Hitotsubashi University Graduate School of International Corporate Strategy (Hitotsubashi ICS)

Úvod

Read the Official Description

Hitotsubashi ICS poskytuje ideální prostředí pro vývoj globálních vůdčích schopností, s jeho rozmanité studentský sbor, a jeho učební plán, který kombinuje dovednosti a znalosti, které nabízí globální standard MBA program s důrazem na Japonsku a Asii.

Real World Impact

Poslání Hitotsubashi ICS

Hitotsubashi University byla založena v roce 1875. Byla to vůbec první vzdělávací institut v Japonsku učit podnikání a obchod. Skrz jeho historii, Hitotsubashi univerzita aspiroval na rozvoj podnikatelské sféry, kteří mají mezinárodní perspektivu. Naši předkové používal frázi "kapitáni průmyslu" popsat roli našich absolventů by měl hrát ve společnosti. Bylo Hitotsubashi univerzita je vize stát se předním akademická instituce specializující se v sociálních vědách. Naše členy fakulty jsou uznávány v mezinárodním měřítku za jejich příspěvek k oblasti obchodu a řízení, ekonomie, práva a společenských věd.

Posláním Hitotsubashi ICS, Známý jako "globální znalostní Hub v Tokiu", navazuje na Hitotsubashi univerzity tradici dokonalosti. Cíle mise Hitotsubashi ICS jsou: (a) neustále vyvíjet nové generace globálních obchodních lídrů pro Japonsko, Asii a ve světě, a (b) k vytvoření znalosti a šířit v globálním měřítku výzkum pocházející z Japonska. Naším cílem je vyvinout vůdce, kteří jsou odborníky v Japonsku, ponořen v Asii, a které mohou mít dopad na svět.

Hitotsubashi ICS nabízí world-class vzdělávací program, který kombinuje osvědčené postupy v ekonomické vzdělání z celého světa, s výrazným zaměřením na Japonsko a japonskou roli v globálním a asijskými ekonomikami. To vybaví své studenty nejen se základní obchodní znalosti, ale také s širokou sadou schopností a kvalit s odpady globálních vůdců. Charakteristika absolventů Hitotsubashi ICS je držení obchodních podstatné dovednosti, včetně strategické myšlení a řešení problémů a provedení, je schopnost řídit rozmanitost s vysokou kulturní povědomí a schopnost podporovat inovace, a mostů rozdíly v globálních kultur a obchodních systémů.

Vize Hitotsubashi ICS

vize Hitotsubashi ICS je "to nejlepší z obou světů". Jejím cílem je být mostem mezi Východem a Západem, velkých i malých, globální a lokální, staré i nové, praxe a teorie, spolupráci a hospodářskou soutěž, a podnikání a společnost.

1) Východ a Západ

Uvědomujeme si, že účinné obchodní praktiky se liší podle místa a v průběhu času. Jsme přesvědčeni, že globální lídři nemusíte mít "právo" odpověď-spíše musí být schopen uznat rozmanitost, práce s nejasností a inovovat zahrnuje paradox, kombinující opaky, a neustále náročné konvenční moudrost.

2) velký a malý

Rozhodli jsme se být malá škola v jedné z největších a nejživějších měst na světě. Každoročně přivítáme asi 60 nových studentů do našeho programu MBA a 4 nových studentů do naší DBA programu. Naše malá velikost umožňuje naše fakulta poznat studenty osobně, a jejich rádce na individuální bázi. Naše sítě s předními podniků (velkých i malých) a univerzitách po celém světě nám umožnil spojit výhody z rozsahu, s rychlostí a flexibilitou, která pochází z bytí malý.

3) Globální a lokální

Ceníme si naše globální studentský sbor a fakulty, naše globální dosah v myšlení vedení, a naši globální sítě podnikové a akademické partnery. Zároveň jsme pevně umístěny v Tokiu a Japonsku, a určí, prostřednictvím naší výzkumu a výuky, vtisknout světu lepší pochopení podnikání ve městě a zemi, ve které žijeme a pracujeme.

4) Staré a Nové

Jsme mladý absolvent školy v jedné z nejstarších a nejvýznamnějších univerzit v Japonsku. Vážíme si naší univerzity v tradici, ale také brát vážně svou roli jako inovátor. Náš výzkum a výuka v sobě spojuje poučení ze starých a nových, společností a postupů, které poháněly ekonomický rozvoj japonské a nejnovější, nejvíce inovativních společností a podnikatelské oblasti, které jsou naší budoucností.

5), praxe a teorie

Jako odborné škole, naše zaměření je na praxi, při řešení problémů a výzev dneška tak zásadní. To je důvod, proč více než 60% našeho plný úvazek a hostující členů fakulty mají na plný úvazek pracovní zkušenosti v soukromém sektoru a 50% dotazovaných titul MBA. V praxi se však nelze oddělit od teorie, která nám pomáhá definovat a řešit problémy a výzvy budoucnosti. Naši studenti se učí nejnovější teorie v oblasti řízení a aplikovat je na skutečný-život, rozvíjející se situace v dnešním obchodním světě.

6) Spolupráce a konkurence

ICS studenti učí důležitost spolupráce při zakládání týden (poslední týden v září), že se zapojí do různých teambuildingové cvičení ve venkovním prostředí. Jakmile začne výuka, studenti jsou vedeni k vytvoření studijních skupin a požádala o účast na řadě skupinových projektů. Ve stejné době, konkurence je postaven do osnov v podobě nuceného křivka zrnitosti: 30% studentů v daném kurzu jsou udělena A, 60% B a 10% C nebo nižší. Studenti se také soutěží o vstup do semináře dle svého výběru, aby nárok na stáž nebo zámořského studentského výměnného programu, a stát se příjemci cen studentské soutěže.

7) Obchod a strategie

Jsme si vědomi, že zájmy jednotlivých podniků a odvětví může být v rozporu se zájmy společnosti jako celku. Děláme vše pro to, v našem vzdělávacím programu a výzkumu, jak zvýšit povědomí o těchto konfliktů a podporovat řešení takovým způsobem, který je zároveň společensky prospěšné a vytváří dlouhodobou hodnotu. Naše globální kurz občanství umožňuje studentům zažít přímo tento konflikt, prostřednictvím práce s lidmi a skupinami, kteří mají zvláštní výzvy v každodenním životě, včetně tělesně a mentálně postižené.

Proč Hitotsubashi ICS?

Sedm důvodů, proč si vybrat Hitotsubashi ICS pro MBA.

1) World-Class Curriculum

V Eduniversal nejlepších mistrů Pořadí na 2014-2015 zařadil Hitotsubashi ICS číslo deset na plný úvazek MBA na Dálném východě regionu, označující globální excelence programu Hitotsubashi ICS MBA. ABEST21 (Aliance o Business Education a stipendium na zítřek, 21st organizace století) uznány Hitotsubashi ICS pro "světové třídy Curriculum" Excellence v Akreditační Award v roce 2009, a znovu v roce 2014, pro jeho jedinečné globální osnov založený na konceptu "nejlepší z obou světů". Hitotsubashi ICS je první full-time MBA program, který se nabízí v japonské národní univerzity, který je vyučován výhradně v angličtině.

2) Global Network

Program Hitotsubashi ICS je navržen tak, aby rozšířit síť Hitotsubashi více generací vůdců v globálních a asijskými ekonomikami. Studenti si mohou vzít mezinárodní kurzy spojil s asijskými a globálních špičkových obchodních škol, jako jsou Gnam (Global Network pro pokročilou správu) - 27 člen, silnou globální konsorcium předních světových obchodních škol - a Nejlepší aliance, strategické aliance mezi Peking University Guanghua School of Management (v Pekingu), Seoul National University Graduate School of Business (v Soulu), a Hitotsubashi IKS (v Tokiu).

3) bezkonkurenční flexibilitu

Žadatelé Hitotsubashi ICS si mohou vybrat, zda chcete absolvovat v jednom roce nebo ve dvou letech s titul MBA. Pro 2-leté program studentů, druhý letošní vzdělávací program může být "na zakázku" účastí v činnostech, jako je Double studijního programu, programu Exchange, stáže, a / nebo individuální Research. Non-sponzorované společností mohou studenti pracovat s oddělením kariéra služby při hledání post-MBA pracovních příležitostí. Zatímco 1-leté program studenti nemají nárok na double-studijních programů, výměnných programů nebo ICS stáží, mohou se podílet na globální síti týdne, globálního výměnného programu, které nabízí Gnam.

4) Silné Inter-Student lepení

Každý rok je třída vnikání je veden úmyslně různorodá a malé s méně než 60 studentů, což vytváří ideální prostředí pro studenty silně spojit s jedním jiným-ještě jednu unikátní vlastnost, zkušeností Hitotsubashi ICS. Tato vazba mezi skupinou se vyvíjí přirozeně prostřednictvím teambuildingových cvičeních při Foundation týdne, návštěvy domovů členy fakulty, a různých dalších týmových projektů, aktivit a cvičení.

5) Silné vazby mezi studenty a zkušených fakulty

Hitotsubashi ICS má world-class fakulty se skutečným životem pracovní zkušenosti v oblasti obchodu a / nebo pedagogické praxe na jiných mezinárodních obchodních škol. Poměr Student / fakulty (na plný úvazek a pomocné profesoři), se nachází v blízkosti 3: 1, poměr, že žádný jiný vedoucí obchodní škola na světě nemůže vyrovnat. Malý studentský sbor umožňuje intenzivní ve své třídě interakce, stejně jako terénní výzkumné projekty, návštěvy společností, a jiné out-of-třídy aktivity. Fakulta také slouží jako "život", mentoři pro studenty.

6) Campus v srdci Tokia

Hitotsubashi ICS leží v Hitotsubashi, Chiyoda Ward, v pěší vzdálenosti od obchodní čtvrti Otemachi v centru Tokia, a jen pár bloků od císařského paláce. Naše umístění dává studentům a schopnosti rychle, snadný přístup k práci v terénu studium a návštěv podniků kdekoli v větší Tokio metropolitní oblasti, a umožňuje vrcholovému vedení těchto společností k návštěvě třídy Hitotsubashi ICS jako hostujících přednášejících.

7) Konkurenční Náklady Školné

Hitotsubashi University je národní univerzitní korporace. Proto se náklady na jeho školné je velmi rozumné JPY 535.800 ročně (plus jednorázový poplatek ve výši imatrikulace JPY282,000). Bez ohledu na tento náklady výuky, stipendia lze nabídnout studentům.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2016 Japonsko Tokio

Posláním programu MBA mostních ICS je založen na naší tradice. Naším cílem je vytvářet inovace v globálním měřítku, se provádí, a řízení může být přispět společnosti vyrobené obchodní vůdce. Hitotsubashi ICS nabízí možnost získat titul MBA v mezinárodní strategií řízení ke studentům. [+]

Posláním programu MBA mostních ICS je založen na naší tradice. Naším cílem je vytvářet inovace v globálním měřítku, se provádí, a řízení může být přispět společnosti vyrobené obchodní vůdce. Hitotsubashi ICS nabízí možnost získat titul MBA v mezinárodní strategií řízení ke studentům. Rok programový systém dvouletý program: Žadatelé do programu MBA, můžete si vybrat ze dvou možností (1-rok programů nebo dvouletý program). Zde může být také stupeň stejné MBA buď programu. Žadatelé si musí vybrat jednu ze dvou možností v době podání žádosti. 1-leté program, aniž by zejména změně povolání po MBA, byl navržen pro studenty, kteří chtějí získat titul v co nejkratší době, jak je to možné. Na druhé straně je dvouletý program, pro lidi, kteří chtějí být, pokud chtějí pokračovat s ním, až je to jiné kariéra po MBA a příležitostí a zkušeností širší nebo podrobnější učení na úrovni MBA Je navržen tak, aby. Žadatelé, když souhlasila s některou z dvou programů, nebudou moci přejít do jiného programu. Všichni studenti, vzít povinné lekce v prvním roce společně, v závislosti na daném akademickém kalendáři, protože je třeba, aby si počet jednotek, které splňují požadavky na dokončení studia, výběrová kritéria pro přijetí jsou stejné pro oba programy , Oba studenti 1-leté programu a dvouletého programu bude moci přijímat individuální podporu z vysokoškolského vzdělávání a pro fakulty a zaměstnance obdobné kvality. Akademický kalendář: Program MBA mezinárodní strategie řízení kurzu se skládá ze dvou programů. 1 rok program a dvouletý program oba studenti, bude to trvat ponaučení podle téhož akademického roku v prvním roce. 1 školní rok je rozdělen do čtyř semestrů. Tam je alespoň jeden týden odpočinku mezi každým pololetí. Neexistuje žádné povinné lekce v období těchto svátků, může se jednat o volitelných a dalších vybraných akademických aktivit. Dvouletý program: Studenti dvouletého programu, pozdě v předmětu v Hitotsubashi ICS od poloviny září, jsem absolvoval v srpnu po dvou letech. V prvním ročníku, studenti dvouletého programu, je třeba, aby se všechny požadované předměty společně se studenty programu 1 rok, můžete zvolit další volitelný. Nicméně, studenti dvouletých programů, v závislosti na jejich zájmy a účely, se bude moci svobodně navrhnout druhý ročník učebních osnov. Ve druhém ročníku, studenti dvouletých programů, výměnných programů, dvojité studijních programů, a účastnit se neplacených stáží v některé z Japonska nebo do zámoří, vytvářet obchodní případ a konzultačních zpráv, podnikatelský plán pro nový podnik a jít jednotlivé výzkumné projekty zaměřené na rozvoj, si můžete vzít volitelných předmětů, dělat hledání zaměstnání při přijímání podporu kanceláře kariéra služby pro kariéru zakončil MBA. Studenti programu dva roky, kultivovat vynikající výsledky v prvním roce, pokud budete chtít, (jinými slovy března druhého roku) za rok a půl ve vás může absolvent brzy. 1-rok program: Student 1-rok program, v pozdní od poloviny září, a se zapsal do Hitotsubashi ICS bude promovat v příštím roce v srpnu. Tento program je ideální pro žádající společnosti odesláním a YLP (Young Leaders Program) stipendium vrátit k původnímu společnosti nebo organizace poté, co se předpokládá absolvování. Vzhledem k tomu, že nemá podporu výuku, kteří jsou považováni za změnu kariéry (to není společnost odeslání a YLP kandidát) pro žadatele, je velmi těžké hledání zaměstnání je také Konasu při příjmu povinné výuky v prvním roce, 1-rok program nejsou vhodné. Studenti jednoroční program, a to nejen akademický kurz nebo program mají být provedeny vůbec v Japonsku, ale také se může zúčastnit intenzivního programu, který je prováděn v zahraničí, a podílet se na dlouhodobém výměnného programu, společnost Neexistuje žádný nárok na účast v programu stáží. Podobně jak 1 rok a studenti dvouletého programu, můžete získat podporu a dobře z vysoce kvalitního vzdělávání a učitelů a zaměstnanců. Přijímací řízení: Zde budeme vysvětlovat Hitotsubashi ICS výuky, stipendia, přehled přijímacího řízení, včetně požadavků na přijetí, atd .. Žadatel, žadatel je přijat nepochybně, protože vyšetření v pravý čas, před podáním žádosti,Tento web Přijímací Pokyny a Připravte aplikační dokumenty opatrně na šeku se obsah, Zkontrolujte všechny dokumenty před aplikací předložených dokumentů, prosím, podat žádost doklady bez úniku. Žádost o září 2016 přijetí, jsou tam dva časy nábor načasování. Vzhledem k tomu, sekundární číslo nábor Kapacita je omezená přijde, přijímací komise doporučuje, aby aplikace v primární nabídce. Být podány v primárním náboru, a to zejména pro zahraniční studenty, je to považováno za výhodné z hlediska přijetí stipendium. Harmonogram každé aplikace jsou následující. Primární Hledá se: Období pro podávání žádostí: 30. listopadu 2015 - 8.1.2016   Rozhovor Datum: 5. února 2.016 Přijetí oznámení: 18.února 2016 Sekundární Hledá se: Období pro podávání žádostí: 1. února 2016 - 04.03.2016 Rozhovor Datum: 01.04.2016 Přijetí oznámení: 21.dubna 2016 Poznámka: Budete vyzváni k vyšetření výběrem buď 1-leté program nebo dvouletý program, Jakmile obdržíte po aplikaci, protože to neumožňuje změnit program od středu, prosím, na vědomí , Všechny dokumenty aplikace s výjimkou TOEFL / IELTS a GMAT oficiálního skóre, musí být předložena prostřednictvím ICS on-line aplikace systému. Žadatel, doporučujeme podat žádost co nejdříve každé žádosti období. Volba Stipendium pro zahraniční studenty, se uskuteční teprve po přijetí kandidátů byla stanovena. Pro bádání, že číslo je omezena, to je více primárního nábor kandidátů, je výhodné k tendenci v tomto ohledu. Zaměstnanost související Kariéra Služby úřad, nikoli společnost odeslání a YLP (bez sponzora) pro studenty, musíme Hitotsubashi ICS s cílem podpořit svou kariéru po absolvování co nejdříve po přijetí na one-on-one poradenství , Ale chtějí pracovat v Japonsku po ukončení studia, studenti japonský schopnost se zdá být příliš vysoké, protože v případě, mnoho japonských společností, aby se při hledání japonské schopnosti je velký, od před příchodem do Hitotsubashi ICS, Japonsko si o tom promluvit se doporučuje pokračovat ve studiu ani trochu. Pokud máte japonské možnost, bude to pro mě Hiraki-ge možnost zaměstnání v Japonsku [-]

Videos

MBA in Japan - Hitotsubashi ICS, Tokyo

Contact

Hitotsubashi ICS

Adresa, 1. řádek 2-1-2 Hitotsubashi
Chiyoda-ku, Tokyo 101-8439, Japan
Website http://www.ibs.ics.hit-u.ac.jp/