Aros Mini MBA

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

1

Mezinárodní mini MBA (online)

Nechte profesor Steen Hildebrandt vést vás prostřednictvím disciplín MBA
Profesor Steen Hildebrandt je pravděpodobně nejznámějším jménem Dánska, pokud jde o management. Není proto náhodou, že jsme ho požádali o návrh Aros Mini MBA .

Hildebrandt položil stavební bloky, vybral hlavní obsah a vybral některé z nejvhodnějších instruktorů. Společně jsme navrhli ambiciózní proces učení, který vám poskytne odborné i praktické znalosti o řízení a zajistí váš osobní rozvoj jako vůdce.

Co je to Mini MBA?
Mini-MBA je šancí, abyste rozšířili svou perspektivu jako vůdce, kde budete představeni klasickým disciplínám MBA.

Spojili jsme se s jedním z předních myslitelů v oblasti řízení, profesorem Steenem Hildebrandtem. Protože pokud jde o požadavky MBA, on to všechno ví. Zajistil začlenění tradičních principů MBA do našeho Mini MBA . Proto můžeme hrdě říci, že Aros Mini MBA má profesionální úroveň, hodnou jména MBA.

Stanete se členem exkluzivního klubu Aros Management Club
Jako účastník Aros Mini MBA získáte exkluzivní členství v Aros Management Clubu, kde budete po vašem programu Mini MBA pravidelně informováni o aktuálních problémech a tématech. V Aros Management Clubu získáte bezplatný přístup k přednáškám a mistrovským kurzům s předními obchodními vedoucími a odborníky. Obdržíte pozvánky na exkluzivní uspořádání řízení se stejně smýšlejícími. A budete mít dostatek příležitostí k navazování kontaktů se zbytkem členů. Mini MBA nabízíme také v Německu (Deutschland) a ve Švédsku: Mini MBA Chefsutbildning . A v Grónsku: Kursus i Grønland .

Vaše výhody Aros Mini MBA

  1. Budete si položit pevný praktický a teoretický základ pro své vedoucí schopnosti, se kterými se můžete i nadále vrátit a počínat si po celou svou kariéru.
  2. Pouze s Aros Mini MBA se zúčastní ústní zkoušky a obdržíte osobní zpětnou vazbu. Budete otestováni jedním z vysoce kvalifikovaných učitelů programu a manažerem školení společnosti Aros Business Academy .
  3. Zaručujeme, že budete neustále aktualizováni s nejnovějšími poznatky v oblasti řízení. Díky členství v Aros Management Club získáte bezplatný přístup k přednáškám a mistrovským kurzům s nejlepšími vedoucími firmami a odborníky po ukončení programu.
Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

AROS BUSINESS ACADEMY – Mini MBA’s and training We aim to put an end to mass-produced leadership educations and instead we design Mini MBA leadership educations, that create a noticeable change - for ... Čtěte více

AROS BUSINESS ACADEMY – Mini MBA’s and training We aim to put an end to mass-produced leadership educations and instead we design Mini MBA leadership educations, that create a noticeable change - for you and for your workplace. Méně