Duální Degrees programy

An MBA nebo EMBA dvojí míra umožňuje studentům spojit obchodní stupeň s jiným absolvent studijního programu.

Některé příklady z jiných oborů, studenti Dual studijních programů se účastní jsou inženýrství, právo, veřejné zdraví, správa zdraví, bio-medicíny, sociální práce, ekonomie a ošetřovatelství. MBA Dual Studijní programy často trvat jeden rok méně dokončit, než kdyby byl student sleduje oba tituly samostatně, ale tentokrát rám se liší v závislosti na programu a univerzity. Pokračování MBA Dvojitý titul může být přísné a náročné, ale výsledky mohou být velmi obohacující jak profesionálně, tak osobně.

Množství různých dual studijních programů může být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších obchodních duální stupňů jsou uvedeny níže.

Nově přidaná dvouoborová MBA studia

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou obchodní Dual stupňů?

Duální studijní programy dát studentům možnost přizpůsobit své vzdělání tím, že kombinuje dva různé postgraduální studijní programy do jednoho. Master of Business Administration a výkonný Master of Business Administration dobře fungovat v Dual studijních programů. Strategické vedení a problém-řešit dovednosti se vyvíjely v MBA a EMBA programy se vztahují na všechna odvětví na trhu. Některé z Dual studijních kombinací k dispozici, zahrnují: • EMBA / MBA • MBA / Účetnictví • MBA / Magistr v oboru Finance • MBA / Marketing • MBA / Management Technology • MBA / Magistr v inženýrství a aplikované vědy • MBA / Masters v Mezinárodní a veřejné záležitosti • MBA / Juris Doctor (zákon) • MBA / Magistr v ošetřovatelství • MBA / Masters v oblasti veřejného zdraví • MBA / Magistr v sociální práci • EMBA / Masters ve zdravotnických organizací Správa

Jaké jsou výhody užívání dvojí titul?
Pokračování Dual stupeň umožňuje studentům specializovat se ve dvou akademických disciplín najednou a stát se odborníky na křižovatce obchodu s jinou disciplínu. Zaměstnavatelé viz kandidáta s dvojí titul MBA nebo EMBA a další oblasti studia jako vysoce kvalifikovaní pro vedoucí pozici v této oblasti.

Co studovat Dual Udělen?
Duální stupňů kombinovat základní obchodní administrativa předměty, jako jsou finance, marketing, účetnictví, organizační chování a vedení, se studiem v jiném oboru. Aby mohla být přijat do programu Dual studijního žadatelé obvykle platí jak pro obchodní školy a fakulty, na druhé téma v jejich programu dvojí titul (např.: Law School, School of Medicine nebo školu aplikovaných věd).

Kolik to stojí, aby se dvojí titul?
Zatímco přísné a konkurenceschopné, program Dual Titul může být vynikající hodnotu, protože ve skutečnosti nabízí dvě kvalifikační předpoklady pro jednoho. Náklady spojené s přijetím dvojí míra se liší od jedné univerzity na druhou. Tam mohou být stipendia nebo finanční pomoc k dispozici od soukromých organizací či univerzity samotné, aby se přispělo k podpoře Dual stupeň studenti během svého studijního pobytu. Je to dobrý nápad, obraťte se na školu přímo o nákladech a možnostech financování.

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že s Dual Udělen?
Dual Titul nabízí významné profesionální přínos pro čerstvé absolventy, stejně jako ti, kteří pracují pro dlouhou dobu ve svém oboru. Stávající kvalifikaci a zkušenosti, může být postaven na s akademickou vlivu z dvojí titul. Aby mohla být považována za podporu na manažerské pozice v rámci svého oboru, mnozí odborníci si získat dvojí titul s EMBA nebo MBA bylo klíčové.

Jaké jsou požadavky na dvojí titul?
Před podáním žádosti o dvojí titul s MBA nebo EMBA, budou studenti muset předložit uspokojivé vysokoškolské skóre na obchodní škole a jiné fakulty přijímací oddělení. Navíc, některé Dual Titul žadatelé mohou být povinni předložit výsledky testů z testu jazykových znalostí, prokázat minimální počet let pracovní zkušenosti a / nebo předložit výsledky z absolventů přijímací zkoušky (jako GMAT nebo GRE). Po přijetí do programu Dual míry budou studenti splňovat akademické požadavky obou MBA a EMBA straně jejich stupně, jakož i požadavky na jiné disciplíně. Přečtěte si více o požadavcích přímo na stránce programu.

Proč se Dual Titul Online?
Dual Stupeň on-line studie může otevřít možnosti postgraduální studium na více lidí než kdy předtím, s použitím up-to-data e-learning technologie, aby třídu na vás. Podívejte se na univerzitách v zájmu, aby zjistili, zda nabízejí on-line programy dvojí titul.

Kde vzít dvojí titul?
Duální Studijní programy kombinující MBA nebo EMBA s medicínou, mezinárodní záležitosti, inženýrství, práva nebo sociální práce jsou nabízeny na předních univerzitách po celém světě. Obchodní školy v Evropě, Americe, Asii, Oceánii a jinde po celém světě spojili s akademickými fakult na jejich vlastní škole nebo jiné akademické instituce nabídnout velmi výhodné, přísné a hodnotě programy dvojí titul.