Read the Official Description

Vyžádejte si svou budoucnost: Využijte svou kariéru s vysoce uznávaným studijním oborem z univerzity v Saint-Leu! Nabízíme to, co potřebujete pro to, kde půjdete s programem MBA pro víkendovou třídu. Univerzita svatého Lea vyznamenává osobu, kterou už máte, a podporuje osobu, kterou chcete stát v podnikatelském světě. Máte možnost absolvovat 12 požadovaných kurzů (tři semestrální hodiny na kurz) za méně než 24 měsíců tím, že vezme dvě třídy na 16 týdnů.

Povinná fakulta: Každá třída vyučují významní odborní pedagogové s reálným světem, kteří získali nejvyšší titul ve svém oboru. Zážitek ve třídě Saint Leo poskytuje individuální pozornost malým třídám, které si zasloužíte.

Naše kurikulum je navrženo tak, aby produkovalo zítřejší organizační představitele. Víkendový program zahrnuje kurzy finančního účetnictví, marketingu, strategií řízení, mezinárodního obchodu, etiky, práva a vedení. Svatý Leo vám poskytne okraj, který potřebujete v současné kariéře, nebo otevřete dveře zcela nové.

Svatý Leo je lídrem v poskytování kvalitního vzdělávání, který poskytuje příležitosti pro vyšší vzdělávání členům ozbrojených složek i dospělým studentům.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
24 měsíců
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019