Přečtěte si oficiální popis

Objevte program MBA, který vás transformuje a připraví vás na myšlení jako nikdy předtím. V Chicagu GSB budete inspirováni nastavením standardů, které často vedou k nápadům, které mění svět. A co je nejdůležitější, objevíte se jako náročný vůdce s dovednostmi a znalostmi, které potřebujete k tomu, abyste jednali rozhodně a prosperovali v jakémkoli obchodním prostředí.


Kompletní MBA pro pracovní studenty

Večerní MBA a Weekend MBA programy nabízejí pracovním studentům stejný titul, vyučovaný stejnou světovou třídou fakulty, se stejnou bezvýslednou kvalitou. Pouze formát se liší. Vy vybíráte ten, který splňuje vaše zájmy, cíle, zkušenosti a dostupnost.


Přizpůsobte své vzdělání


V Chicagu GSB si ctíme individualitu našich studentů, a proto nabízíme nejpružnější kurikulum všech špičkových obchodních škol na světě. Požadavky na studium pokrývají jen velmi málo povinných předmětů a dlouhý seznam předmětů. Bez strukturovaného souboru základních tříd, které vyžadují jiné školy, máte oprávnění vybrat si třídy, které vyhovují vašim individuálním zkušenostem, zájmům a kariérním cílům.


Učte se od fakulty světové třídy


Již více než jedno století naše fakulta vymezuje - a znovu definuje - způsob, jakým podniká svět. Naši profesoři změnili vědu akciového trhu; vzniklo studium moderních financí; průkopnický databázový marketing; a spustili trh s možnostmi, jak to známe. Fakulta Chicago GSB má pověst pro rozvoj ekonomických, politických a teoretických rámců, na nichž se zakládá podnikání.


V Chicagu GSB fakulta a studenti pracují společně na vytvoření inteligentní komunity. Diskuse jsou kolektivní, ale intenzivní. Výsledkem je učební prostředí, které rozšiřuje myšlenky studentů a rozšiřuje jejich perspektivy.


Získejte dobře zaoblené perspektivy


V Chicagu GSB se myšlenky přibližují z každé oblasti podnikání. Bez hranic, které kladou tradiční akademické oddělení, naše fakulta přináší nové perspektivy a nové myšlenky ze všech aspektů podnikatelského světa. Zde učení překračuje všechny disciplíny, slučuje podnikání se všemi, od antropologie a práva až po veřejnou politiku a psychologii.


Budování zkušeností z vedení


Náš seminář o efektivitě a rozvoji vedoucích pracovníků (LEAD) představuje naše hluboce zakořeněné přesvědčení, že vedení je nejlépe vyučováno prostřednictvím zkušeností. LEAD vystavuje studenty do situací v reálném životě, což jim umožňuje vylepšit interpersonální, teambuilding a vedoucí schopnosti v bezrizikovém prostředí.


Staňte se součástí výkonného společenství


Když se připojíte do Chicaga GSB, získáte okamžitý přístup do sítě 1400 spoluobčanů, kteří pracují s profesionály. Večerní programy MBA a víkendové MBA se skládají z lidí z mnoha kultur, zemí, odvětví a profesí. Jste také součástí vlivné sítě absolventů téměř 40 000 absolventů v 90 zemích po celém světě - z nichž 5 400 je vlastníkem firem, generálním ředitelem nebo nejvyšším důstojníkem společnosti. Navždy se připojují k Chicabskému GSB a poskytují našim studentům přístup k špičkovým firmám a vytvářejí rozsáhlou síťovou základnu pro studenty a absolventy po celém světě.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z University of Chicago Booth School of Business »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date