Balíček tří kvalifikací MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Chcete magisterský titul? Chcete při tom získat tři profesionální certifikáty? Navíc byste chtěli některé z nich dosáhnout během studia? Můžete s naším speciálním balíčkem tří kvalifikací MBA, který kombinuje postgraduální diplom na úrovni 7 v oboru Business Management se statusem Chartered Manager z Chartered Management Institute (CMI) a nakonec MBA z UK University.

Existují tři fáze, z nichž každá má za následek kvalifikaci:

 • Postgraduální diplom 7. stupně v oboru Business Management, udělovaný Learning Resource Network (LRN) a Ofqual (vláda Spojeného království) uznanou Oceněnou organizací (zkušební komise)
 • Status Chartered Manager z britského vysoce respektovaného Chartered Management Institute (CMI) na základě vaší kvalifikace na úrovni 7
 • MBA (dobití) prostřednictvím pokročilého vstupu, jako držitel diplomu na úrovni 7, s UK University

Kvalifikace jsou vyučovány prostřednictvím blokové výuky ve třídě spojené s online podporou. Studujete diplomovou fázi v pěti třídenních blocích ve třídě a poté šest týdnů online. Fáze MBA je dokončena online.

UK University MBA vám dá přesně stejný fyzický certifikát jako ekvivalent vyučovaný na univerzitním kampusu ve Velké Británii. Po úspěšném dokončení budete pozváni na promoce univerzity.

Tento balíček MBA je vhodný zejména pro jednotlivce, kteří chtějí získat odbornou kvalifikaci při práci.

Brainstorming over paper

Pro koho to je?

Balíček tří kvalifikací MBA je určen pro každého, kdo chce získat britskou obchodní kvalifikaci pro zlepšení své kariéry.

Obsah

Jednotky 1. stupně (LRN Diploma)

 • Obchodní strategie, řízení a plánování
 • Řízení finančních zdrojů a výkonu
 • Vedení, změna a řízení lidí
 • Firemní strategie, řízení a etika
 • Metodologie výzkumu a její aplikace na marketing

Fáze 2 Chartered Manager

 • Zaregistrujte se v Chartered Management Institute (CMI)

Fáze 3 (UK University MBA) jednotky

 • Disertační práce

Vstupní požadavky

Musíte splnit vstupní požadavky pro diplom a poté pro MBA. Než budete moci postoupit k Chartered Manager a MBA, musíte nejprve předat diplom:

Diplom

U studentů, kteří nedávno absolvovali vzdělávání a odbornou přípravu, bude vstupní profil pravděpodobně zahrnovat:

 • První titul v oboru podnikání, managementu nebo souvisejících předmětů nebo kvalifikace na úrovni 6, například diplom v oboru management;
 • Jiné rovnocenné mezinárodní kvalifikace.

Studenti mohou mít také pracovní zkušenosti. Dospělí studenti mohou prezentovat rozmanitější profil svých výsledků, který pravděpodobně zahrnuje nejméně pět let rozsáhlé relevantní pracovní zkušenosti (placené a / nebo neplacené) s úrovněmi odpovědnosti, účasti a / nebo dosažení řady příslušných odborných kvalifikací. To lze použít k rozpoznání předchozího učení (RPL).

Studenti musí také mít odpovídající standard angličtiny, který jim umožní přístup k příslušným zdrojům a dokončení úkolů jednotky. Kandidáti by proto měli mít schopnost mluvit, poslouchat, číst a psát, což je srovnatelné s úrovní CEFR B2 (nebo ekvivalentní).

Autorizovaný manažer

Musíte mít složený diplom LRN úrovně 7 v oboru Business Management.

MBA

Pro trasu MBA (dobíjení) budete muset mít:

 • Diplom LRN úrovně 7 v oboru Business Management (nebo ekvivalent ve Velké Británii)
 • U uchazečů, kteří nesplňují tento požadavek, lze zvážit vysokoškolskou kvalifikaci ekvivalentní bakalářským titulům UK 2: 2 nebo vyšším, případně dva roky praxe v oblasti dohledu nebo řízení.
 • Prohlášení o účelu
 • Dva referenční dopisy / doporučení
 • Bezpečný test v anglickém jazyce, například IELTS 6.0 (s 5,5 ve všech modulech) nebo ekvivalent
 • Kopie pasu

Co je zahrnuto?

K dispozici je vše, co potřebujete ke studiu.

Diplom se vyučuje v online výukové zóně iQualify UK (ačkoli v některých zemích je k dispozici kombinovaná výuka / bloková výuka ve třídě). Obsahuje směs nahraných a živých přednášek spolu se základními texty pro čtení a cvičeními na podporu studia.

UK University MBA (top-up) se vyučuje online nebo s krátkodobým pobytem na kampusu ve Velké Británii.

Budete mít osobního lektora z iQualify UK pro diplomovou fázi a z univerzity pro MBA fázi. Budou vás podporovat při studiu a v případě dotazů je můžete kontaktovat.

iQualify UK UK University, registraci / hodnocení LRN a školné iQualify UK .

139117_pexels-photo-2505026.jpeg

Cíle

MBA UK University vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro úspěšné vedení významné organizace. Status Chartered Manager z CMI ukazuje, že jste profesionál v oblasti managementu.

Jak mohu studovat a jak dlouho to trvá?

Kombinace těchto dvou fází vám obvykle zabere 12 až 18 měsíců.

Diplomovou fázi lze zahájit kdykoli a bude dokončena do jednoho roku. Než začnete studovat MBA nebo se stanete statutárním manažerem, musíte úspěšně dokončit diplom. Fáze MBA bude muset být dokončena přibližně za pět měsíců.

Jak se hodnotí?

Diplom

Všech pět jednotek je hodnoceno písemným úkolem o 3 500 slovech, který lze odeslat kdykoli.

MBA

MBA se hodnotí disertační prací.

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

iQualify UK is a UK registered organisation which was founded to provide the best in education through courses and qualifications for those previously excluded on grounds of finance or the need to wor ... Čtěte více

iQualify UK is a UK registered organisation which was founded to provide the best in education through courses and qualifications for those previously excluded on grounds of finance or the need to work rather than study. Méně