společností". Vzhledem k tomu, že společnosti soutěží na globálním trhu s produkty a službami, soutěží také navzájem, aby přilákaly ty nejlepší a nejtalentovanější lidi. Vyhlášení Billa Gatesa zazvoní jen dnes; jak se globální konkurence zintenzivňuje, společnosti se více rozšiřují, aby přilákaly a udržovaly své nejlepší výkony a hodnoty tvůrců. Koneckonců, skvělé společnosti vyrábějí skvělí lidé.... [-]

Chorvatsko Zagreb
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Zagreb School of Economics and Management

MBA ZSEM v oblasti korporátních financí je určena všem, kteří chtějí začít kariéru v soukromém sektoru v oblasti podnikových financí. Učební plán tohoto programu nabízí š ... [+]

MBA ZSEM v oblasti korporátních financí je určena všem, kteří chtějí začít kariéru v soukromém sektoru v oblasti podnikových financí. Učební plán tohoto programu nabízí široké a interdisciplinární vzdělávání, ale také se zaměřuje na specifické a speciální znalosti v oblasti podnikové správy se zaměřením na kvantitativní kurzy v ekonomii. Tento program je také vhodný pro finanční analytiky, účetnické experty i manažery, kteří chtějí rozšířit své dovednosti o znalosti v oblasti financí a účetnictví.

Tento program obsahuje optimální kombinaci kurzů v oblasti financí a účetnictví . V rámci finančních kurzů se studenti seznámí s finančním řízením organizací, finančních institucí a trhů, finančních derivátů a analýzou finančních výkazů. Na závěr finanční části programu budou mít studenti možnost spravovat investice v praktickém příkladu.... [-]

Chorvatsko Zagreb
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině