Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek 1-year EMBA Programy v Management v Farmington, Spojené státy americké 2024

1 1-year EMBA Programy v Management v Farmington, Spojené státy americké 2024

Přehled

Farmington, Connecticut je město, které je známé svou bohatou architekturou a historií. Obyčejně odkazoval se na jako "matka měst" vůči jeho rozsáhlé oblasti, která byla rozdělena do devíti dílčích komunit, město hraje doma na státní lékařské univerzitě, která nabízí tituly a magisterských programů.

Oblast managementu se často vztahuje na jednotlivce na vedoucích pozicích v podnikání. Studenti, kteří hledají manažerské vzdělávání, se mohou naučit být zástupci příslušných organizací. Mohou se také naučit zvládat administrativní a zaměstnanecké problémy.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Jednoroční EMBA je flexibilní program pro profesionály v podnikání, kteří chtějí svou kariéru rozvíjet v pokročilém stupni. Studenti výkonného magisterského oboru Business Administration se mohou rozhodnout soustředit na specializace, které uspokojují jejich specifické cíle.

Přečtěte si více

Filtry

 • 1-year EMBA
 • Spojené státy americké
 • Management
 • Management
Studijní obory
 • Management (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory