Náš program MBA na plný úvazek je dvouletá vzdělávací cesta, která vás provede prostřednictvím programu Global Leadership Programy společnosti American Airlines (AAGLP), Business Leadership Center (BLC) a Programu Mentoring Programu Associated Board. Navíc naše různé aktivity vzájemných interakcí vám poskytnou příležitost otevřeně vyměňovat myšlenky, rozvíjet koncepty a testovat teorie spolužáky, kteří vás vyzývají a v průběhu procesu vám pomohou stát se lepším vůdcem.Cesta přes Global Leadership Program společnosti American Airlines (AAGLP)

Na konci prvního ročníku se budete spolu se svými spolužáky cestovat do Velké Číny, Indie, Evropy nebo Latinské Ameriky po dobu dvou týdnů, abyste se setkali s obchodními vůdci a vládními úředníky, prohlídkami firemních kampusů a výzkumných parků a ponořili se do místních kultura.


Zvyšte své vedoucí schopnosti v Business Leadership Center (BLC)

Vyučují odborníci z oboru, nikoliv profesoři, BLC je místem, kde se shoduje akademická teorie a zkušenosti v reálném světě. Mnoho našich studentů říká, že BLC je rozhodujícím faktorem při výběru SMU Cox. Zaměstnavatelé nám důsledně říkají, že když jsou všechny ostatní kvality rovny mezi kandidáty, hledají silné schopnosti v oblasti vedení a komunikace, aby vymezili nejlepší kandidáty od ostatních. Prostřednictvím služby BLC se přesunete do učebnice a získáte specializované školení zaměřené na budování týmu a individuální koučování, které vám dává výraznou výhodu oproti kandidátům z jiných škol.


Přijměte průvodce odborným poradenstvím pro přidružený výbor

Mentor z programu Mentoring Executive Board vám může vést přes program MBA a vaši kariéru. Mnoho učitelů jsou absolventi SMU Cox a seznámí se s touto zkušeností. Jako účastník tohoto programu budete oblékat lokty elitní skupinou 200-plus vedoucích pracovníků z nejvýznamnějších společností v Dallas / Fort Worth Metroplex. Vedoucí pracovníci, kteří působí v naší asociační radě, vám poskytují kontakty, kariérové ​​poradenství a odborné informace, které mohou nabídnout pouze zkušení odborníci. Je snadné vidět, jak cenný může být tento program pro rozvoj vaší kariéry.


Osnovy

Jednou z hlavních atrakcí pro mnoho našich studentů byla celková rovnováha, kterou poskytuje Cox School of Business Education. Absolventi nechávají vědět, jak účinně komunikovat, vést inspirací, řídit sedmimetrové rozpočty a vyjednávat o celosvětovém obchodu. Absolvent společnosti Cox chápe, že úspěch je stěžejním cílem a že rychlé myšlení a flexibilita jsou klíčem k úspěchu.

Osnovy Cox jsou neustále se vyvíjejícím programem, jehož cílem je předvídat dovednosti, které budete potřebovat k úspěchu, a vyzývá vás, abyste je rozvinuli do svého potenciálu. Integrací našeho světově proslulého programu Global Leadership, Business Leadership Center a Associated Board Mentoring Program s flexibilním přístupem k výuce můžete přizpůsobit své vzdělání na základě vašich profesionálních cílů, zaměřit se na výběr kurzu, abyste se stali odborníkem v konkrétní oblasti nebo jste si vybrali různé disciplíny pro obecnější manažerskou perspektivu. Další informace naleznete v části Volby a koncentrace. Každý termín je rozdělen do dvou modulů - A a B. Moduly jsou osm týdnů dlouhé. Některé kurzy jsou úzce integrovány, zatímco jiné jsou samostatné.


Cox MBA Volitelné a koncentrační

Program Cox MBA umožňuje studentům na plný úvazek vybrat až dvě akademické koncentrace. Všichni studenti MBA jsou zpočátku zapsáni do Generální koncernu řízení, která umožňuje studentům absolvovat kurzy ve všech akademických nabídkách.

ÚČTÁRNA
Účetnictví
Finanční poradenství

FINANČNÍ ODDĚLENÍ
Finance
Finanční koncentrace se zaměřením na: Podnikové finance nebo investice

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE A ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ PROVOZU
Koncentrační řízení informačních technologií a operací se sekundárními možnostmi koncentrace v oblasti Hi-Tech Marketing, kvantitativního finančního modelování a řízení řízení.

ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ A ORGANIZACÍ
Strategické vedení

MARKETINGOVÉ ODDĚLENÍ
Marketing
Marketingová koncentrace se zaměřením na Marketingové poradenství nebo řízení produktů a značek

STRATEGIE A PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ
Strategie a podnikání

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Cox School of Business, Southern Methodist University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
36,590 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date