Babson Full-Time MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Na první pohled

 • Doba trvání: 12 a 21 měsíců

 • Test Volitelné

 • Visa-Způsobilé

 • Průměrná pracovní zkušenost: 5 let

 • Průměrný plný úvazek MBA Plat ve výši 148 155 $ tři roky po ukončení studia podle žebříčku MBA Financial Times 2020

 • Č. 1 MBA pro podnikání na více než 25 let podle žebříčku US News & World Report

Zvládněte měnící se svět podnikání

Svět je nepředvídatelný. Odolní podnikatelští vůdci jsou nyní potřební více než kdy jindy. Stupeň Babson vám poskytuje praktické, praktické nástroje k řešení problémů a řešení náročných úkolů. Srdcem MBA společnosti Babson je zkušenostní učení v reálném světě, které vás naučí, jak vyvažovat experimenty a analýzy za účelem řešení složitých problémů. Udělejte své vzdělání v akci během třídenních konzultačních projektů a letních stáží, kde budete jedinečně připraveni působit v obchodním světě od prvního dne.

Jako student na plný úvazek budete ponořeni do prostředí, ve kterém jsou vaši profesoři odborníky ve svých oborech a kde mezinárodní kolegové přidávají ke každé diskusi globální perspektivy. Někteří chtějí založit nový podnik. Jiní chtějí zcela změnit kariéru. Bez ohledu na to, jakou cestou se vydáte, Babson nabízí podpůrnou globální komunitu, která připravuje studenty MBA k úspěchu. Předefinujte svou kariéru a zjistěte, jak se daří v měnícím se mezinárodním obchodním prostředí.

 • One MBA: Přístup ke stejným kurzům, možnostem zážitkového učení, stopám intenzity a akademickým centrům, ať už si vyberete jednoletý nebo dvouletý formát.

 • Přizpůsobte své vzdělání: Dvě třetiny kurzů jsou volitelné a speciální témata, která se rozhodnete přizpůsobit vašim cílům a ambicím.

 • STEM-určené koncentrace: Sedm jedinečných MBA koncentrací vám dává šanci se specializovat. STEM jsou označeny dvě koncentrace, kvantitativní finance a Business Analytics a Machine Learning.

 • Pevně pletená kohorta: Vezměte si základní kurzy s vaší kohortou a umožní vám i vašim spolužákům vytvářet silná, celoživotní spojení.

 • Přidejte se k více než 43 000 absolventům ve 125 zemích, kteří tvoří síť absolventů Babson.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Babson College, the No. 1 school for Entrepreneurship for 27 years according to U.S. News and World Report, educates entrepreneurial leaders who create great economic and social value everywhere. We o ... Čtěte více

Babson College, the No. 1 school for Entrepreneurship for 27 years according to U.S. News and World Report, educates entrepreneurial leaders who create great economic and social value everywhere. We offer a wide range of graduate business programs, both full-time and part-time options. Regardless of the program, you will discover an education built on action and a community filled with dynamic entrepreneurial leaders. Méně
Wellesley , Boston , Miami + 2 Více Méně