Commonwealth výkonný Master of Business Administration (cemba)

Všeobecné informace

Popis programu

Commonwealth Výkonný Master of Business Administration (CeMBA)

Vyvinut na základě společného programu ze strany Commonwealth of Learning (COL), Vancouver, a konsorciem čtyř zúčastněných univerzit v Asii, tento program je určen na pomoc odborníky pracující jako manažeři a dohledu v malajské organizací, získat přehled hloubkovou zásady pro správu a rozvíjet své dovednosti a schopnosti potřebné k fungovat jako efektivní vedení ve vysoce konkurenčním globálním podnikatelském prostředí. Představení obsahu kurzu v otevřené distanční vzdělávání (ODL) zajišťuje, aby se posluchači nemusejí přemístit ze svého pracoviště. Moderní a vysoce relevantní obsah program je podporován on-line a podpory lektor face-to-face, videokonference na bázi interakce a Residential School cum Project Workshop.

funkce programu

Program nabídl jako režim ODL vzdělání s přístupem attendability a flexibility prvků vhodných k požadavkům pracovní dospělé v Malajsii.

  • Obsah vytvořil spolupracovat prostřednictvím účasti COL a vedoucích otevřené univerzity v Asii.
  • Globální obsahu, které jsou vhodně přizpůsobeny místním podnikatelském prostředí.
  • Efektivní učení podporováno vysoce interaktivní a dobře navrženého systému podpory vzdělávání, včetně tváří v tvář konzultace, online a telefonické doučování, podpora videokonference, závitové diskusí a případné interakce s lídry.
  • Dodávka Program kvalifikovanými členy fakulty Univerzity.
  • Vysoká úroveň orientace aplikace pomocí případových studií a projektové práce komponentu.

Kariérní vyhlídky

Absolventi řízení programu, který lze umístit sebe pro střední a vyšší úrovni vedoucích pozicích ve společnostech národních a mezinárodních organizací, usilovat o vzestupu, v jejich vlastních organizacích nebo zabírají náročné úkoly ve vedoucích pozicích v průmyslu či sektoru služeb.

Podpůrné kurz Aktivity

Podíváme-li se na specifické rysy výkonné MBAprogramme, a očekávaný profilu studenta, dodání Program obsahuje několik funkcí on-line studentů podporuje navíc se tváří v tvář podporu. Následující jsou thecomponents z zodpovědnějšímu dodávky:

Face-to-face podpora Tutor: Lektoři se zapojí 5 výukových sezení na kurzu, s cílem poskytnout face-to-face výukové programy pro žáky, spolu s e-mailem na bázi podpory v reakci na studentské dotazy. Nejsou navrženo více než 25 studentů má být přiřazen ke každé školitele pro daný kurz. Onlinetutorial Podpora bude poskytována na základě předem oznámil harmonogramu a studentů se očekává aktivní účast na zasedání. Celkem 5 výukových sezení za semestr jsou plánovány na každém kurzu. Lektoři povedou diskuse na seminářích a poskytnout vysvětlení o otázkách týkajících se kurzu, označte své úkoly, poskytovat zpětnou vazbu a poradí vám, stejně jako sledovat svůj pokrok. Lektoři budou rovněž provádět případové studie diskusí v rámci cvičení.

On-line chatu relace může být provedena buď s nebo bez audio a video prezentace. Diskuse a zprávy o školní projekty a případové studie mohou být zveřejněny pro celou třídu, nebo pro specifickou skupinu studentů. K dispozici je také funkce protokolu chatu obsahující údaje o chatu, která se posluchači mohou prohlédnout kdykoliv. Lektoři a koordinátoři kurzu budou rovněž provádět on-line závitových diskuse o aktuálních tématech na každém kurzu.

Video podpora konference: Videokonference je k dispozici pro provádění výukových programů příležitostně. Může být také využit pro vedení obhajoby na výzkumné projekty studentů v rámci programu. Ve prospěch studentů, veřejné přednášky od předních akademiků a odborníků v oboru mohou být organizovány prostřednictvím videokonference.

Diskuse prostor pro Learner interakce jako součást funkcí Wawasanlearn: Jedná se o interaktivní prostředí, ve kterém mohou studenti diskutovat a posílat otázky mezi sebou, uspořádat případové diskuse, sdílení zkušeností a další vzájemné interakci. Studenti jsou vedeni k vytvoření učebních komunit za účelem zlepšení jejich učení prostřednictvím sdílení svých zkušeností, stejně jako učení o různých aplikacích koncepcí řízení v různých organizacích

Rezidenční školy cum Project Workshop (RSPW): Rezidenční škola cum Project Workshop, které jsou rozloženy přes víkend, se bude konat jednou v každém semestru poskytovat intenzivní interakci s odborníky z průmyslu, zlepšit své znalosti a pomáhat při vyplňování jejich projektové práce. Kromě toho Obytný škola bude poskytovat platformu pro studenty podělit o své zkušenosti a navázat užitečné sítě.

Digitální knihovna Access: Registrovaní studenti na základě ověřování, budou mít přístup k elektronické katalogy knihoven, databáze, e-knihy, e-časopisů a jiných virtuálních referenčních zdrojů.

Handy Průvodce po management guru: Prostřednictvím spolupráce mezi BBC a COL, Charles Handy je poznamenal profesor vedení z London Business School a nyní nezávislý spisovatel, byl pověřen, aby připravila "The Handy Průvodce po zasvěcenců managementu" jako jakési "esenciální zavedení" e-mailem Program tohoto typu. Průvodce je rozhlasový seriál, celkem 12 programů trvajících 15 minut každý, první vysílání v řetězci vzdělávacích programů, BBC World učení v průběhu posledních tří měsíců roku 2001. Studenti mohou nyní slyšet tuto sérii - který se dívá na práci dvanáct guru managementu Peter Drucker, včetně, Tom Peters, Sumantra Ghoshal, Kenichi Ohmae a Bill Gates - on-line na internetových stránkách BBC World Service učí angličtinu http://www.bbc. co.uk/worldservice/learningenglish/work.

Vstupní požadavky

(1) Pravidelná Entry

  • Bakalářský titul s CGPA nejméně 2,5; NEBO
  • Bakalářský titul s CGPA za méně než 2,5 s minimálně 5 let pracovních zkušeností v daném oboru; NEBO
  • Jakákoli jiná obdobná kvalifikace uznané malajské vlády a schválil Senát univerzity

(2) Akreditace předchozího zkušenostního učení (APEL)

Akreditace předchozího zkušenostního učení (APEL) poskytuje příležitost pro jednotlivce s pracovní zkušenosti, ale nedostatek formálních akademických opravňují vykonávat své terciární studium. APEL zahrnuje identifikaci, dokumentaci a vyhodnocení předchozího zkušenostního učení s cílem určit, do jaké míry je jedinec dosáhne požadované výsledky učení, pro přístup ke studijním programu.

Žadatelé by měli v souladu s následujícími kritérii pro přijetí stanovených ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání (Mohe) a malajské kvalifikací agentury (MQA):

  • Kandidát by měl být alespoň 30 let věku v roce podání žádosti a vlastnit alespoň STPM / Diploma / ekvivalent (např Foundation) s příslušnou pracovní zkušenosti.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

As the people’s university, WOU believes in providing education and lifelong learning opportunities to all people for self-enrichment and professional advancement. By opening the door to tertiary edu ... Čtěte více

As the people’s university, WOU believes in providing education and lifelong learning opportunities to all people for self-enrichment and professional advancement. By opening the door to tertiary education, WOU ensures that more Malaysians are now able to pursue an affordable degree. Méně