ЕМВА Аnwerp Management School

Všeobecné informace

Popis programu

emba

APLIKUJTE ZDE ONLINE

O programu

antwerp

 • Výkonný program MBA v manažerské škole v Antverpách je určen pro vrcholové manažery dceřiných společností a poboček zahraničních firem podnikajících v Rusku, stejně jako pro vrcholové manažery ruských společností působících na evropském trhu.
 • Nabízíme těmto podnikatelům jedinečnou příležitost získat moderní znalosti a praktické dovednosti v základních funkčních oblastech managementu a prestižní, originální Diplom (titul) Antverpské řídící školy, který je akreditován Mezinárodní asociací pro pokročilé kolegiální školy podnikání AACSB International) a belgickou vládou a plně uznávané v zemích EU, aniž by opustily své podnikání v Moskvě.
 • Výkonný program MBA, vedený škola řízení v Antverpách (AMS) ve spolupráci s Ústavem podnikatelských studií (IBS-Moskva), byl prvním výkonným programem MBA pro evropský titul a diplom v Moskvě a nyní je to jediný program nabízené západními obchodními školami v Moskvě, které jsou uvedeny ve finančním žebříčku nejlepších 100 nejlepších programů MBA na světě.
 • EMBA v Moskvě sdílí filozofii, cíle a základní principy programu Executive MBA v Antverpách Executive School v Antverpách, který je v posledních 50 letech jedničkou v Belgii.
 • Pracujeme na ruském trhu již 20 let a v naší databázi máme více než 700 absolventů .
 • Evropské normy v oblasti podnikového vzdělávání: náš program vyučují výkonní profesoři školy managementu v Antverpách, nejlepších ruských profesorů, vrcholových manažerů velkých ruských a zahraničních firem působících v Rusku výkonnými profesory MIT (Massachusetts Institute of Technology, Boston, USA) Evropských a ruských konzultantů.
 • Obsah kurzů se neustále obnovuje: nové případové studie, obchodní hry, obchodní simulace, interaktivní studie.

Jedinečnou součástí našeho programu Executive MBA - budou společné moduly s belgickými vedoucími pracovníky - tři společné moduly s účastníky Antverp Executive MBA:

 • První společný modul - Guangzhou, Čína - "Podnikání v Číně: manažerská kultura, obchodní jednání, mezinárodní jednání" - Vysoká škola Lingnan University v Sun-Yat-Sen univerzitě).
 • Druhý společný modul - Boston, USA, Massachusetts Institute of Technology. Modul je věnován problematice řízení provozu a logistiky
 • Třetí společný modul - Antverpy, Belgie - Vedení školy v Antverpách "Mezinárodní obchodní strategie",

což z něj činí jediný Global Executive MBA v Rusku.

Mise

Posláním programu Executive MBA je rozvíjet otevřené profesionální top manažery, kteří jsou schopni:

 • Syntetizovat často opačné názory manažerů různých funkčních oddělení společnosti, aby se pro společnost staly důležité strategické rozhodnutí;
 • Vytvoření vhodného týmu pro realizaci řešení;
 • Vedoucí týmu, vést proces změny a učinit strategické rozhodnutí splněním.

K dosažení tohoto cíle považujeme za nezbytné:

 • strukturovat praktické zkušenosti účastníků a zvýšit jejich znalosti o všech příslušných otázkách řízení;
 • zlepšit své dovednosti v používání těchto znalostí v praktických situacích;
 • rozvíjet profesionální postoj, který musí být úspěšným obchodním lídrem;
 • konfrontovat je s jejich osobními kompetencemi, omezeními a osobností a stimulovat jejich osobní rozvoj k překonání souvisejících překážek.

Executive MBA program je zaměřen na de-specializace manažerů . Nezáleží na tom, co je obchodní specializace účastníka našeho programu. Může být finančník, specialista na marketing, vedoucí oddělení prodeje nebo IT specialist, manažer provozu nebo vedoucí oddělení řízení lidských zdrojů. Po absolvování programu musí být připravený obsadit nejvyšší pozici společnosti a být reakcí na řízení celé společnosti.

emba

Co je jiné

 • Naše Executive MBA program je určen pro manažery, kteří mají bohaté praktické zkušenosti v podnikání a cílem pro výkonný kariérní růst. Jeho hlavním cílem je pomoci účastníkům strukturovat své zkušenosti. To je důvod, proč náš program - Executive MBA - je kratší než standardní MBA a trvá 21 měsíců.
 • Naším cílem je "de-specializace" a příprava "všeobecných" . Nezáleží na tom, z jakého funkčního pole řízení společnosti přišel účastník: marketing, finance, HR nebo logistika. Po absolvování programu by měl být připraven stát se vedoucím podniku, porozumět funkčním manažerům a syntetizovat jejich názory (které se často liší) při přijímání strategických rozhodnutí. To vede k integrovanějšímu přístupu k podnikatelskému vzdělávání.

Náš program:

 • sestává z 40 malých samostatných kurzů, ale z 11 integrovaných modulů, z nichž každá odpovídá jedné ze základních funkčních oblastí řízení společnosti;
 • končí s diplomovou prací, ale s týmovou prací 3-4 účastníků na projekt Master - podnikatelský plán skutečného projektu nebo podniku, který hodnotí porota profesorů a hraje část investorů, kteří mají být přesvědčeni, aby vložili své peníze v projektu;
 • obsahuje více integrovaných a méně formalizovaných příkladů a případových studií; analyzovat je vyžaduje neustálé apelování na praktické zkušenosti účastníků.
 • MVA obecně a Executive MBA je konkrétně západní vynález. Západní poskytovatel MBA programu slouží jako kvalitní garant podnikatelského vzdělávání. To znamená nejnovější průlomy ve vedení vědy a nejlepších současných praktických řídících postupů, vysoce kvalitních učebnic, nových případů a metod výuky, zkušených profesorů a konzultantů. Konečně to znamená prestižní evropský titul a diplom. Ale na rozdíl od programů MBA jiných západních obchodních škol působících na ruském trhu, kde ruský partner nese pouze organizační funkce, v našem programu ruská složka přináší nezávislou přidanou hodnotu. Rusští obchodní profesoři, konzultanti a odborníci, kteří jsou zapojeni do našeho programu, jsou certifikováni manažerskou školou v Antverpách, sledují osnovy AMS a používají knihy doporučené belgickými kurzy. Přesto, že jsou v těsném a neformálním kontaktu s profesory AMS, ruští profesoři jsou schopni ovlivňovat obsah programu i metody výuky s přihlédnutím k ruským ekonomickým, obchodním a kulturním zvláštnostem, a tím zvýšit účinnost vzdělávání pro ruské manažerů. Program existuje na ruském trhu již více než 20 let a během tohoto období jsme vytvořili jedinečný mezinárodní tým profesorů.
 • Učení je obousměrný proces. Není možné dosáhnout vysoké kvality podnikatelského vzdělávání bez aktivní spolupráce s účastníky. Našimi účastníky jsou lidé, kteří hledají znalosti a chtějí strukturovat a zobecnit své praktické zkušenosti a jsou připraveni na to tvrdě pracovat. Stojíme za formování malých homogenních skupin (nejvýše 20-25 lidí) tím, že pečlivě vybíráme ty kandidáty, kteří mají velké praktické zkušenosti v podnikání, vážnou motivaci, vysokou intelektuální a vzdělávací úroveň. Naši účastníci jsou připraveni sdílet své zkušenosti a učit se od sebe navzájem, a tak inkarnovat základní princip západního podnikání vzdělání: "Obohacování prostřednictvím sdílení". Kdekoli je to možné (i na scéně závěrečného magisterského projektu), procvičujeme týmovou práci. Jedna z otázek, která bychom se během rozhovoru rádi zeptali, je: "Co byste mohli přinést do týmu? Jaká část vašich praktických a odborných zkušeností by mohla být zajímavá pro ostatní účastníky?" Týmová práce pomáhá účastníkům vytvářet silná a produktivní spojení, která (jak sami účastníci říkají) jim pomáhají nejen na úrovni výuky v programu, ale také v jejich podnikání a každodenním životě po ukončení studia.

Obsah

structure

Formát

Formát WEEKEND eliminuje potřebu 2-3krát týdně odchodu z práce o 1-2 hodiny dříve, aby zachytil třídu a zabránil vám stálému stresu spojenému s postavením v hrozných dopravních zácpách v Moskvě nebo cestováním v přeplněném metru (což, bohužel, je typický pro večerní formát).

WEEKEND formát zahrnuje třídy jednou za měsíc od čtvrtka do neděle.

Formát WEEKEND vyžaduje pravidelné vícedenní absence v kanceláři, což je typické pro modulární formát a bohužel nemusí být vždy schváleno zaměstnavatelem.

Formát WEEKEND poskytuje téměř stejnou pravidelnost zasedání ve večerní podobě spolu s hlubokým ponořením do studovaného materiálu a společenstvím s kolegy, které jsou charakteristické pro modulární formát.

Formát WEEKEND - formát "COMBI", který kombinuje výhody večerního a modulového formátu a minimalizuje jejich nedostatky.

emba

Požadavky na přijetí

 • Vysokoškolské vzdělání.
 • Nejméně 7 let zkušeností z řízení (nejméně 28 let).
 • Fluent English - Horní a střední úroveň.
 • Plynule rusky.

Aplikace:

 • Vyplnění písemného prohlášení
 • Absolvování anglického testu
 • Vyplnění přihlášky: Přihláška společnosti «víkend», osobní přihláška «víkend»,
 • Uspořádání rozhovoru s programovými řediteli

Potřebné dokumenty:

 • Písemné prohlášení
 • Formulář žádosti společnosti
 • Formulář osobní žádosti
 • Vysokoškolský diplom (kopie)
 • Kopie pasu)

Zažádat online:

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Since its inception Institute of Business Studies (IBS-Moscow) within RANEPA has been a leader in the Russian business education market. IBS-Moscow is a collegiate business school operating an RANEPA’ ... Čtěte více

Since its inception Institute of Business Studies (IBS-Moscow) within RANEPA has been a leader in the Russian business education market. IBS-Moscow is a collegiate business school operating an RANEPA’s premises in Moscow. IBS-Moscow was founded in 1988 within the Moscow State University of International Relations nationally known for strong international expertise. In 1994, IBS-Moscow transferred to RANEPA and became its homogeneous structural unit. Méně

Akreditace

AACSB Accredited