close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Duální stupeň umožňuje studentům absolvovat dva různé vzdělávací programy najednou. Duální tituly jsou stále oblíbenější volbou pro studenty, kteří chtějí rozšířit své dovednosti soubor a školení v konkurenčním trhu práce. Studie vedení zahrnuje celou řadu různých oborů, včetně psychologie, historie, vedení, komunikaci a politické vědy. Cílem je kultivova… Čtěte více

Duální stupeň umožňuje studentům absolvovat dva různé vzdělávací programy najednou. Duální tituly jsou stále oblíbenější volbou pro studenty, kteří chtějí rozšířit své dovednosti soubor a školení v konkurenčním trhu práce.

Studie vedení zahrnuje celou řadu různých oborů, včetně psychologie, historie, vedení, komunikaci a politické vědy. Cílem je kultivovat dovednosti, které studenti mohou použít, aby se stal vůdci v komunitě, organizace nebo společnost během své kariéry.

Jersey je zařízení vyššího vzdělávání jsou omezené, ale podpořila více rozšířený institucemi. Vzhledem k tomu, účastníky určité sociální programy, lze očekávat, ověření přes University of Plymouth, South Bank University v Londýně a obdobných institucí vyššího vzdělávání.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Cambridge International College
Svatý Petr, Jersey

Cílem tohoto programu je vytvořit kompetentní, informované, účinné a respektované manažery, podnikatele, administrátory a manažery.

Cílem tohoto programu je vytvořit kompetentní, informované, účinné a respektované manažery, podnikatele, administrátory a manažery. -
Diplom Executive Courses
Denní studium
3 roky
Angličtina
Srp 2020
Kampus

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde