Program

Společnost Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University a hotelový institut v Montreux (HIM) vytvořili strategickou alianci, která nabídla titul "Master of Business Administration", uznávající globální poptávku po rozmanitých a vzdělaných vedoucích pracovnících. Toto inovativní akademické partnerství s HIM poskytuje studentům příležitost absolvovat absolventský titul na světové úrovni, akreditované na amerických univerzitách, a to na krásném areálu univerzity Montreux v Švýcarsku. Program kombinuje akademický obsah a přístup společnosti Northwood s prvotřídními studentskými službami společnosti HIM a nabízí jedinečný vzdělávací a kulturní zážitek. Zrychlený jednoroční program se skládá ze čtyř, devíti týdnů modulů dodaných vynikající fakultou DeVos ze Spojených států.

Tento studijní program na plný úvazek je určen pro vysokoškoláky z vysokoškolských programů a společností po celém světě. Program připravuje studenty, aby nejen přežili v dnešní složité globální ekonomice, ale také připravují studenty, aby v nich zvládly změny. Absolventi společnosti DeVos jsou připraveni vyniknout a překonat své protějšky ve své kariéře rychleji, než by bylo možné očekávat. Tento úspěch dosáhneme tím, že posílíme své studenty ve skutečně dynamický přístup ke vzdělávání zaměřený na studenta. S integrovanými učebními osnovami se studenti DeVos naučili management tím, že praktikují management v interaktivním formátu s využitím podpisové metodiky případové studie DeVos.

Vyučovací hodiny

Program je vyučován ve čtyřech modulech po devíti týdnech. Kurzy jsou dodávány jako dvoutýdenní semináře - např. Kurz I ve 2. a 6. týdnu, Kurz II ve 3. a 7. týdnu a Kurz III ve 4. a 8. týdnu každého modulu. Týdny 1, 5 a 9 každého modulu jsou určeny jednotlivým a skupinovým produktům.

Kvalifikace

Master in Business Administration udělený Richard DeVos Graduate School of Management na Northwood University.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
52,400 CHF
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date