International University of Japan

Úvod

Read the Official Description

Když Mezinárodní Univerzita Japonska byla založena v roce 1982, jeho úkolem bylo vytvořit budoucí lídry s vysokou úrovní odborné teoretické a praktické znalosti, stejně as pochopení a empatie k dnešním rozmanitost kultur, posílit jejich schopnost přispívat ke globálnímu společnost.

&nbsp

Za 25 let, které uběhly již více než 2.900 globálních vůdců z asi 100 zemí, pochází z naší fakulty pro postgraduální studium mezinárodních vztahů a mezinárodního managementu. Na našem areálu, jsme vybudovali unikátní a globální intelektuální obec, nepřekonatelný ve světě. Asi 300 studentů z 50 zemí žijí v ubytovnách, studium a výzkum společně s naší fakultě.

&nbsp

Kromě toho jsme vyvinuli bohatý vzdělávací infrastruktury umístit informační společnosti a mají silný vztah s Centrem pro Global Communications (GLOCOM), který jako lídr ve výzkumu do informační společnosti, zdůrazňuje, že "Chigyo", studie znalostí.

&nbsp

IUJ, který se nachází v klidné srdci venkovských Japonsku, je ideálním místem pro mladé muže a ženy ze všech koutů světa sbírat a učit se od sebe navzájem a od talentované mezinárodní fakulty. Graduate School mezinárodních vztahů (GSIR) a Graduate School of International Management (GSIM) představují jedinečnou příležitost pro studenty IUJ prohloubit jejich chápání politiky vědy a oblasti studia s využitím špičkových informačních a komunikačních technologií. Naše dobře vybavené-školní areál, s jeho vynikající Matsushita knihovna a informační centrum (MLIC) umožňuje studentům, aby udrželi krok v tomto rychle se měnícím globálním a technologickém věku. Zatímco angličtina je vyučovacím jazykem, jsou různé úrovně japonských jazykových kurzů nabízených IUJ tak, aby ti, kteří chtějí rozvíjet své znalosti v japonštině na stáže nebo profesní dráhu, kde znalost japonského jazyka je důležitá, tak mohou učinit. Současně bude japonský jazyk kurzy pomáhají zahraniční studenty lépe porozumět japonské kultuře a pomůže v jejich den-to-denní mezikulturní komunikace a výměny.

&nbsp

Ti, kteří chtějí vykonávat profesní dráhu v globálním podnikání a veřejných organizací opustí IUJ nejen s MBA nebo MA stupňů, ale také celoživotní osobní a profesionální síť po celém světě, že bude obrovský majetek užitečné po celý život.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA

Campus forma Denní studium 2 let April 2017 Japonsko Niigata

Naše MBA klade nejvyšší důraz na své podnikatelské kariéry. Pas pro zvolené kariérní možnosti, top firmy získávat IUJ MBA. Podpora z celosvětové sítě absolventů, na světové úrovni ... [+]

IUJ MBA

Gobal výhledu pro globální manažery

 

Z našeho pozorovacího místa v srdci Asie, nabízíme unikátní pohled na svět v živé světovém měřítku. Na Mezinárodní University v Japonsku, našich kulturně různorodé akademické půdě, spolu s naší poloze a náš vhled do Asie, obohatí své vzdělávací zkušenosti. Po dvou letech na IUJ, absolventi mají nejen MBA, ale unikátní globální perspektivy, v reálném světě, mezinárodní zkušenosti s řízením a silnou obchodní síť v Japonsku a ve 80 dalších zemích po celém světě, kde IUJ absoloventky jsou vlády a vedoucí podniku. To je výhoda IUJ.

 

Studie na rozvíjejících se trzích. IUJ MBA program klade větší důraz na rozvíjejících se trzích, se zvláštním zaměřením na Čínu, Indii a na dalších trzích v jihovýchodní Asii ve svých osnov. GSIM zdůrazňuje Japonska stále důležitější úlohu při vytváření nových a udržitelných obchodních úsilí v této oblasti, a jejich význam v celkové globální konkurenceschopnosti. ... [-]


Contact
Adresa destinace
International University of Japan
777 Kokusai-cho, Minami Uonuma-shi

Niigata, 949-7277 JP