Anglický MBA a MSc v managementu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Anglický MBA a MIM (MSc v managementu) jsou dva vlajkové lodě v anglickém jazyce The NUCB Business School které zahrnují jak profesionální, tak mezinárodní výměnné studenty, kteří zastupují více než 40 různých národností, praktických instruktorů s mezinárodními obchodními zkušenostmi a specializovaný administrativní tým, který vám pomůže kariérního rozvoje během zápisu a postgraduálního studia.

Nachází se v obchodní a finanční čtvrti Nagoya v novém areálu Marunouchi Tower Campus. Vítáme Vás na návštěvě našeho kampusu a dozvíte se, jak můžete zdokonalovat dovednosti, které potřebujete k dosažení další úrovně ve své kariéře prostřednictvím The NUCB Business School !

Anglický magisterský program určený pro ty, kteří hledají kvalitu a flexibilitu, aby zlepšili své dovednosti pro budoucí příležitosti v zaměstnání a vedení. Cílem programu je kultivovat vysoce kvalifikované odborníky s globálním přístupem, silným smyslem pro etiku a schopností pozitivně přispět k mezinárodní obchodní komunitě.

 • Zahájení programu: září / duben
 • Doba trvání: 1 rok na plný úvazek (MBA), 2 roky (MBA / MIM)
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Požadavky: 3 roky praxe (pouze MBA)
 • Velikost třídy: Průměr 40
 • Další programy: Studium v ​​zahraničí, Double Degree Program
 • Titul: MBA nebo MIM

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Angličtina MBA a MIM

Škola NUCB Busienss nabízí dvě cesty studia v závislosti na pozadí žadatele v době zápisu. Žadatelé s více než třemi lety odborné praxe vstupují na jednoletou, celodenní anglickou MBA dráhu. Dvouletá volba pro magisterský studijní obor Management (MIM) je také k dispozici pro studenty, kteří si přejí absolvovat dvojí studijní program nebo studovat v zahraničí výměnu s jedním z The NUCB Business School je zahraniční partnerské instituce. Mnoho studentů, kteří navazují na dvouletou dráhu, pokračuje v práci v Japonsku a zároveň si vydělává magisterský titul, což je MBA s částečným časem, který se koná pouze o víkendu. Pro uchazeče s méně než třemi lety praxe, škola nabízí dvouletou dráhu pro magisterské studium s jinou sadou povinných předmětů než roční magisterská dráha.

Městská obchodní škola

Nachází se v centru města Nagoya, Marunouchi Tower Campus se může pochlubit vynikajícím přístupem do center asijského obchodu a japonské kultury. Mnoho mezinárodních organizací a finančních institucí založí své centrály v Nagoji, kde jsou zábavní a nákupní čtvrti v docházkové vzdálenosti. The NUCB Business School je odhodlána využít své místo k tomu, aby přilákala špičkové obchodní profesionály i fakultu, která má silný globální vliv.

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Aktivní učení

The NUCB Business School provádí kurzy ve 100% angličtině podle metody případové studie. Tato metodika výuky ověřená v obchodních třídách po celém světě usnadňuje komunikaci mezi studenty s nesmírně různorodým zázemím a perspektivami. Kromě toho se The NUCB Business School může pochlubit vlastním případovým centrem s více než 1200 případy, které jsou specificky zaměřeny na japonské a asijské společnosti. Více než 100 nových případů každoročně vydává absolventská škola managementu s případy zkoumanými a psanými samotnými studenty pod dohledem fakulty.

NUCB Business School se nejlépe hodí pro ty, kteří chtějí

 • Učte se od špičkových obchodních případů
 • Získejte nové pohledy na asijské a japonské způsoby podnikání
 • Rozšiřte jejich perspektivy
 • Rozšiřte svou globální síť
 • Přijměte inovativní řešení pro své podnikání

Uzávěrka přihlášek - duben 2021 Registrace

Aplikační kolo První kolo Druhé kolo Třetí kolo Poslední kolo*
Otevřená aplikace 29. července 28. října 16. prosince 03.02 *
Uzávěrka přihlášek 27. října 15. prosince 02.02 02.03 *
Datum rozhovoru 31. října 19. prosince 06.02 06.03 *

* Pouze pro domácí žadatele, kteří při registraci nepotřebují víza.

** Rozhovory mohou být vyžádány na požádání pro ty, kteří vyžadují rozhodnutí na základě časného rozhodnutí nebo termínu (pro stipendium, jako je MEXT), po předložení své žádosti kontaktujte školu, aby požádala o datum pohovoru.

Kliknutím zde zobrazíte online žádost.

Pouze japonská obchodní škola akreditovaná AACSB a AMBA

Existuje více než 10 000 vzdělávacích programů na světě. Mezinárodní asociace, jako AACSB International a AMBA, akreditují obchodní školy, které splňují přísné normy pro kvalitu vzdělávání. V mezinárodním obchodním společenství jsou považovány pouze programy s mezinárodní akreditací za "skutečné programy MBA".

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School, Graduate School of Management is a private university located in the heart of the fourth most cosmopolitan area in Japan. It was es ... Čtěte více

The Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School, Graduate School of Management is a private university located in the heart of the fourth most cosmopolitan area in Japan. It was established in 1953 and is accredited by AACSB International and The Association of MBAs. The school is also a member of EFMD and received "four palmes" in the Eduniversal Official Selection 2018, as well has strong global rankings for the QS Global MBA & Global EMBA and a #7 ranking for internationalization by THE World University Rankings in Japan. NUCB offers student exchanges, faculty exchanges, joint academic research, and double degree programs with 113 elite global partner institutions in 51 countries. Méně

Akreditace