American Technology and Management University

Úvod

Read the Official Description

Americký Tech University a management (ATMU) má zaměření na vzdálenosti a smíšených vzdělávacích programů, které přináší nejnovější tréninkové metody k naší cílové skupiny. Naším cílem je především mezinárodní.

ATMU provádí výcvik na úrovni BBA, MBA a DBA. Touha ATMU pracuje na zabezpečení vysoce kvalitního vzdělání za přijatelné poplatků při poskytování mezinárodní vzdělání s flexibilní, vysoce kvalitních stupňů. Máme velký externí fakultu s akademickými pomocníků ze všech koutů světa. Snažíme se zajistit co nejlepší nastavení pro naše mezinárodní programy.

Globální podnikatelské prostředí je více změnilo v posledních pěti letech, než za předcházejících 50. Pokrok a soutěžit, budete potřebovat určitý stupeň, který je vhodný pro mezinárodní dovednosti, které potřebují.

ATMU nabízí všechny tyto příležitosti ve vysoce rozvinutých programy založené na modulech s možnostmi, které lze přizpůsobit. ATMU Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní znalosti, stejně jako nejmodernější dovednosti, které umožňují dnešní studenty, aby se zapojily do problematiky řízení podniku s potřebnou teoretické rovině a sebevědomí. Materiál je teoretické i praktické.

Naše fakulta je mezinárodní s rozsáhlými zkušenostmi oborově specifické.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration

Campus nebo Online Kombinované 1 - 2 let Spojené státy americké

Modulární MBA program založený pomocí "učení založené na problém", pokud nanášení a nikoli přednášení je hlavní učební metoda. Skupinová práce, úkoly a projekty jsou hlavní nástroje používané pro hodnocení [+]

Distančního vzdělávání MBA programu Hlavní cíle programu

Minimální Požadavky na přijetí

Angličtina Proficiency Požadavky:

Je důležité, aby se studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí mít minimální úroveň chápání a zařízení v angličtině pro naše anglicky mluvících třídách. I když student splnil minimální normy pro přijímání TOEFL nebo jiných zkoušek, je povinností akademického jednotky k posouzení studenta pochopení ústní a písemné angličtiny a může vyžadovat nápravná práce. Studenti, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny nebo jejichž předchozí vysokoškolské to nebyl učil primárně v angličtině, je třeba poskytnout jeden z následujících kroků jako důkaz English jazykové kompetence:... [-]


Contact
Adresa
7545 Irvine Center Dr #200, Irvine
California, 92618 US
Adresa destinace
6200 Stoneridge Mall Rd, Pleasanton
San Francisco, New Mexico, NM, CA 94588 US