Obchodní svět se dramaticky změnil. Co firmy chtějí absolventy MBA a co MBA musí uspět, se s tím změnilo.


Univerzitní přístup Michigan Business School je jedinečně navržen tak, aby podporoval dokonalost studentů, kteří se chtějí ponořit do zkušeností MBA. Jako obecná manažerská instituce poskytuje Michigan vynikající akademické pracovníky na celém okruhu, vycházející z dlouhé tradice budování dokonalosti fakulty v každé obchodní funkci, a to nejen v jedné nebo dvou oblastech. Individuální přístup Business School spočívá v poskytování špičkových znalostí založených na uznávaném výzkumném odkazu s progresivním profesním rozvojem. Tento přísný učební plán sleduje osvědčený postup výuky v základních základních požadavcích, širokou nabídku volitelných studií a obohacující výběr soustředěných úkolů na a mimo areál. Program přináší kombinaci inovativních teorií a relevantních reálných aplikací, které splní vaše očekávání a splňují měnící se požadavky globální obchodní komunity. Je to mocný rozměr Michigan MBA, který poskytuje absolventům zřetelnou výhodu.


Třídy se setkají v hlavním kampusu školy v Ann Arbor, od září do dubna po dobu dvou let. Zatímco zde budete mít rádi společnou různorodou komunitu a přístup k univerzitním zdrojům světové úrovně. Zažijete výhodu účasti na oblíbeném programu MBA mezi firemní rekrutéry, což má za následek širokou paletu možností kariéry. A nakonec budete mít to, co je třeba jít kamkoli - a důvěru a vnitřní směr, abyste definovali úspěch pro sebe, když se tam dostanete.


Zakotvená v základních obchodních principech, curriculum Univerzity Michigan Business School se vyvinulo tak, aby splňovalo specifické, individuální cíle a dynamické potřeby globální obchodní komunity.


První rok začíná intenzivním základním učebním plánem, který pokrývá deset základních obchodních funkcí a končí sedmtýdenním multidisciplinárním akčním projektem - nebo MAP - umožňujícím aplikovat to, co jste právě naučili, v podnikové situaci v reálném životě. Nabídka MAP, která je nabízena v domácím, mezinárodním nebo podnikatelském prostředí, posílá studenty prvního ročníku MBA do konzultačních povinností v celých Spojených státech a na celém světě, aby dále rozvíjeli dovednosti a získali potenciální kariérní příležitosti.


Bez požadavku na specializaci nebo specializaci v jedné konkrétní oblasti nabízí Michigan svobodu individualizovat váš program během druhého roku, aby splnil vaše profesionální cíle. Vyberte si z více než 100 volitelných předmětů na 12 odděleních, které vám vylepší vaše studium. Nebo využijte jednoho z více než 20 programů dvojího stupně, které jsou nabízeny ve spolupráci s několika předními školami a odděleními univerzity. Oceněné výzkumné ústavy v rámci Business School také pomáhají vylepšit vaše dovednosti ve všem, od řízení životního prostředí až po podnikání.


Tím, že společně vytvoříte své vzdělávací zkušenosti, jste vyzváni, abyste riskovali a snažili jste se o celoživotní intelektuální dobrodružství. Na univerzitě Michigan Business School nejste příjemcem homogenizované MBA; jste aktivní účastníkem přizpůsobeného vzdělávacího procesu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date