1

Mezinárodní mini MBA (online)

Nechte profesor Steen Hildebrandt vést vás prostřednictvím disciplín MBA
Profesor Steen Hildebrandt je pravděpodobně nejznámějším jménem Dánska, pokud jde o management. Není proto náhodou, že jsme ho požádali o návrh Aros Mini MBA .

Hildebrandt položil stavební bloky, vybral hlavní obsah a vybral některé z nejvhodnějších instruktorů. Společně jsme navrhli ambiciózní proces učení, který vám poskytne odborné i praktické znalosti o řízení a zajistí váš osobní rozvoj jako vůdce.

Co je to Mini MBA?
Mini-MBA je šancí, abyste rozšířili svou perspektivu jako vůdce, kde budete představeni klasickým disciplínám MBA.

Spojili jsme se s jedním z vedoucích myslitelů ve vedení, profesorem Steenem Hildebrandtem. Protože pokud jde o požadavky MBA, to všechno ví. Zabezpečil, aby do našeho Mini MBA zahrnoval tradiční principy MBA . Proto můžeme s hrdostí říci, že Aros Mini MBA má profesionální úroveň, hodnou názvu MBA.

Stanete se členem exkluzivního Aros Management Clubu
Jako účastník Aros Mini MBA získáte exkluzivní členství v Aros Management Clubu, kde budete po aktualizaci programu Mini MBA pravidelně aktualizovat aktuální problémy a témata. V Aros Management Club získáte volný přístup k přednáškám a mistrovským kurzům s nejvyššími vedoucími firmami a odborníky. Získáte pozvání do výhradních manažerských ujednání s podobně smýšlejícími. A budete mít dostatek příležitostí pro vytváření sítí se zbytkem členů. Nabízíme také Mini MBA v Německu (Deutschland) .

Vaše výhody Aros Mini MBA

  1. Budete si položit pevný praktický a teoretický základ pro své vedoucí schopnosti, se kterými se můžete i nadále vrátit a počínat si po celou svou kariéru.
  2. Pouze s Aros Mini MBA se zúčastní ústní zkoušky a obdržíte osobní zpětnou vazbu. Budete otestováni jedním z vysoce kvalifikovaných učitelů programu a manažerem školení společnosti Aros Business Academy .
  3. Zaručujeme, že budete neustále aktualizováni s nejnovějšími poznatky v oblasti řízení. Díky členství v Aros Management Club získáte bezplatný přístup k přednáškám a mistrovským kurzům s nejlepšími vedoucími firmami a odborníky po ukončení programu.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
  • Dánština
Aros Business Academy

Zobraz 1 více kurzů z Aros Business Academy »

Poslední aktualizace Březen 11, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
1 - 6 měsíců
Kombinované
Price
2,200 USD
Deadline

The International Mini MBA: "Are you ready to become a GREAT leader?"