Proč zvolit Dubai-London Executive MBA?


Náš přístup k učení je intenzivní, přísný a zábavný. Naučíte se od globálně uznávaných fakult, kteří jsou odborníky v oboru. Perspektiva, kterou přináší každý student - z různých národností, pracovních funkcí a průmyslových odvětví - jsou klíčovým prvkem ve vašem učení nejen ve třídních diskusích, ale také ve skupinové práci.

Program Executive MBA Dubai-London nabízí:

 • Přísný, náročný a kariérně orientovaný program, který stanoví vysokou úroveň stipendia
 • Nápady na akci, rámce a nástroje myšlení, které jsou okamžitě použitelné na vaše povinnosti v práci
 • Široký výběr volitelných kurzů zaměřených na získání šíře a hloubky
 • Znalosti a zkušenosti světoznámé fakulty pracující v pokračujícím partnerství s akademickými pracovníky, průmyslem a vládou
 • Příležitost získat nadnárodní perspektivu tím, že pracuje s fakultou a účastníky z celé řady národních a kulturních prostředí
 • Volitelné mezinárodní úkoly pro studium obchodních otázek v řadě zemí
 • Prostředky k urychlení vašeho kariérního rozvoje a ke zlepšení vašeho příspěvku do Vaší sponzorské organizace
 • MBA na částečný úvazek vedoucí ke stejnému stupni jako MBA na plný úvazek
 • Příležitost ke studiu a síťování v Dubaji a v Londýně, oběma předními světovými finančními centry. Viz London Advantage.

Dopad Kariéra

Jak bude EMBA Dubaj-Londýn ovlivňovat moji kariéru?

Naším cílem je umožnit vám úspěšné řízení a provoz kdekoli na světě. Formát programu umožňuje okamžitě zlepšit výkon a mít skutečný dopad ve vaší společnosti, prokázat své nové znalosti a dovednosti, sledovat jejich efektivitu a stavět na nich.

S podporou světově proslulé fakulty budete zkoumat praktické situace v podnikání a naučíte se nové způsoby myšlení v oblasti řízení s přísně vybranou, ambiciózní a mezinárodně rozmanitou skupinou kolegů. Tato dynamická kombinace změní váš přístup k rozhodování a dává vám nové nápady, jak postupovat a formovat vaši budoucí kariéru.

Co mi pomůže můj dubajsko-londýnský EMBA?

- okamžitý a hmatatelný dopad na výkon
- Zrychlená kariéra
- Pokrok z technických nebo funkčních rolí do všeobecného řízení
- Podnikatelské dovednosti - rozvíjet obchodní dovednosti pro vlastní podnikání nebo zavádět nové a inovativní myšlenky v rámci vaší organizace
- skutečně mezinárodní perspektivu
- Celosvětová síť
- Globální obchodní schopnosti
- Vlastnictví kariéry

Za MBA

V průměru absolventy MBA v London Business School Executive zdvojnásobily svůj plat do tří let od ukončení studia a patří mezi nejvýše placené MBA na světě.

Ašpiráty a kariérní cesty absolventů EMBA odrážejí názory jakéhokoli ambiciózního a úspěšného manažera - vezmou si různé cesty, vstupují do nových podniků nebo prosazují na novou úroveň.

Kariéra Služby

Dubaj-Londýn Executive MBA studenti jsou očekáváni v zaměstnání na plný úvazek a podporovaný jejich organizacemi v různém stupni. Studenti budou mít přístup k rozvoji dovedností a online job postings.

Zaměření kariérových služeb pro EMBA je zaměřeno především na profesní sebehodnocení. Prostřednictvím přístupu k workshopům pro rozvoj dovedností a knižní kariérové ​​knihovně v Londýně má kariérová služba studentům poskytnout informace a dovednosti potřebné k tomu, aby jim pomohly rozvíjet osobní kariérovou strategii.

Kariérové ​​služby budou studentům EMBA v Dubaji podporovat během pobytu ve škole, zda chtějí využít svou kariéru v rámci své současné organizace, nebo zda hodlají prozkoumat možné alternativy.

Podrobné údaje o programu


Program Executive MBA Dubai-London je rozdělen do tří částí.


Během prvního ročníku se základní kurzy vyučují ve čtyřdenním blokovém formátu, který se skládá ze dvou víkendových dnů a dvou pracovních dnů.

Během druhého ročníku si studenti volí čtyři volitelné předměty z volitelného portfolia školy v Londýně. V tuto chvíli studenti dokončí individuální zprávu o řízení a studijní skupinu. V Dubaji bude mít čtyřdenní modul o rozvoji osobních dovedností.

Část třetí, kurz Capstone se také objevuje ve druhém roce programu. Kurz Capstone se koná v Dubaji.

Cílová skupina

Naše exekutivní třída MBA se skládá z výjimečných lidí, kteří mohou přispět k programu a těžit z něj. Stručně řečeno, lidé, kteří jsou schopni přinést něco "navíc" do našich přednášek. Jak vidíte z našeho aktuálního profilu ve třídě, neexistuje "typický" student Executive MBA z hlediska pracovního zázemí a národnosti. To, co mají všichni naši studenti společný, je potenciál a motivace stát se skutečnými globálními, multikvalifikovanými obchodními vůdci, kteří jsou:

 • pohodlné a úspěšné v globálním prostředí
 • schopný efektivně řídit lidi a procesy
 • schopni myslet strategicky
 • s důvěrou v širokou škálu funkcí.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z London Business School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
79,950 USD
financování
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date