Přečtěte si oficiální popis

Co rozlišuje program MBA Concordia v Chicagu?

Všechny naše kurzy zahrnují čtyři pilíře znalostí do učebních osnov. Pěstováním těchto základních principů v akademickém prostředí vám MBA Concordia-Chicago přináší konkurenční výhodu, když se budete pohybovat vpřed ve své kariéře, a to jak během vašeho studijního programu, tak po ukončení studia. Čtyři pilíře jsou:

  • Etika a sociální odpovědnost
  • Kritické myšlení a podnikatelská mysl
  • Komunikace a vztahy s lidmi
  • Globální propojení a inkluze

Flexibilita: Třídy jsou nabízeny v akcelerovaném online formátu, on-line s vaším tempem, zrychleným on-campusem nebo on-campusem s vaším tempem. S Vámi spolupracujeme na výběru formátu, který vyhovuje vašim potřebám.

Collegial Community: Náš vzdělávací model podporuje úzké pracovní vztahy mezi studenty a fakultou. Současně náš jedinečný kohortní systém sdružuje studenty společně po dobu jejich vzdělávacího zážitku. Toto prostředí pro spolupráci urychluje učení a vytváří silné vztahy mezi peer a mentorem, které trvají celý život a často zvyšují vaši kariéru.

Podnikové e-portfólio: Každá z hlavních kurzů MBA vyvrcholí v sestavování projektu podpisu, který student zvýrazňuje výsledky učení, úspěchy a dovednosti. Jakmile jsou tyto projekty shromážděny, vytvářejí elektronické portfolio určené pro sdílení se současnými nebo budoucími zaměstnavateli. Business e-Portfolio vás vybaví přenosnou, přesvědčivou ukázkou zvládnutí získaného při výkonu vašeho MBA.

Zkušená fakulta: Vzdělávací přístup Concordia-Chicago integruje teorii s velmi praktickými, konkrétními aplikacemi v reálném světě. Naši talentovaní členové fakulty nabízejí studentům MBA dostatečnou, individuální pozornost a touží se s vámi podělit o své podnikatelské zkušenosti.

Váš celoživotní partner ve vzdělávání: Získání MBA v Concordia v Chicagu je počátek, ne konce, trvalého vztahu s institucí, která se zavázala k vašemu celoživotnímu růstu a úspěchu. Na konferenci Concordia-Chicago College of Business uznáváme důležitost udržení profesionální agility a současného zaměření v rychle se měnícím světě. Ve všech fázích své kariéry využívají naši studenti naše postgraduální certifikáty post-MBA pro udržení konkurenceschopnosti na trhu. Nabízíme celou škálu absolventských kurzů MBA, z nichž mohou pracovní profesionální pracovníci vybrat na základě svých individuálních potřeb.

Váš příběh začíná zde


Vaše obchodní kariéra se specializací a / nebo certifikáty


Program MBA Concordia-Chicago je navržen tak, aby vám pomohl s obchodními znalostmi pro celou svou kariéru. Můžete přizpůsobit rychlost a program, který potřebujete pro své kariéry cíle.

Základní program MBA je založen v kohortovém formátu na klíč. Kurzy specializace jsou nastaveny v otevřeném zápisu. Můžete se zapojit do specializačních kurzů kdykoli během svého programu MBA nebo po dokončení všech vašich základních kurzů.

Poznámka: Jakmile je váš diplom MBA udělen Concordia-Chicago, nemůžete změnit tento stupeň přidáním specializací k tomu. Specializace budou přidány do vašeho stávajícího titulu jako Graduate Business Certificate.

Požadavky na titul MBA

Magistr obchodní správy vyžaduje 36 kreditních hodin za bakalářský titul. Tyto 12 kurzů přijímá všichni studenti jako základní učební osnovy programu MBA. Vycházejí ze základů práce a akademických zkušeností, které přinášíte do programu MBA. Zaměřují se na praktické uplatnění a zavádění znalostí z podnikání, takže můžete uplatnit svůj MBA na svou kariéru od prvního dne.

Posouzení znalostí: Za účelem splnění akreditačních požadavků ACBSP a zajištění kvality a zabezpečení učení, které začíná na podzim roku 2016, studenti, kteří sledují své MBA, absolvují čtyři samonivelační kurzy, pokud nebudou projít příslušnými hodnoceními v oblasti ekonomie, statistiky, Finance a účetnictví. Tato hodnocení jsou přijímána během MBAC6000 a jsou pro studenty bezpodmínečně nákladná. Pokud by studenti museli absolvovat tyto vyrovnávací kurzy, bude stát 40 dolarů každý a student to zaplatí přímo Peregrine.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Concordia University Chicago »

Poslední aktualizace July 3, 2018
This course is Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
1 - 2 let
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date