Duální MSIS / MBA

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Duální Master of Business Administration a Magistr v informačních systémech je určen pro IS nebo IT profesionály, kteří touží dosáhnout nejvyšší úrovně podnikového řízení. Pro profesionály v oblasti IS poskytuje MBA nezbytný základ v podnikání. Pro kandidáta na MBA vás MSIS jedinečně vybaví pro správu informačních systémů, které se dotýkají všech částí podnikání - od marketingu po lidské zdroje.

Osnovy

Coles College MBA-MSIS se skládá z 51 hodin postgraduálního studia, včetně 27 hodin kurzů obchodní administrativy a 24 hodin kurzů informačních systémů. Studenti jsou povinni absolvovat základní kurzy z programů MBA a MSIS plus jeden volitelný kurz MBA.

Výhoda MBA / MSIS:

Coles College of Business nabízí mnoho výhod, když posunete svou kariéru vpřed, posunete se na větší vedoucí pozice:

  • Akreditace AACSB - přední mezinárodní akreditace pro vysoké školy podnikání.
  • Přístup řízení podniku ke strategickým technologickým výzvám.
  • Duální MBA-MSIS s pouze několika třídami většími, než je váš samotný MSIS.
  • K dispozici je certifikát o absolvování oboru Informační bezpečnost a zabezpečení, přičemž většina kurzů se počítá do vašeho MSIS a všechny třídy jsou k dispozici online.
  • Cenově dostupná alternativa k jiným školám v jihovýchodním USA

Požadavky na přijetí

Mezinárodní požadavky na přijetí studentů jsou k dispozici zde nebo vyplněním žádosti o informace a položením vašich individuálních otázek přímo našim přijímacím poradcům.

Užitečné odkazy:

Mezinárodní studentské a akademické služby

Absolvent přijetí

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Kennesaw State University je lídrem v oblasti inovativního učení a učení a je jednou z 50 největších veřejných institucí v zemi. KSU nabízí více než 150 vysokoškolských, postgraduálních a doktorských ... Čtěte více

Kennesaw State University je lídrem v oblasti inovativního učení a učení a je jednou z 50 největších veřejných institucí v zemi. KSU nabízí více než 150 vysokoškolských, postgraduálních a doktorských titulů více než 35 000 studentům. Méně
Kennesaw , Marietta + 1 Více Méně