University of Gloucestershire, The Business School

Úvod

Read the Official Description

University of Gloucestershire je středně velké univerzity s více než 160 let historie a je souhlasně zařazen mezi nejlepší moderní univerzity nezávislým dobrý univerzitní průvodce.

Rozvoj nových způsobů myšlení a vytváření slibných futures je integrován s naším závazkem k trvalé udržitelnosti a University of Gloucestershire je hodnocen v top 5 pro životní prostředí (Lidé a planeta Zelená univerzita Tabulka, 2009)

S více než 8.000 studentů nabízíme širokou škálu bakalářském, magisterském magisterské a doktorské tituly.

&nbsp

&nbsp

Business School


Naše Business School počátky se datují k 1834 a dnes je významným poskytovatelem vzdělání s více než 90 zaměstnanců a 2700 studentů, 550 z nich jsou doktorandů. S naší rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které jsme vás podpoří při rozvoji profesionální a osobní dovednosti, které potřebujete k úspěchu v dnešním dynamickém a různorodém světě podnikání.

Škola nabízí řadu učil a výzkumných programů v oblasti podnikání a řízení (včetně marketingu a řízení lidských zdrojů), účetnictví a finance, výpočetní, cestovní ruch, volný čas a pohostinství, a práva a vítá pracovníků a studentů z více než 40 zemí.

Umístěný u parku v 24 akrů parku, původně viktoriánského botanická zahrada, Business School spojuje moderní a tradiční. Budovy jsou směsicí historických vil, cena-vyhrávat architektury a řezání laboratoře hrana počítače.

&nbsp

&nbsp

Akademický Silné


Naši studenti magisterský ocenění buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Marketing, nákupu a zásobování, účetní a personální vývoj ve všech oblastech, ve které pracovníci a studenti mají vynikal. Tato rozsáhlá síť k povolání a zapojení pracovníků ve výzkumu a podnikání v oblastech, ve kterých se učí naši zajišťuje výuku i nadále zaměřena jak a aktuální. Více než 50% výzkumu univerzity dosáhla mezinárodní standard, třetina z nich byla hodnocena jako vynikající mezinárodně (RAE, 2008).

Naše programy získávat talentované, kreativní jednotlivce, kteří chtějí přispět k jejich vlastní rozvoj, a že jejich organizace. Naše odkazy na mezinárodní partnery, jako jsou mezinárodní řízení programu Hochschule Liectenstein a Fachhochschule Vorarlberg, Univerzita aplikovaných věd, Rakousko, University of Zagreb, Chorvatsko a Kalaidos University, Curych uvede příklady naší vnější-vypadat, spolupracovní stylu.

&nbsp

&nbsp

Vybavení


Pět kolejích s en-suite pokojů a širokopásmový přístup, jsou on-site s více sály nachází jen deset minut chůze. Univerzita ubytování je k dispozici také v centru města a ubytovací služby zaregistroval bytů a domů k pronájmu.

Na místě máme refektář, stejně jako obchod, bankomat, prádelna a zdravotnické centrum. Unie Students '(SU), s barem, zábavních prostor a zaměstnání obchod je založen také na Park. SU zastupuje zájmy studentů a pracuje více než padesát různých společností, včetně národní ligy týmy sportů.

Vzdělávací centrum domy podnikání, výpočetní technika a právo sbírky a je tu vynikající přístup k široké škále on-line databází a časopisů. Student pracovní prostory s přístupem počítače, bezdrátové sítě, klidné studijní prostory a prostory pro skupinové aktivity úplný obraz.

&nbsp

&nbsp

Cheltenham Mezinárodní jazykové centrum


Pokud váš mateřským jazykem není angličtina, pak tam smět být odpovídající podporu na dosah ruky. Naše škola v domě jazyce - Cheltenham Mezinárodní jazykové centrum - poskytuje kurzy pro jedince s znalosti angličtiny jazyka pro postgraduální studium. Jsme akreditované Britskou radou.

&nbsp

&nbsp

Cheltenham


Cheltenham Centrum města je jen kousek od parku Campus a má kosmopolitní pocit, pomáhal mnoha festivalech, které ve městě - The Times nazval 'svět kapitálu festivalů'.

Londýn, Bristol, Cardiff, Oxford a Birmingham jsou všechny snadno přístup přes silnici a železnici.

&nbsp

&nbsp

Vstupní požadavky


Všechny studijní programy - dobrým prospěchem (v každém předmětu), nebo ekvivalentní; angličtiny na IELTS 6.5 nebo ekvivalent.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Postgraduální Certifikát / Diplom / MBA - MBA Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Tento Postgraduální certifikát / diplom / MBA - MBA Business Administration Kurz poskytuje bohaté spolupráce učení, kde se výměna názorů s ostatními účastníky, komunikovat s lektory výzkum aktivní, a jsou vyzváni, aby se stal manažerem reflexní. [+]

MBA Business Administration

Postgraduální certifikát / postgraduální diplom / MBA

 

Hledáte k pokroku svou kariéru, založit svůj vlastní podnik, nebo se přestěhovat do poradenství? Chcete získat dovednosti, kreativitu a důvěru, že podpoří celoživotní rozvoj managementu?

Tento kurz poskytuje bohaté společné učení, kde se výměna názorů s ostatními účastníky, komunikovat s lektory výzkum aktivní, a jsou vyzváni, aby se stal manažerem reflexní.

Navazuje na kritický pohled, který chápe, že jedno řešení není vhodné každé situaci. Tento přístup umožňuje zkoumat své styl vedení, pochopit vaše silné a slabé stránky a zvážit různé přístupy ke změně. ... [-]